Sayfa 566/579 İlkİlk ... 66466516556564565566567568576 ... SonSon
Arama sonucu : 4628 madde; 4,521 - 4,528 arası.

Konu: AGHOL AG Anadolu Grubu HOLDİNG A.Ş.

Alıntı Originally Posted by Depeche Mode Yazıyı Oku
    Takasta artik gorunuyor:

ALTERNATIF MENKUL DEGERLER
    dun:15.193.000
    bugun: 31.940.780
    -----------------------------
    fark: 16.747.780 lot
    daha sonra da Is Bankasina virmanlanmis

2.  Alıntı Originally Posted by kaptanıderya Yazıyı Oku
    Bugün baya yüklü bir geçiş mi olmuş
    16 milyon hisse vardı. Borsada işlem gören tipe dönüştürme talebi ile patron fonuna satilacakti. O olmuş anlaşılan. Çünkü toplam işlem 18 milyon olmuş

3. Böyle bir satım olduysa 14.24 civarlarında mi oldu şimdi

Bu iyi birşey mi kötü mü
     Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    16 milyon hisse vardı. Borsada işlem gören tipe dönüştürme talebi ile patron fonuna satilacakti. O olmuş anlaşılan. Çünkü toplam işlem 18 milyon olmuş
    MI 8 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Başkan Erdoğan'dan "Yerli Otomobil" toplantısı

Recep Tayyip Erdoğan, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ve Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu Sanayi ve Ticaret AŞ'nin temsilcilerini Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul etti.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile Yerli Otomobil Konsorsiyumu temsilcilerini kabul etti.
    Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde basına kapalı olarak gerçekleştirilen kabulde, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile Yerli Otomobil Konsorsiyumu temsilcileriyle bir araya geldi.
    [https://iaahbr]
    Kabulde, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu (sol 3), Anadolu Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan (sağ 3), BMC Yönetim Kurulu Üyesi Taha Yasin Öztürk ve Turkcell Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akça da (sağ 4) yer aldı.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. şüphecikimseyi zevkle takip ediyorum. ancak gözden kaçırdıgı birşey var döviz ve faiz düşüş trendine girmiş gözüküyor. bu da hem borç toplamının erimesihem de faiz giderlerinin düşmesi anlamına geliyor.Zaten döviz yükselişi bahane edilerek mal ve hizmet satışarı zamlanmıştı. ancak yapılan zamların gerialındıgı görülmediğine göre, faiz giderlerive dövize baglı borçlar düşerken, net kar marjı artmaya başlayacaktır. malum bir deyim. "Sular yükselirken balıklar karıncaları yer, sular çekilirken ise karıncalar balıklRI YER." Bu deyim tam da bu hisse için söylenmiş. Sular çekildi ve karıncalar balıkları yedi, şu anda ise sular yükselme egilimine girdi. eger karıncaları kendinizi yedirmemeyi başardıysanız, artık karıncaları yeme sürecine giriyoruz. AGHOL ün bu süreçte tek yapacagı şey ilave borçlanmadan suların yükselmesi sürecinde borçlarını ödemeyi tamamlamasıdır.

Alıntı Originally Posted by emekli2 Yazıyı Oku
    şüphecikimseyi zevkle takip ediyorum. ancak gözden kaçırdıgı birşey var döviz ve faiz düşüş trendine girmiş gözüküyor. bu da hem borç toplamının erimesihem de faiz giderlerinin düşmesi anlamına geliyor.Zaten döviz yükselişi bahane edilerek mal ve hizmet satışarı zamlanmıştı. ancak yapılan zamların gerialındıgı görülmediğine göre, faiz giderlerive dövize baglı borçlar düşerken, net kar marjı artmaya başlayacaktır. malum bir deyim. "Sular yükselirken balıklar karıncaları yer, sular çekilirken ise karıncalar balıklRI YER." Bu deyim tam da bu hisse için söylenmiş. Sular çekildi ve karıncalar balıkları yedi, şu anda ise sular yükselme egilimine girdi. eger karıncaları kendinizi yedirmemeyi başardıysanız, artık karıncaları yeme sürecine giriyoruz. AGHOL ün bu süreçte tek yapacagı şey ilave borçlanmadan suların yükselmesi sürecinde borçlarını ödemeyi tamamlamasıdır.
    Agziniza saglik. Tesekkurler.

8. İki tane koca prof çıkmış,faiz fazla düşerse mayınlı alana girilir döviz patlar, yok enflasyon düşmez ve biriken enflasyon gelecek yıl patlar saçma sapan gerekçeler.
    Kardeşim fiyatlar neredeyse her malda son bir yılda ikiye katlandı.peki gerekçe neydi? döviz yükseliyor.eee döviz düşüyor ya da en azından belli bir bantta stabil olacagı neredeyse kesinleşiyor. üstüne üstlük, uluslar arası piyasada çelik çimento petrol fiyatları da dolar bazlı düşüyor.bir de çalışan giderleri bundan 4 yıl önceki fiyatların bile altına gelmiş durumda. Neredeyse tüm kurumlar işe yeni alınanları asgari ücretin az buçuk üstünde bir maaşla işe alıyorlar. peki nasıl nasıl enflasyon birikmiş oluyor. Milleti yanlış yönlendiriyorlar.
    Gerçek şu ki;
    toplumun neredeyse %80 den fazlası asgari ücretin az buçuk üstünde bir gelirle çalışıyor. diğer %20 nin ise zaten hem kendilerinin hem de ailenin yeni bireylerinin malvarlıgı yeterli miktarda vardır. O zaman iç piyasa ve ranta dayalı kar eden emlak piyasasının ve otomotiv piyasasının canlanması için, asgari ücretten tasarruf yapılamayacagına göre, yeni işe girenlerin maaşlarının artması beklenecektir. Bu ortamda en şanslı sektör gıda ve parekende sektörüdür.Çünkü maaşlar ne kadar düşük de olsa gıdaya ayrılan payda kesinti yapılması neredeyse imkansız. Dolar yükselişi bahanesiyle mal ve hizmet fiyatları yükselmişken gıda ve parekendeciler önümüzdeki 1-2 yıl da geçmiş 10 yılın acısını çıkartacaklardır.

Sayfa 566/579 İlkİlk ... 66466516556564565566567568576 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •