Sayfa 172/724 İlkİlk ... 72122162170171172173174182222272672 ... SonSon
Arama sonucu : 5788 madde; 1,369 - 1,376 arası.

Konu: AGHOL AG Anadolu Grubu HOLDİNG A.Ş.

1. hayal aleminde yaşıyorsunuz.g.k gidersin önüne bir tutam yem bile vermezler.koyun değilim dersin koyundan beter ederler.koyunluğunla kalırsın.buradaki insanlara koyun diye hitap etmen doğru değil.o ancak senin kendi koyunluğun olur.yaşın kaçtır bilmem ama nezaket sınırlarınıda aşma.bir daha yazmam dedin yazmazsan da sevinirim.bak bulmuşsun bir arkadaş kendine kol kola gidin beraber.

2.  Alıntı Originally Posted by namrat Yazıyı Oku
    hayal aleminde yaşıyorsunuz.g.k gidersin önüne bir tutam yem bile vermezler.koyun değilim dersin koyundan beter ederler.koyunluğunla kalırsın.buradaki insanlara koyun diye hitap etmen doğru değil.o ancak senin kendi koyunluğun olur.yaşın kaçtır bilmem ama nezaket sınırlarınıda aşma.bir daha yazmam dedin yazmazsan da sevinirim.bak bulmuşsun bir arkadaş kendine kol kola gidin beraber.
    Koyun önce sen haddini bil bulmuşsun kendine bir arkadaş dedigin benim g kurula davet etti ben de gelirim dedim hak aramayı bilmiyorsun konuşma depeche de me ledi buna nedenir g kurula kaç kere katıldın da ne biliyorsun adam sabahtan beri yazıyor ben bu senette 5 senedir varım adam ol canımı ye koyunları da müdafa etme

3. Deveye diken insanı s.... yaranırmış tebrikler hoşçakalın

4.  Alıntı Originally Posted by rakarr Yazıyı Oku
    Sayın zemo genel kurula gidelim dedi başka ne dedi hakkımızı arıyalım 1 kelam edelim haklı bence hayırlısı olsun bakalım
    Hiç birşey olmaz. Ya paranız olacak ya hisseniz. Ikiside yoksa parasi ve hissesi olanin yolunda olacaksin. 29.22 de satıp kaçacaksın. Yapmadıysak hata sende bende. Şirketin yönetiminde değil. Adamların bizi mutlu etmek gibi bir yükümlülükleri yok.

5. koyun olmadığın 5 sene sonra mı aklına geldi

Bakalim terbiyesizlere 125. madde uzerinden hangi ceza gelecek? 1yil mi, 4 yil mi?

https://www.youtube.com/watch?v=-G3gldBXdbQ

7. herkes için güzel bir hafta olsun,

her şeyin başı sağlık....

Alıntı Originally Posted by Depeche Mode Yazıyı Oku
    Bakalim terbiyesizlere 125. madde uzerinden hangi ceza gelecek? 1yil mi, 4 yil mi?

https://www.youtube.com/watch?v=-G3gldBXdbQ
    Hocam, hiçkimsenin bir başkasına hakareti bırak, kötü söz söylemeye bile hakkı yok. Bu kuralı yoksaymak mümkün degil. Tabii ne yapacagınıza da karar verecek sizsiniz. Ancak, bu hissede kalmanın demir gibi sinir gerektirdigini söyleyen sanırım sizdiniz.
    Herkes bu agırlıgı kaldıramıyor.
    Gerçekten son 20 günde beni bile zıvanadan çıkardılar. Bir ara aklıma gelen küfürle edeyim dedim, bir ara hisseden çıkayım dedim.
    Ancak kimseye hakaret etmeyi düşünmedim.
    Ben sizin gibi konuyu hakim birinin basit polemiklere girmeden burada paylaşımlarınıza devamını diliyorum. Belki bir miktar daha salacaklar ancak ben
    AGHOL'ÜN YAKIN ZAMANDA ÇOK İYİ OLACAGINI DÜŞÜNÜYORUM.
    YTD

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 172/724 İlkİlk ... 72122162170171172173174182222272672 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •