Sayfa 196/739 İlkİlk ... 96146186194195196197198206246296696 ... SonSon
Arama sonucu : 5912 madde; 1,561 - 1,568 arası.

Konu: AGHOL AG Anadolu Grubu HOLDİNG A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Depeche Mode Yazıyı Oku
    Putin bile ben de aghol hissedariyim dese yine de dusecek.
    Biraz daha gonderdim bugun de. Az birsey kaldi elimde, onu da zararina verip fatihayi okuyacagim arkasindan...
    hepimiz birden , BEN VERDİM , BEN VERDİM , BENDE VERDİM , BEN HEPSİNİ VERDİM . BENDE HİÇ KALMADI dersek inandırabilir miyiz acaba

Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    hepimiz birden , BEN VERDİM , BEN VERDİM , BENDE VERDİM , BEN HEPSİNİ VERDİM . BENDE HİÇ KALMADI dersek inandırabilir miyiz acaba
    20den geri alirim

3. Özellikle çıkarlarını düşünen insanların çoğaldığı, fedakarlığın azaldığı yerlerde yalan dolan, hile, ahlaksızlık artar.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by rakarr Yazıyı Oku
    Özellikle çıkarlarını düşünen insanların çoğaldığı, fedakarlığın azaldığı yerlerde yalan dolan, hile, ahlaksızlık artar.

yani....????

AGHOL Borsa forumu ile dediklerinizin ne alakasi var, aydinlatirsaniz seviniriz..

5. Şu kayyum sesleri gerçekten çok gülünç olmaya başladı...ayrıca hisseleri ni satan "arkadaşlar" sattıysan sattın bizene. Burda hissesi olan arkadaşlara yön vermek veya etkilemek değilde nedir bu? Ky arkadaşlara bol sabır diliyorum kim ne derse desin kendi hissiyatınızla hareket edin.saygılar...

HTC One M9 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Depeche Mode Yazıyı Oku
    yani....????

AGHOL Borsa forumu ile dediklerinizin ne alakasi var, aydinlatirsaniz seviniriz..
    Sattıysan sattın banane yazı hoşuna gitti herhalde alındın kıyamammm

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Mal kıymetli derlerrr genel müdürü üm derler paraya ihtiyaç yok ne kadar olursa fiyata bakmam alırım derler derlerde derler sonrada fatiha derler satar bide insanlara alğı yapar 20 den alırım der bunu okuyan ky uyar elin oğluna satar deyip aldırdığı ky derlerrr

8. Arkadaşlar genel kurula vs katılmayacağım ama katılan olursa şöyle bir teklif verirse çok hora geçer.25.000.000 tl dağıtılabilir karı dağıtmasınlar. Maksimum 25 tl limitle borsadan bu parayla geri alım yapacağını açıklasınlar ve bir zahmet alsınlar. 1.000.000 lot eder. Hem senet değerlenir hem satacak olan adam satar malını senet üstündeki baskı kalkar. Bilmiyorum hesap kitap hatam ve olabilirlik ihtimali var mi?

Sayfa 196/739 İlkİlk ... 96146186194195196197198206246296696 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •