Sayfa 3/647 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 5174 madde; 17 - 24 arası.

Konu: AGHOL AG Anadolu Grubu HOLDİNG A.Ş.

Alıntı Originally Posted by madness35 Yazıyı Oku
    Tahmini açılış bilançosuna göre defter değeri ne oldu şimdi..
    Yaklasik 1

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

http://www.anadolugrubu.com.tr/

bok gibi bir site olmuş
    bu radan takip eden bir yetkilisi varsar bir çift laf edeceğim öküzü bostana koymuşlar gibi olmuş adam gibi bir iş yapın

Serbest marj uygulaması hangi durumlarda söz konusu. Konuyla ilgili bilgisi olan arkadaş var mı?

YILLIK HİSSE YARIŞMAMIZDA SON GÜN
    3 hissse seçin bir yıl yarışalım
    bu sene belki sizin hissenizin senesi
    alalım tahminlerinizi.
    MUTLU YILLAR YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN

http://www.hisse.net/topluluk/showth...=1#post1438847
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Öncelikle yeni yılınızı kutlarım.Umarım bu sene iyi kazançlar elde ederiz....Yeni isimle ve yeni beklentilerle sezona başlıyoruz.Son dört-beş ay da şirketimizle ilgili bütün olumlu haberler geldi.Bundan iyisi olmazdı.Ne yazık ki beklediğimiz sonuçları elde demedik.Ben açıkçası 2017 yılının sonunda en az 50 lira olur diyordum.Yanıldım.Ancak;2018 yılında yine en az 50 lira olur diye iddia ediyorum.Birleşme,isim değişikliği ama her şeyden önemlisi 26 Aralık 2017 tarihinde yapılan olağanüstü toplantıda birleşmenin 12 aylık bilançoya yansıması çok olumlu oldu.Önümüzdeki aylarda (Mart veya Nisan aylarında olabilir) yüklü bir bedelsiz açıklaması bekliyorum.Şirket uzun yıllardan beri sermaye artışı yapmıyor.Şirketin sermayesi 240 milyon olarak gözüküyor.Bana göre 1'e 19 bedelsiz verecek.Yeni sermaye 5 milyar olabilir.Böylece hızlı bir çıkış yaşayabiliriz.Sermaye 5 milyar olduktan sonra şirket ortakları hisse satabilir.Halka açıklık % 40-42 seviyesine gelebilir.Yani küçük yatırımcının elinde % 50'ye yakın hisse olacak.İşte bundan sonra yılın sonlarına doğru bu sefer % 100 bedelli gelebilir.Yani biz küçük yatırımcılar şirkete 0 faizli ,geri ödemesiz yüklü bir parayı şirkete aktaracağız.Dolayısıyla şirket çok kar'lı bir duruma gelecek.Uzun lafın kısası 2018 hem bizler için hem de şirket için çok parlak olacak...Tabi ki bana göre...

6. Ad değişikliği ile diğer hisselerin yaptığı hareketi beklemek ne kadar doğru bilinmez .

1 ayda 1 koyup 3_4 alacağız diyenler var hakkımızda hayırlısı

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by odi Yazıyı Oku
    Serbest marj uygulaması hangi durumlarda söz konusu. Konuyla ilgili bilgisi olan arkadaş var mı?

Seans içinde fiyat marjı uygulaması nasıldır?
    Her pay için, seans içinde işlem görebileceği en düşük (taban) ve en yüksek (tavan) fiyatlar,
    o pay için “fiyat
    aralığı”nı oluşturur. Mevcut uygulamada, PP’de fiyat aralıkları baz fiyatın %10 (fiyat marjı) altı ve üstü ile sınırlıdır
    (istisnai durumlarda farklı marj uygulamaları söz konusudur). Varantlarda ve sertifikalarda baz fiyat bulunmadığı
    için serbest marj uygulanmaktadır.

http://www.borsaistanbul.com/data/ki...e_Piyasasi.pdf

100TL olacak AGHOL hisselerim ve ben size iyi gunler dilerim...

Sayfa 3/647 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •