Sayfa 5/16 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
Arama sonucu : 128 madde; 33 - 40 arası.

Konu: Gelecek Vaad Eden ve Yüksek Getiri Getirebilecek Altcoinleri Tanıyalım

1. tpay şuanda dünyadaki 3 borsada işlem görüyor.birtanesi de Türk kökenli sistemkoin borsası.bu bizim için bir avantaj olabilir.buna rağmen marketcap hacmi 50-60 milyon usd arasında gidip geliyor.halihazırda 19x'lı sıralarda geziniyor.ilk 100'e girdiğinde çok farklı fiyatları konuşuyor olacağımızı düşünüyorum.saygılar selamlar.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

2. gelecek vaadi olan çok coin var.

SC (Siacoin),
    GNT (Golem),
    ECA (Electra),
    RVN (Ravencoin),
    IOTA,
    Ripple,
    XLM (Steller Lumen),
    TNB (Time New Bank),
    NANO,
    POE (PO.ET)
    DBG (Digibyte),
    PRO (Propy),
    Substratum (SUB),

Kendi adıma uzun vade tuttuklarım bunlar, çoğunu düşük fiyattan aldım ama bazıları da şu anda aldığım rakamın da altında kaldı.
    Ancak BTC'nin rayına oturmasıyla tekrar düzeleceğini düşünüyorum. Ayı piyasasını bir türlü terk edemedik.

Yukarıdakileri yatırım tavsiyesi olarak değerlendirmeyin ama bir inceleyin, bazılarını zaten çok iyi biliyorsunuzdur.
    Arada adını duymadığınız veya henüz çok yeni olanlar da var, projeler bana ilgi çekici geldiğinden ve ilerisi için uzun vade güzel yerlere geleceğinden bunları tutuyorum.
    Aslında almak istediğim 15 tane kadar daha coin var ama verecek para kalmadı, biraz kar edersek, ufak yatırımlarla onları da arşive ekleyebilirim.

Auctus ve Wanchain de yine takibe alınabilir.

Bu arada sitenin veritabanın değişmesi kötü olmuş, 30000 civarında mesaj göndermiştim ama hepsi geride kaldı.
    Neyse yapacak bir şey yok, yine vakit buldukça yazarım...

3. tpay'da bir hareket var.market capta 15x'ler geldi.ilk 100'e girmesine çok birşey kalmadı.ilk 100'den sonra ilk 50'ler ve çok daha fazla borsada işlem gören bir tpay görmeyi umuyorum.saygılar selamlar.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

4. bugün itibariyle tpay şuanda 126. sıraya yükseldi ve fiyatı da 4.48 usd.tpay almanyada ortak olduğu weg bank ve isviçre ve hollanda merkezli işbirlikleriyle gelecek vaad ettiğini düşündüğüm bir token.ayrıca geliştirdiği efin ödeme sistemi 10 temmuzda aktifleşecek.projeleri hoşuma gitti.araştırmaya değer bir token olarak gördüğüm için yazıyorum.saygılar selamlar.

"Blockchain kullanımını ve ana akım kullanımı benimsemede ayrıntılı bir gelişim yolunda yürüyen birkaç kripto örgütü vardır. Birkaç kişi bitlerini yaparken, Htmlcoin bu konuda uzun duruyor.

Htmlcoin 2013'ün başlarında kavramsallaştırılmış ve 2014'te kripto para birimi olarak başlatılmıştır. En başından beri amacı ile ilgili niyetlerini açıkça ortaya koydu: dünyaya kullanımı kolay ve kapsamlı bir kurumsal blok zinciri platformu sağlamak; En yeni teknolojiyi kullanarak, Htmlcoin Blockchain iş, girişimci ve bireyleri tüm ürün ve hizmetleri için hızlı ve güvenli bir ortamla donatır.

Htmlcoin, Bitcoin ve Ethereum teknolojilerinin bir melezidir, bu nedenle verimli, hızlı ve esnektir. Ayrıca, iç teknoloji ekibi ve topluluğu tarafından geliştirilen özelliklerle birlikte Bitcoin core upstream'in en son yazılım güncellemeleriyle de korunur ve düzenli olarak güncellenir." sitesinden hakkında kısmının Türkçe çevirisi.

https://htmlcoin.com/

https://www.tradingview.com/x/Io0F8sBX/

Uzun süredir düşüş sürecinde olan HTMLCOİN hareketli.Fibonacci seviyeleri grafiğimde.
    Twitter @Fibotrading48
    Paylaşımlarım ve grafiklerim asla yatırım tavsiyesi değildir.Yazdıklarım geçmişe not amaçlıdır.Lütfen kendi kararınızı kendiniz veriniz.

Screenshot_2019-12-21-06-48-47.jpg

Coinmarketcapte son durumu Htmlcoin in
    Twitter @Fibotrading48
    Paylaşımlarım ve grafiklerim asla yatırım tavsiyesi değildir.Yazdıklarım geçmişe not amaçlıdır.Lütfen kendi kararınızı kendiniz veriniz.

htmlcoin-charts.jpg

Geçmişten günümüze grafiği zirvesi 38 satoshi 2018 de geliştirmeye devam ediyor topluluk.
    Twitter @Fibotrading48

8.  Alıntı Originally Posted by Erasure Yazıyı Oku
    gelecek vaadi olan çok coin var.

SC (Siacoin),
    GNT (Golem),
    ECA (Electra),
    RVN (Ravencoin),
    IOTA,
    Ripple,
    XLM (Steller Lumen),
    TNB (Time New Bank),
    NANO,
    POE (PO.ET)
    DBG (Digibyte),
    PRO (Propy),
    Substratum (SUB),

Kendi adıma uzun vade tuttuklarım bunlar, çoğunu düşük fiyattan aldım ama bazıları da şu anda aldığım rakamın da altında kaldı.
    Ancak BTC'nin rayına oturmasıyla tekrar düzeleceğini düşünüyorum. Ayı piyasasını bir türlü terk edemedik.

Yukarıdakileri yatırım tavsiyesi olarak değerlendirmeyin ama bir inceleyin, bazılarını zaten çok iyi biliyorsunuzdur.
    Arada adını duymadığınız veya henüz çok yeni olanlar da var, projeler bana ilgi çekici geldiğinden ve ilerisi için uzun vade güzel yerlere geleceğinden bunları tutuyorum.
    Aslında almak istediğim 15 tane kadar daha coin var ama verecek para kalmadı, biraz kar edersek, ufak yatırımlarla onları da arşive ekleyebilirim.

Auctus ve Wanchain de yine takibe alınabilir.

Bu arada sitenin veritabanın değişmesi kötü olmuş, 30000 civarında mesaj göndermiştim ama hepsi geride kaldı.
    Neyse yapacak bir şey yok, yine vakit buldukça yazarım...
    geçen süre sonunda düzelme yaşanan ve yaşanmayan bir sürü coin oldu.
    Benim listeden Propy ve Substratum çıktı, bunlarda oluşan olumsuz haberler fiyatlara daha da etkiledi ve çöp aşamasına geldi.
    Listeye Tezos ve Holochain ekledim. Tezos dalgalanmalara rağmen güzel getiriler sağladı.
    Bitcoin'in düşüşleri de tezos XTZ 'de iyi etki yaratıyor. Ancak dönüşü de hızlı olabiliyor.
    Bir de kur alım satımda çok kafa karıştırıyor.

Olabildiğince ilk 100'deki takip edilebilir, diğerlerinin ne zaman ilk 100'e geleceği veya yükseleceği belli olmuyor...

Sayfa 5/16 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •