Sayfa 955/970 İlkİlk ... 455855905945953954955956957965 ... SonSon
Arama sonucu : 7759 madde; 7,633 - 7,640 arası.

Konu: AGHOL AG Anadolu Grubu HOLDİNG A.Ş.

Alıntı Originally Posted by dr.1715 Yazıyı Oku
    üstadlar 100 liraya net nedir acaba..şimdiden teşekkürü borç bilirim...saygılar...
    ustad degilim bastan soyleyeyim
    100 adet hissen varsa net 12.32TL alacaksin
    bozdur bozdur harca ya da en iyisi sadaka olarak ver

2.  Alıntı Originally Posted by asagir Yazıyı Oku
    [IMG][/IMG]
    Şimdi şu grafiğe bakıyorum bir de verilen temettüye...Hani deli sorular geçiyor aklımdan...Holdingin 3'te 1'i , Yazıcılar Holding iken, halka arz edilirken 2 dolar...Şimdi 3 tane şirket bir arada tam tamına 3 şirket ve tam tamına 20 yıl sonra 2 dolar civarı...Hani bir arpa boyu yol mu alınamamış?...Birileri özellikle mi baskılamış?...Verilen temettü bebeğe verilen emzik misal mi?...Yahu şu AGHOL tam filosofluk yahu....Anlamadım gitti...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

3.  Alıntı Originally Posted by tarik1234 Yazıyı Oku
    Nasılda yatırımcısını düşünüyor allah herkese ag hol gibi yönetilen şirketler nasipetsin şimdi dua mı ettim bedduamı bende anlamadım
    Sn.Tarık 1234,
    yukarıdaki yazım size cevap şeklinde düşündüm de...Eklemeleri beceremedim......Yatırım Tavsiyesi Değildir...

4. Bunu yılbaşında da konuşmuştuk iptalden önce. Açıklamayı okuyan "31.12.2002 ve önceki hesap dönemlerinde kurumlar vergisinden istisna edilmiş kazançlardan ayrılan olağanüstü yedeklerden" sağlanan temettü olduğunu görüyordur. Bereket "Abdülmecid'in hazinesinden tebasına ayırdığı yedeklerden" vermediler temettüyü.

5. Anadolu Grubu 70 yaşında
    Migros 66 yaşında
    Çelik Motor 60 yaşında
    Anadolu Efes 51 yaşında
    Adel 51 yaşında
    Anadolu Isuzu 37 yaşında

Yönettiği/hissedarı olduğu şirketler Türkiye'nin en eski şirkenlerinden olan Anadolu Grubu'nun piyasa değeri 4.3 milyar TL yani 570 milyon dolar.

Uzun vade yatırım bu olsa gerek! Yatır gitsin.

3 gundur guzel durdu

bakalim sadaka temettunun getirdigi yalan ruzgarinin gaziyla 17 uzerinde tutunabilecek mi yoksa cogu zaman oldugu gibi geri mi basacak

Alıntı Originally Posted by candyshop Yazıyı Oku
    Anadolu Grubu 70 yaşında
    Migros 66 yaşında
    Çelik Motor 60 yaşında
    Anadolu Efes 51 yaşında
    Adel 51 yaşında
    Anadolu Isuzu 37 yaşında

Yönettiği/hissedarı olduğu şirketler Türkiye'nin en eski şirkenlerinden olan Anadolu Grubu'nun piyasa değeri 4.3 milyar TL yani 570 milyon dolar.

Uzun vade yatırım bu olsa gerek! Yatır gitsin.
    yatirimciyi yatirmis esas
    yatirim tavsiyesi degildir

8.  Alıntı Originally Posted by Depeche Mode Yazıyı Oku
    yatirim tavsiyesi degildir
    AGHOL yatırım tavsiyesi değildir, kayganlaştırıcı krem tavsiyesidir.

Sayfa 955/970 İlkİlk ... 455855905945953954955956957965 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •