Sayfa 201/739 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301701 ... SonSon
Arama sonucu : 5910 madde; 1,601 - 1,608 arası.

Konu: AGHOL AG Anadolu Grubu HOLDİNG A.Ş.

1. Endeks düzeliyor gene düşüyor bu g.tveren ib.e

2.  Alıntı Originally Posted by dadaş ali Yazıyı Oku
    Üstad borusan karşılaştırma yapmanız bence hatalı; şöyleki borusanın finansalları AOG mukayese kabul etmeyecek derecede iyi, oradaki tek sıkıntı klasik yatırımcı anlayışı yükselsin de patronu kekliyeyim.

Burada öncelikle ana problem ağır borç yükü, bu şirket borusanın finansallarına gelinceye kadar kırk fırın ekmek yemesi lazım, patronunu zihniyet olarak yakından iyi tanırım, borusanın patronu bundan kırk kat daha insaflıdır, sonra en önemli mesele bu şirket borç sorunu çözünce piyasa değerinin artacağının ne garantisi var?

Bunun lambası daha parlakmı ki borusan düzelen rasyolara rağmen piyasa ederi çok yukarı gitmiyorsa bunun gideceği nerden garanti?

Bir de yakın vadede kurlar üzerindeki baskı borç yükünün iyice ağırlaşacağı ortamda bu guruba yüklü mal alacak yabancı fon gelmesi bence imkansız.

Aksine yabancı gelme ihtimali olsaydı ilk halka arzında yazıcılar holding malı hızlı spekülatör z.ş. toptan devredilmezdi, adamın kumaşının ana hammadesi bozuk neyse sizin haber kaynaklarınız daha sağlıklı ben yinede naçizane fikrimi sundum.
    Arkadaş sende öyle bi anlatıyorsunki şirket beş para etmez üreten bir holding degil yatırım yapmaz on paralık holdinğ yok z ş ye vermiş sanki özilhanla aynı masada muhabet etmiş gibi 30 lardayken neden yazmadın aklın yeni mi geldi iş yatırım 35 hedef veriyor sende yatırım banksan ver bi hedef ona göre alıp satalım elinde hisse yok ahlam kesiyor sunuz

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by rakarr Yazıyı Oku
    Arkadaş sende öyle bi anlatıyorsunki şirket beş para etmez üreten bir holding degil yatırım yapmaz on paralık holdinğ yok z ş ye vermiş sanki özilhanla aynı masada muhabet etmiş gibi 30 lardayken neden yazmadın aklın yeni mi geldi iş yatırım 35 hedef veriyor sende yatırım banksan ver bi hedef ona göre alıp satalım elinde hisse yok ahlam kesiyor sunuz

Sende bayağı zeki arkadaşmış sın, boş ver benim anlattıklarıma üç zamanlık dünya bu piyasa bu kadar sinir stresi kaldırmaz sakin ol sinirlenme, yazdıklarının içinde bana göre tek doğru şey elimde hisse olmadığı.

Kulakları çınlasın Depeche bir süre önce pd/dd 1 e kadar verirler demişti de bana uçuk gelmişti.
    Bugün itibarıyla oran 0,98.
    Patrona yazık ya. Demek ki şirketi 5 para etmiyor. Biz onlardan çok güveniyormuşuz onların şirketine

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by dadaş ali Yazıyı Oku
    Sende bayağı zeki arkadaşmış sın, boş ver benim anlattıklarıma üç zamanlık dünya bu piyasa bu kadar sinir stresi kaldırmaz sakin ol sinirlenme, yazdıklarının içinde bana göre tek doğru şey elimde hisse olmadığı.
    Afedersin ama senin gibi kibirli birini muhattap almakla belki yanlış yaptım totoştan element uydurma başka kapıya canım hadi naş

6. 5 milyon lot ya dönüyor ya dönmüyor abuk sabuk z.ş tuturmuş gidiyor adam gibi varsa bilgin koy ortaya yoksa dedikodu larla oyalama bizi

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by dadaş ali Yazıyı Oku
    Üstad borusan karşılaştırma yapmanız bence hatalı; şöyleki borusanın finansalları AOG mukayese kabul etmeyecek derecede iyi, oradaki tek sıkıntı klasik yatırımcı anlayışı yükselsin de patronu kekliyeyim.

Burada öncelikle ana problem ağır borç yükü, bu şirket borusanın finansallarına gelinceye kadar kırk fırın ekmek yemesi lazım, patronunu zihniyet olarak yakından iyi tanırım, borusanın patronu bundan kırk kat daha insaflıdır, sonra en önemli mesele bu şirket borç sorunu çözünce piyasa değerinin artacağının ne garantisi var?

Bunun lambası daha parlakmı ki borusan düzelen rasyolara rağmen piyasa ederi çok yukarı gitmiyorsa bunun gideceği nerden garanti?

Bir de yakın vadede kurlar üzerindeki baskı borç yükünün iyice ağırlaşacağı ortamda bu guruba yüklü mal alacak yabancı fon gelmesi bence imkansız.

Aksine yabancı gelme ihtimali olsaydı ilk halka arzında yazıcılar holding malı hızlı spekülatör z.ş. toptan devredilmezdi, adamın kumaşının ana hammadesi bozuk neyse sizin haber kaynaklarınız daha sağlıklı ben yinede naçizane fikrimi sundum.
    Dadaş üstad selamlar
    Ben patron hakimiyetli kağıt olarak örnek verdim. Finansalları karşılaştırmadım zaten.
    Finansalları çok iyi de olsa isterse tutar dizginini dedim.
    İnsaf konusunda sana katılmam. Yarışırlar
    Yabancı yatırımcı gelip piyasadan almayacak zaten. Migros da olduğu gibi Borsa dışı fon satışı olacak.
    Ne Garantisi var? I da yanlış anlamışsın
    Ben de garantisi yok dedim zaten.
    Birleşmeden sonra çok farklı sektörlerde ana kolları olan bir dev oluyor Aghol. O nedenle içine grip bakarsan değerini ,gücünü görebilirsin. Borusan gibi tek sektöre odaklı diyebileceğimiz bir yapı yok. Mukayese kabul etmez zaten.
    İyi akşamlar

8.  Alıntı Originally Posted by Black Diamond Yazıyı Oku
    Dadaş üstad selamlar
    Ben patron hakimiyetli kağıt olarak örnek verdim. Finansalları karşılaştırmadım zaten.
    Finansalları çok iyi de olsa isterse tutar dizginini dedim.
    İnsaf konusunda sana katılmam. Yarışırlar
    Yabancı yatırımcı gelip piyasadan almayacak zaten. Migros da olduğu gibi Borsa dışı fon satışı olacak.
    Ne Garantisi var? I da yanlış anlamışsın
    Ben de garantisi yok dedim zaten.
    Birleşmeden sonra çok farklı sektörlerde ana kolları olan bir dev oluyor Aghol. O nedenle içine grip bakarsan değerini ,gücünü görebilirsin. Borusan gibi tek sektöre odaklı diyebileceğimiz bir yapı yok. Mukayese kabul etmez zaten.
    İyi akşamlar
    Yahu hocam Özilhan Türkiye Rusya iş konseyi başkanı 50 tane marka varki süper sanki aghol hissesi değilde ltd şti almışız gibi algı yapıyor ha 6 sene oldu zarardamıyım zarardayım ama ne yapalım benim kafa araştırdığıda buna yattı kısmet varsa hayır görürüz yoksa bi 6 sene daha bekleriz kal sağlıcakla

Sayfa 201/739 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301701 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •