Sayfa 199/736 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299699 ... SonSon
Arama sonucu : 5886 madde; 1,585 - 1,592 arası.

Konu: AGHOL AG Anadolu Grubu HOLDİNG A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Depeche Mode Yazıyı Oku
    Konsolide etme sekli kari/zarari etkilemez/degistirmez. Ayni zarari yazacakti yine!
    Aynen katılıyorum..

2.  Alıntı Originally Posted by madness35 Yazıyı Oku
    g.tveren ibn.ler borsa dışında 24 ten al ver,neymiş piyasa fiyatı belirliyormuş,s.keyim böyle piyasayı,a.nına k.yduğumun dolandırıcıları...kansız,soysuz soyguncular...eyyy spk nerdesin soygun var burda..
    Bu rezilliğe ne zaman son verecek spk?

3.  Alıntı Originally Posted by ebcim Yazıyı Oku
    Bu şirketi benim kadar inceleyen araştıran (DEPECHE HARİÇ) kimse yoktur.Bu yönetim ya çok kötü şirketi idare ediyor ya da başka olumsuzluklar var.Spk benim işim değil,hepimizin işi.Patronu veya yönetimi hala savunmak (!).Kusura bakmayın ,çok yanlış düşünüyorsunuz.Son yıllarda şirketin kar durumu ve hisse fiyatı ortada.Daha hala bunlardan ümidiniz var mı?Benim bir konuda ümidim var.Onu siz zaten biliyorsunuz...
    Tekrar ifade edeyim.gerçi pek anlatamıyorum ama..
    Patronun şirketi nasıl yönettiği sizin 3-5 bin lotunuzun primi ile ölçülmez.Halka açık olan hisselerin fiyatı piyasadaki arz-taleple belirlenir ve fiyatlanır.Patrona bu konuda bir yaptırım yoktur ve olmamalıdır.Bu kadar kötü yönettiğini söylüyorsanız borsadaki fiyattan değil eğer varsa finansallardaki yaptığı manipilasyonlardan,hatalardan yürümelisiniz.Yani Spk nezdinde suçu ,kusuru tespit etmeli ve resmi şikayette bulunmalısınız.Siz ne diyorusnuz? Sürekli zarar ediyor hisse senedi prim yapmıyorZarar ediyorsa patronun serveti azalıyor demektir zaten.Ama durum pek öyle gözükmüyor benim penceremden.Dersinizi çalışmadan sürekli aynı nakarat havada kalıyor.Hiçbir anlamı da olmuyor..
    Ben grubun son 2-3 yıldaki hamlelerine bakıyorum ve gayet olumlu buluyorum.Tespitlerimi de burdan paylaşıyorum.Rakamlarla ,bilgilerle..Ben kağıdın borsa fiyatından bahsetmiyoum.Bu durumu patronu savunmak .yönetimi savunmak(!) olarak algılamak da aynı klasik sığ küçük yatırımcı analizidir kusura bakmayın.O ünlemi de koymuşsunuz ki çok komik.
    Migros ve arkasından Kipa-Uyum satın alınması
    AEfesin AB Inbev ile Rusya-Ukrayna operasyonlarını birleştirmesi ve Efesin finansallarına tam konsolidasyon hamlesi
    Adelin oyuncağa girmesi-Rusya pazarına açılması
    Aısuzunun Savunma sanayiindeki yatırımları ve hamleleri
    And Gayrimenkulun grubun atıl arsalarını projelere dönüştürmesi ve yatırımın geri dönüşlerine başlaması
    Yerli oto şirketine %20 ortaklık ve satış-pazarlama yönetiminin alınması
    Grubun Yeniden Değerleme konusundaki aldığı kararlar (bunun neden yapıldığını düşünün bakalım)
    Bunlar herkesin ulaşabileceği net bilgiler.Bir de daha henüz ortaya çıkmayan hedefler-duyumlar vs var ki buradan paylaşılması sakıncalı..

Ben bunlara bakıyorum ve diyorum ki bunlar olumlu hamleler..Bu şirketin geleceğine yatırım yapılır..Ben umutluyum.
    Siz ne diyorsunuz hisse fiyatı yükselmiyor kayyum..Çok komik kalıyor gerçekten..O nedenle diyorum yatırım geçmişe değil geleceğe yapılır.Bu kadar umudunuz kalmadıysa neden hala bu şirketin hissedarısınız o da ayrı konu..Umudum olmasa 1 dk durmam.
    Benim şahsi olarak spk ile işim yok.Sizin varsa resmi başvurunuzu görelim.Buraya 3 öğün yazmanız birşey ifade etmez.onu da yapmıyorusnuz sadece burada yazıp,şirkete telefon edip kendinizi tatmin ediyorsunuz.Ve en önemlisi herşeyi geçtim sağlınıza zarar veriyorsunuz.

Ben aynı şeyleri yazmaktan yoruldum..Sizi spk nızla baş başa bırakıyor ve esenlikler diliyorum..
    YTD

4. İçimden ne küfürler ediyorum buraya yazılmaz g kurula İstanbul da oturan en az 10 kişi olsa ve kendimizi ifade etsek kötü mü olur burda birbirimizi yiyecegimize işimiz var bizimde var arkadaşlar ben tek gidip donkişotluk mu yapayım onun için resmen bilerek indiriyorlar seyrettiğim kadarıyla spk ya yazdım telefon la aradım şimdi g kurul kaldı sizden ricam gelecek arkadaşlar varsa beraber gidelim bir sözcü seçelim 6 senedir bizleri nasıl dolandırdıklarını anlatalım şirketin ipliğini pazara çıkaralım g kurula şerh koyalım büyük holdinğmi ky düşmanımı kendimizi ifade edelimmm

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. 31-69 işlemlik lotlarla mı piyasa fiyatı belirleniyor..

6.  Alıntı Originally Posted by Black Diamond Yazıyı Oku
    Patronun şirketi nasıl yönettiği sizin 3-5 bin lotunuzun primi ile ölçülmez.Halka açık olan hisselerin fiyatı piyasadaki arz-taleple belirlenir ve fiyatlanır.Patrona bu konuda bir yaptırım yoktur ve olmamalıdır.Bu kadar kötü yönettiğini söylüyorsanız borsadaki fiyattan değil eğer varsa finansallardaki yaptığı manipilasyonlardan,hatalardan yürümelisiniz.Yani Spk nezdinde suçu ,kusuru tespit etmeli ve resmi şikayette bulunmalısınız.Siz ne diyorusnuz? Sürekli zarar ediyor hisse senedi prim yapmıyorZarar ediyorsa patronun serveti azalıyor demektir zaten.Ama durum pek öyle gözükmüyor benim penceremden.Dersinizi çalışmadan sürekli aynı nakarat havada kalıyor.Hiçbir anlamı da olmuyor..
    Ben grubun son 2-3 yıldaki hamlelerine bakıyorum ve gayet olumlu buluyorum.Tespitlerimi de burdan paylaşıyorum.Rakamlarla ,bilgilerle..Ben kağıdın borsa fiyatından bahsetmiyoum.Bu durumu patronu savunmak .yönetimi savunmak(!) olarak algılamak da aynı klasik sığ küçük yatırımcı analizidir kusura bakmayın.O ünlemi de koymuşsunuz ki çok komik.
    AEfesin AB Inbev ile Rusya-Ukrayna operasyonlarını birleştirmesi ve Efesin finansallarına tam konsolidasyon hamlesi
    And Gayrimenkulun grubun atıl arsalarını projelere dönüştürmesi ve yatırımın geri dönüşlerine başlaması
    Grubun Yeniden Değerleme konusundaki aldığı kararlar (bunun neden yapıldığını düşünün bakalım)
    Bunlar herkesin ulaşabileceği net bilgiler.Bir de daha henüz ortaya çıkmayan hedefler-duyumlar vs var ki buradan paylaşılması sakıncalı..

Ben bunlara bakıyorum ve diyorum ki bunlar olumlu hamleler..Bu şirketin geleceğine yatırım yapılır..Ben umutluyum.
    Siz ne diyorsunuz hisse fiyatı yükselmiyor kayyum..Çok komik kalıyor gerçekten..O nedenle diyorum yatırım geçmişe değil geleceğe yapılır.Bu kadar umudunuz kalmadıysa neden hala bu şirketin hissedarısınız o da ayrı konu..Umudum olmasa 1 dk durmam.
    Benim şahsi olarak spk ile işim yok.Sizin varsa resmi başvurunuzu görelim.Buraya 3 öğün yazmanız birşey ifade etmez.onu da yapmıyorusnuz sadece burada yazıp,şirkete telefon edip kendinizi tatmin ediyorsunuz.Ve en önemlisi herşeyi geçtim sağlınıza zarar veriyorsunuz.

Ben aynı şeyleri yazmaktan yoruldum..Sizi spk nızla baş başa bırakıyor ve esenlikler diliyorum..
    YTD
    Öncelikle emek verip yazdığınız için teşekkür ederim.Gerçekten bilgilendirici yazı olmuş.Yazdıklarınızın neredeyse tümüne katılıyorum.Bir çok konuda haklısınız.Yıllar önce Çukurova Elektrik ve Kepez Elektrik diye hisseler vardı.Özellikle Çukurova her yıl iyi prim yapardı.Şirketin kulaklarından kar fırlardı.Fakat sonraları Uzanlar satın aldı.Şirket bir kaç yıl sonra battı.Adamlar şirketin içini boşaltmışlar.Küçük yatırımcı perişan oldu.Ben açıkcası Aghol'de biraz bu duruma benzetiyorum.Elinde şahane firmalar var ama kar daima düşük ve hisse fiyatları yerlerde sürünüyor.Şirketin yöneticileri basın toplantısı yapıp hepimizi bilgilendirseler ne iyi olur.Ayrıca niye bedelsiz sermaye artışı yapmıyor.Onların payı aynı kalıyor.Sadece piyasa da kağıt bollanıyor.Böylece kısır işlem hacmi de ortadan kalkmış olacak.Niye yapmıyorlar?Tam emin değilim ama depeche bunu bilir bence.Acaba sermaye artışı yaparlarsa kasadaki mevcut paraları böyle kolayca,sorumsuzca belki de hilekarca kullanma olanağı ortadan kalkacak mı?işye bunlar işin teknik tarafı...Bütün bunlara rağmen yazınızı ilgi ile okudum ve faydalandım.teşekkür ederim.Sağlığa gelince;65 yaşındayım.1.87 boyundayım.78 kiloyum.her gün 10 kilometre koşuyorum.Hiç bir sağlık sorunum yok.Maddi durumum kişi başı İşveç gelirinin 100 misli...evet ,doğrusu sinirlendim.Ama samimi söylüyorum,para kaybettiğimden dolayı değil.Adamların hıyarlığı beni kızdırdı.Ama;daima kontrol bende .yani merak etmeyin...Son olarak bugüne kadar hiç kimseye hisse satın demedim.Ben sadece yönetime inanmıyorum.İnanın ,biz bile yönetsek kağıt bu fiyatların çok çok üstündeydi...Ben sonuna kadar burdayım.İnatla bekleyeceğim.Ama benim ümidim başka.Sizlere anlattım.Tekrarlamaya gerek yok.

Alıntı Originally Posted by Black Diamond Yazıyı Oku

YTD
    Merhaba sn black diamond
    Bu yazdıklarınıza katılıyorum. Ben yaklaşık 20 aydır hissedeyim. Zararım yok, hatta kardayım.
    Benim beklentim de büyük. Daha önce de yazdıgım gibi kardd ve sasa çok yakından takip ettigim kagıtlardı. Borçlarını/yatırımlarını bitirdiler durum düzeldi. Ama ben çok sıkıldıgım için %20 civarı karla verdim. Sonra biri 4, digeri 14 kat arttı.
    Bu hisse de bazen çok çook sıkıyor beni. (muhtemel hepimizi) ancak, dedigim gibi beklentim büyük. Ancak bu beklentim ne zaman gerçekleşecek bilmiyorum. Belki 1 belki 2 yıl.
    Bu sürede imkanım oldukça 20-25 bantında hisse almak kafamda hala var.
    Sizin yazdıgınız ve şirket için olumlu gözüken gelişmeler hisse fiyatına ne sürede yansır? Sizin beklentiniz nedir?
    Bu arada sn depeche nin bir süre önce yazdıgı fiyatın çok uzun olmayan bir sürede gerçekleşecegine inanıyorum.
    Tabiki bunlar yönlendirme degil, tamamen bemim hayalim

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by rakarr Yazıyı Oku
    İçimden ne küfürler ediyorum buraya yazılmaz g kurula İstanbul da oturan en az 10 kişi olsa ve kendimizi ifade etsek kötü mü olur burda birbirimizi yiyecegimize işimiz var bizimde var arkadaşlar ben tek gidip donkişotluk mu yapayım onun için resmen bilerek indiriyorlar seyrettiğim kadarıyla spk ya yazdım telefon la aradım şimdi g kurul kaldı sizden ricam gelecek arkadaşlar varsa beraber gidelim bir sözcü seçelim 6 senedir bizleri nasıl dolandırdıklarını anlatalım şirketin ipliğini pazara çıkaralım g kurula şerh koyalım büyük holdinğmi ky düşmanımı kendimizi ifade edelimmm

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Keşke böyle yapılsa...Ama bizim arkadaşların üstüne ölü toprağı atılmış...

Sayfa 199/736 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299699 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •