Sayfa 525/530 İlkİlk ... 25425475515523524525526527 ... SonSon
Arama sonucu : 4238 madde; 4,193 - 4,200 arası.

Konu: GUSGR - Güneş Sigorta

1. Günaydın.Her zaman iddia ediyorum bu kağıtta teknik meknik hakgetire.İyiniyetli arkadaşlar teknik olarak rezil kağıdın olması gereken yerleri yazıyorlar arasıra ama sizlerinde tanık olduğu gibi özellikle bu berbat kağıt hepinizi mahcup ediyor.İşte dünkü hareket şekli.Hiçbir tarife uymayan bir hareket.Ama gerçek olan şuki şirketin devamı için küçük yatırımcıyı bedelli medelli ayaklarında batırıp günü hatta yılı kurtarmak adamların tek yolu.Kaçmak lazım ama zor.

2. Sevgili ortaklarim keyifler nasıl? İnşallah hemen herkes zararını çıkarmıştır ya da oldukça azaltmistir. Bedelliye katılanlar yüzde 30 kazandı. Bu berbat piyasada iyidir. Piyasa buralarda kalırsa 3.ceyrege kadar ufak ufak yukarı gidebilir...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. haydi oğlum

4. ya sal aşşağı alalım
    ya çık yukarı 1,50 satalım

5.  Alıntı Originally Posted by eldoR21 Yazıyı Oku
    Günaydın.Her zaman iddia ediyorum bu kağıtta teknik meknik hakgetire.İyiniyetli arkadaşlar teknik olarak rezil kağıdın olması gereken yerleri yazıyorlar arasıra ama sizlerinde tanık olduğu gibi özellikle bu berbat kağıt hepinizi mahcup ediyor.İşte dünkü hareket şekli.Hiçbir tarife uymayan bir hareket.Ama gerçek olan şuki şirketin devamı için küçük yatırımcıyı bedelli medelli ayaklarında batırıp günü hatta yılı kurtarmak adamların tek yolu.Kaçmak lazım ama zor.
    İlk teknik hedefine 5 kademe kaldı... İkinci hedefi biraz daha zaman ister ama o da önceki paylasimda var...

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. yukarı gitmeyeceksen benim çarşıda işlerim var
    onları görüp geleyim spek kardeş

7. Sa değerli dostlar. Son birkaç gündür gerçekten yüzümuzu kara çıkarmadı.insallah böyle de devam eder. Ancak benim gibi ortalaması çok yüksek(1.60) olanlar için direnç ve destekler hakkında bilgi verebilecek varmı.ayrica bu çıkış hacimli oluyor genelde 20 mln civarı hacim oluyor.bu da iyi aslında bunun altında bir neden cikabir mi..
    Selamlar..

ONEPLUS A5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by garagozlu Yazıyı Oku
    Sa değerli dostlar. Son birkaç gündür gerçekten yüzümuzu kara çıkarmadı.insallah böyle de devam eder. Ancak benim gibi ortalaması çok yüksek(1.60) olanlar için direnç ve destekler hakkında bilgi verebilecek varmı.ayrica bu çıkış hacimli oluyor genelde 20 mln civarı hacim oluyor.bu da iyi aslında bunun altında bir neden cikabir mi..
    Selamlar..

ONEPLUS A5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bedelliye katılmadınız mı?

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 525/530 İlkİlk ... 25425475515523524525526527 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •