Sayfa 2/677 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 5409 madde; 9 - 16 arası.

Konu: AGHOL AG Anadolu Grubu HOLDİNG A.Ş.

Umarım hepimiz için iyi olur.

yatırımcısına hayırlı olsun.

3. Asuzu için değerleme gelmiş arkadaşlar. Eğer beklenen değerleme gelirse asuzu holdingden daha değerli işlem gorecek.dunya tarihinde bu bir ilk midir? )

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. İnternet sitesi değişmiş gayet güzel olmuş beğendim çakallar sizi

SM-T210 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Her şeyi düşünmüş patronumuz. Bizi de düşünür herhalde artık.
    Grup çok güzel bir yıl geçirmiş. Moraller yerindeymiş. Müdürlerine zam prim. Kesenin ağzını açmış.
    Bu arada 2018 de Gürcistan da hes inşaatına başlıyormuş. Allah daha çok versin.

Sinir küpünden mutluluk küpüne geçmemiz dileğiyle tüm ortakların yeni yılı kutlu olsun...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

7. Tahmini açılış bilançosuna göre defter değeri ne oldu şimdi..

AG ANADOLU GRUBU HOLDİNG A.Ş.
    Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Balkan Caddesi No. 58
    Buyaka E Blok Tepeüstü, Ümraniye 34771 İstanbul
    T: (0 216) 578 85 00
    F: (0 216) 573 74 68
    www.anadolugrubu.com.tr
    BASIN BÜLTENİ 26 Aralık 2017
    Anadolu Grubu holding şirketleri tek çatı altında birleşiyor
    Anadolu Grubu’nun hissedarları olan Yazıcılar Holding A.Ş., Özilhan Sınai Yatırım A.Ş. ve
    Anadolu Endüstri Holding A.Ş.’nin birleştirilmesine ilişkin yürütülen çalışmalar
    neticelendirildi. Anadolu Grubu’nun üç kurucu şirketi tek çatı altında, kurucu Yazıcı ve
    Özilhan ailelerinin eşit oranda temsil ve yönetim hakları ile
    AG Anadolu Grubu Holding A.Ş. isminde birleşerek Borsa İstanbul’da işlem görecek.
    Birleşmeyi değerlendiren Anadolu Grubu İcra Başkanı Hurşit Zorlu, “Anadolu Grubu, bu
    gelişme ile birlikte varlığını nesilden nesile aktaracak, değer üretiminde sürdürülebilirliğe
    olan inancıyla ülkemiz için çalışmaya, üretmeye büyüyerek devam edecek” dedi.
    1950 yılında kurulan Anadolu Grubu, 19 ülkede 80’e yakın şirket, 59 üretim tesisi, 50 binin
    üzerinde çalışanı ile 9 farklı sektörde faaliyetlerini sürdürüyor. Grubun hissedarları olan
    Yazıcılar Holding A.Ş., Özilhan Sınai Yatırım A.Ş. ve Anadolu Endüstri Holding A.Ş.’nin bir çatı
    altında birleştirilmesine ilişkin devam eden çalışmalar, 26 Aralık 2017 tarihinde gerçekleştirilen
    Olağanüstü Genel Kurul Toplantıları ile neticelendirildi.
    AG Anadolu Grubu Holding A.Ş. ismi altında birleşecek ve Borsa İstanbul’da işlem görecek
    birleşik yapıda, kurucu Yazıcı ve Özilhan ailelerinin eşit temsil ve eşit yönetim hakları olacak.
    Bu yeni şirket, bira, meşrubat, perakende, tarım-gıda, otomotiv, kırtasiye, hızlı tüketim
    restoranı, gayrimenkul ve enerji sektörlerindeki operasyonları ile faaliyetlerine geniş bir
    alanda devam edecek.
    Birleşmeyi değerlendiren Anadolu Grubu İcra Başkanı Hurşit Zorlu, “Anadolu Grubu’nun üç
    kurucu şirketinin tek çatı altında bir araya gelmesi Grubumuzun karlılığını, etkinliğini ve
    verimliliğini artıracak. Kurumsal ve hukuki yönetim altyapımızın güçlenmesiyle, faaliyetlerimiz
    daha ekonomik ve kuvvetli bir şekilde yürütülecek ve tüm paydaşlar için yaratılan değer üst
    seviyeye çıkacak. Yıllardır kurumsal yönetim ilkelerini benimsemiş bir yapıda faaliyetlerini
    yürüten Anadolu Grubu, bu gelişme ile birlikte varlığını nesilden nesile aktaracak, değer
    üretiminde sürdürülebilirliğe olan inancıyla ülkemiz için çalışmaya, üretmeye büyüyerek
    devam edecek” dedi.
    Anadolu Grubu Hakkında
    Anadolu Grubu, 1950 yılında Yazıcı ve Özilhan aileleri tarafından kuruldu. ‘Anadolu’yu dünyaya, dünyayı
    Anadolu’ya bağlayan yıldız’ olma vizyonu ışığında varlığını geleceğe taşıyan Grup, 19 ülkede, 80’e yakın şirket, 59
    üretim tesisi ve 50 binin üzerinde çalışanıyla faaliyet gösteriyor. Grubun 2016 yılı cirosu 25,6 milyar TL olarak
    gerçekleşirken, 2016 yılında fiilen Anadolu Grubu şirketlerince Devlete intikali sağlanan vergiler toplamı, 2016
    merkezi yönetim bütçe gelirleri gerçekleşmelerinin %1,4’ünü oluşturdu.
    AG ANADOLU GRUBU HOLDİNG A.Ş.
    Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Balkan Caddesi No. 58
    Buyaka E Blok Tepeüstü, Ümraniye 34771 İstanbul
    T: (0 216) 578 85 00
    F: (0 216) 573 74 68
    www.anadolugrubu.com.tr
    Anadolu Grubu, yurt dışında bölgesel oyuncu olarak küreselleşme, ortaklık kültürüne olan bağlılığı ile dünyanın
    en büyük şirketleri ile ortaklıklar kurma ve markalı tüketici ürünleri geliştirme hedefleri doğrultusunda, Türkiye
    için katma değer yaratarak hızlı ve sağlıklı büyümesini devam ettiriyor.
    Stratejik yatırımlarını, bira, meşrubat, perakende, tarım-gıda alanlarında gerçekleştiren Anadolu Grubu,
    otomotiv, kırtasiye, hızlı tüketim restoranı, gayrimenkul ve enerji sektörlerindeki operasyonları ile de
    faaliyetlerini geniş bir alanda sürdürüyor.
    Anadolu Grubu, sosyal sorumluluk anlayışı çerçevesinde eğitim, sağlık ve spor alanlarında Anadolu Vakfı, Anadolu
    Sağlık Merkezi ve Anadolu Efes Spor Kulübü ile topluma katkılarını duyarlılıkla gerçekleştiriyor.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 2/677 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •