Sayfa 202/724 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302702 ... SonSon
Arama sonucu : 5788 madde; 1,609 - 1,616 arası.

Konu: AGHOL AG Anadolu Grubu HOLDİNG A.Ş.

AGHOL şubat sonu-mart sonu takas

2.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    AGHOL şubat sonu-mart sonu takas
    Teşekkürler sayın Berkimcans

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. takasdan anladığım , yabancı olduğunu sandığımız (!) muhtemelen aynı kişi bir yerden satıp diğerinden almış . bu aradada 82.000 adet kyden çarpmış.tamamen kendi fikrimdir. ytd.

4. 1 lot bile vermeden üstüne düşenleri toplayarak fiyat nasıl %20 aşağıya çekilire çok güzel bir örnek son operasyon..sadece 100 bin mal düşmüş.böyle bir operasyon için çok çok az..bundan sonrası daha da zor artık bence.kimse malını vermiyor..dışarda hala en az 2 milyoncuk mal var.Bakalım devam mı edecek ki bence riskli yoksa kanal mı değiştirecek?
    YTD

5.  Alıntı Originally Posted by Black Diamond Yazıyı Oku
    1 lot bile vermeden üstüne düşenleri toplayarak fiyat nasıl %20 aşağıya çekilire çok güzel bir örnek son operasyon..sadece 100 bin mal düşmüş.böyle bir operasyon için çok çok az..bundan sonrası daha da zor artık bence.kimse malını vermiyor..dışarda hala en az 2 milyoncuk mal var.Bakalım devam mı edecek ki bence riskli yoksa kanal mı değiştirecek?
    YTD
    Hocam bunlar sırtlan eti yerler de kemikde bırakmaz bunlar akıl alr gibi değil bu kadar aymazlık nasıl olur yerli arabaya yüzde 20 ortak olacak hala mal derdinde borca bi şey demiyorum çünkü karşılığı fazlasıyla var tekrar tekrar elindeki markalara bakıyorum bırakın fabrika değerlerini marka değeri bile bu borca yeter gel velasıl her ay alıyorum ve alacam 6 senedir elimde tutuğumu 30 a vermedim vermemde bu fiyatlara da vermem hakkımda hakımızda hayırlı sı olsun

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. borsaya girdiğinden bu yana halka açıklık oranı hiç değişmedi , açılan kısmın büyük bölümüde büyük yatırımcılar tarafından toplandı.
    bu senet bu kadar kötü değersiz olsa ve durum kötü olsa,bu güne kadar yönetim para toplamak için yok bedelli artış yok ilave halka arz gibi yollara gitmez miydi. en kötü denilen dönemde bile 3 kuruşda olsa temettü vermeye devam ediyor. başka firma olsa 4 yıldır verilen temettüyü kesinlikle vermezdi.

7. Üç yıl önce mayıs veya haziran aylarında bu kağıt 25 liraydı.Üç yıl bitmek üzere kağıt 23.20.Bu kadar emek verdim ,yüzlerce yazı yazdım,insanlara tavsiye yazdım.Hepsiden dolayı pişmanım...Ama sonuna kadar burdayım...

8.  Alıntı Originally Posted by ebcim Yazıyı Oku
    Üç yıl önce mayıs veya haziran aylarında bu kağıt 25 liraydı.Üç yıl bitmek üzere kağıt 23.20.Bu kadar emek verdim ,yüzlerce yazı yazdım,insanlara tavsiye yazdım.Hepsiden dolayı pişmanım...Ama sonuna kadar burdayım...
    5 yıl önce de 25 liralardaydı.en azından artık bir fiyat istikrar tuttturmaları lazım.10 liraya düşür 30 liraya çıkar şimdi gene düşür.öyle böyle gene defter değerinin altına geldi.belli bir yerden artık fiyatının çok düşmesine müsaade edilmemeli artık.hacim zaten hep cılız...

Sayfa 202/724 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302702 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •