Sayfa 204/739 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304704 ... SonSon
Arama sonucu : 5912 madde; 1,625 - 1,632 arası.

Konu: AGHOL AG Anadolu Grubu HOLDİNG A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by madness35 Yazıyı Oku
    Fon alsa piyasadan mı alır,alana 30 dan verirler,piyasada fiyat 23 lira..borsa dışında bile 24 ten birbirlerine geçiriyorlar ama piyasada 23 lira.gelsin bi de 34.000 lotu piyasadan alsın bakalım.migrosu bile 30 liradan geçirdiler bunlara,mgrosu da 24 lirada g.tünü yırtıyor...
    işte anlamadığım nokta bu. başka hisselerde günde 10 milyon lot işlem borsada oluyor .bizim bu agholding de 10 binden ( dikkat edin milyon demiyorum) fazla işlem olacağı zaman ya borsa dışında virman yada kapanışta karanlık odada özel fiyatlardan gerçekleşiyor. ya bu borsa niye var , biz niye burada cırmalıyoruz o zaman. bir tek bu agholcülermi biliyor bu işleri .

2.  Alıntı Originally Posted by murat toprak Yazıyı Oku
    Asıl çiflik bank süt bank burada. Bunlar resmen dolandırıcı. Hani birleşme fiyatı olan 35 lira nerede. Bu bir dolandırıcılık örneği. Asıl bunlara yurt dışına çıkma yasağı koyacaksın. Bu ülkede namuslu insan yok mu. Sanayicisi de aynı cahil dolandırıcısı olan tosun da aynı. Seviyesizlik kişiliksiz diz boyu. Bir de utanmadan sanayiciyiz diye boy gösteriyorlar.
    Ebcimin kayyum isyanı bu kayuma katılmasamda bence adamlar her şeyi gizli kapaklı yapıyor 30 liraya fona verirmi vermez anca 80 li fiyat ları göstercek öyle verirse verir demekki daha planlar(çevireceği filimler)olğunlaşmamış DEJAVÜ yaşatıyor

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. G.tveren ib.e resmen dalga geçiyor,k.hpenin eniği...

4. Bu hisse teknik analiz hikaye olduğu nu herkes biliyor bu kadar hacmi 30 da yapmadı ky vermedi eee şindi ne oluyor resmen ky tecavüzzzz ediliyor anlatmaya gerek yok yazık resmen tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bakçaksın derler malesef o durumdayız benden bu kadar ayı lar gibi koş uykusuna geçiyorum kalın sağlıcakla kimsenin kimseye ahı kalmaz çıkar aheste aheste

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

20de seni bekliyorum...gel...

veeeehhhhhh piiiiiiiii
    sana soyledim, sen anladin !!!!

7. Sayın depech bu spek vehbi mi? Bu konudaki görüşünüz nedir? Özilhan koskoca holding hisselerinin kaderini vehbi'ye mi bıraktı.

Alıntı Originally Posted by murat toprak Yazıyı Oku
    Sayın depech bu spek vehbi mi? Bu konudaki görüşünüz nedir? Özilhan koskoca holding hisselerinin kaderini vehbi'ye mi bıraktı.
    sn toprak bilmek mumkun degil.
    ama kagitta 3 seneden eski olup eski tabirle yaziciyi yakndan takip edenler bu arkadasin istisnasiz (her ama her seferinde) hisse her kafa kaldirdiginda teknik grafigi bozmak icin ne numaralar cevirdigini cok yakinen bilirler. cunku vehpi gucunu gosterir, masaya yumrugunu vurur, fiyati indirir (umarim okuyup siritiyordur su anda). Yaptigi sey yasal mi, kokune kadar yasal. Adam istedigi zaman istedigi kadar mal satiyor, KAP'a da bilgisini veriyor. Peki yaptigi seyi niye yapiyor? bilen beri gelsin.

Zaten arkadas yakin zamanda sinyalini de verdi.

29.03.2018 tarihinde AG Anadolu Grubu Holding A.Ş. payları ile ilgili olarak 24,00 TL birim fiyat ile 34.000
    adet satım işlemi tarafımca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte AG Anadolu Grubu Holding A.Ş.
    sermayesindeki payım 29.03.2018 tarihi itibariyle %2,962125'den %2,948164'e düşmüştür.

yani veh-pi arkadasimizda su anda tam 7,179,797 adet lot var. (7 milyon kusur, rakam dogru) Boru degil yani !!!

Sayfa 204/739 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304704 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •