Sayfa 106/350 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206 ... SonSon
Arama sonucu : 2796 madde; 841 - 848 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma 2

1.  Alıntı Originally Posted by Tiberius Yazıyı Oku
    Bir de çalıştığı kurumun topikine ilgi olmayınca burayı mundar etmek isteyenler var, şahsen tanıdığım insanlar.
    Malesef bunu başardılar.

Üyelerden biri sınıf arkadaşımdır, aile sorunları yüzünden yurda döndü, bulaşma dedim ama bulaşmış.
    Türkiye piyasalarını incelemesini ben rica ettim. Sağlam kütüphanesi var.

Eski tayfanın bildiği gibi biz dostluğa saygıya önem verirdik. Bir çok şeyi menfaat beklemeden yaptık.
    Yetiştirdiğimiz insanlar şu an piyasada yüksek rakamlara transfer teklifi alıyor.

Aşağıdaki linkte bir üye para teklif ediyor, işimizi bırakıp onun talebini yaptık, sorun bakalım para almışmıyız.
    Linkte çocuğun sistem detayları var. Orayı kırpıp göndericem.

No more HISSENET
    Şirket devir işlemleri bitince forumu eski günlerine çevirir miyiz diye düşündük, malesef imkansız.
    Başka çözümler üzerinde düşüneceğiz.
    Önerisi olan varsa buyursun gelsin.
    Üstad ; mundar etmek isteyen kendini mundar ediyor görüyorsun, eski arkadaşlarin duruma sessiz kalmasini da asla doğru bulmuyorum. Çünkü bu başlığın seviyesini düşüren tipleri dürttükce yaydığı kokuyu alan eşdeğerleri de buraya geliyor. Eski çerceveye dönülmesini istiyorsak eski tayfanin da konuya dahil olmasi gerekiyor ki bu çapullar arada kaynayip gitsin.

Kendi adima şunu söylemeliyim burasinin devam edip etmemesi çok umrumda da değil zaten iyi niyetine inandiğim herkese elimden gelen yardimi her platformda yapiyorum, ve yeni çözümlerin icerisinde de seve seve yer alirim.

Alıntı Originally Posted by Tiberius Yazıyı Oku
    Bir de çalıştığı kurumun topikine ilgi olmayınca burayı mundar etmek isteyenler var, şahsen tanıdığım insanlar.
    Malesef bunu başardılar.

Üyelerden biri sınıf arkadaşımdır, aile sorunları yüzünden yurda döndü, bulaşma dedim ama bulaşmış.
    Türkiye piyasalarını incelemesini ben rica ettim. Sağlam kütüphanesi var.

Eski tayfanın bildiği gibi biz dostluğa saygıya önem verirdik. Bir çok şeyi menfaat beklemeden yaptık.
    Yetiştirdiğimiz insanlar şu an piyasada yüksek rakamlara transfer teklifi alıyor.

Aşağıdaki linkte bir üye para teklif ediyor, işimizi bırakıp onun talebini yaptık, sorun bakalım para almışmıyız.
    Linkte çocuğun sistem detayları var. Orayı kırpıp göndericem.

No more HISSENET
    Şirket devir işlemleri bitince forumu eski günlerine çevirir miyiz diye düşündük, malesef imkansız.
    Başka çözümler üzerinde düşüneceğiz.
    Önerisi olan varsa buyursun gelsin.
    ses tanıdık geldi videoda ismi de yazıyor neyse.

üstat size samimi olarak yazayım

1 benim size saygım sonsuz ! tanıyan tanıyor bilen biliyordur zaten.

çözümlere gelince siz bir işletme iseniz eğer şirketinizin mailini sosyal ağlarınızı adresinizi ve hatta telefonlarınız biliniyordur bilinmiyorsada bilinmeli. herkes size ulaşabilmeli. ve yukarıdaki özellikleri taşıyorsanız teknik destek vermelisiniz. her konuda çünkü bu sizin sorumlu olduğunuz bir işiniz. eğer sadece kodlama kısmında yetişemiyorum çok talep var diyosanız ykoc u işe alabilirsiniz veya başkasını çözüm olarak.

şimdi mesele burda kafa bulmak değil zaten forum başlığı amacına yazan kimse kalmadı. kafan bulan ben değil bazı malum şahısların ta kendisi zaten 1 2 senede bir gelip ekran görüntüsü atıp çuk çalışın sizinde olsun demek zaten kafa bulmaktır. burası gösteri merkezi değil ben hergün grafik paylaşayım ne olmuş yani amaç ne burda şimdi.

son gönderilere bakıyorsun işte hayvanları koruma kanunu fotosu falan yolluyor. ) ergen.

biz bu davranışları "r100000000000000000 " forumlarında bilen bilir anlamını ergenkene niche sitelerden aylık kaç para kazanıyoruz yarışmaları düzenlerdik yarışırdık. onlar aklıma geliyor böyle ergen espriler görünce. yok sosyal kimliği üst düzeymişte muhattap bile olamazmşızda. gel seni " adsense vip" ve adwords MM kimliğimle tanıştırayım çocuğum. türkiyede bir rivayete göre 90-110 kişi /işletmede vardır . yine bir rivayete göre bu rakamın 5 tanesi tek bir kişidedir . sahibinden com bunlardan biridir .. şşş ;)

ne kazandığımıda az çok bilen biliyordur . kıbrıs hikayeleri vs.

neyse madem buraya gelip ego kasıyor bazıları böyle işte yaparız sorun değil.

hiç bir zaman buradaki nicki ismi kimliği ne olursa olsun durduk yere laf söylememişimdir. ergen muhabbeti yapanlarlada itina ile uğraşırım. ve diğer arkadaşlardan da özür dilerim. yoksa banane istersen günde 10 k kazanan sistem yap veya yaptığını idda et. sonra o üstün sosyal çevrende goy goya gelsin.

daha dün 1 sene sonra gelir açıklarım diyen ergen şimdi çüzüm için bende varım diyor haha..

tavsiyem işe alınız..

yok burası sirk merkezine değilde topicin anlamına hitaben hizmet edecek ise kimse laf söylemez söylettirmeyizde merak etmeyin üstat.

kafa bulmasınlar yeterli .
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

3.  Alıntı Originally Posted by cem_songa Yazıyı Oku
    sayın Andromeda ;

Epsilon alt ve üst tanımlarında j=0 bar başlangıcımı yoksa sinyal oluşunca değer rakamını mı ifade eder.
    n: tanımı sayılı bar içerisinde ölçüm sınırlamasını mı sağlar,,

basitçe
    ma5 >ma21 long
    ma5 < ma21 short örnekleme yapma imkanınız var mı ?

tşk
    Sabah Sezai bey'le konuştum,
    momentum periyodunu ve n parametresini input olarak kabul eden "Nonlinear Ehlers Filter" ı sistem metodu olarak ekleyecekler.

4. Yazdiklarim yerini bulmuş sevindim, anlama yetenegini geliştirmişiz biraz. Şimdi bak dostum sana kisa yazacam.

1- ykoc kelimesini kullanmani istemiyorum.
    2- senin burda yaptiğim paylaşimlara yorum yapmani da istemiyorum.
    3- iş konusuna gelince, şantiyelerimdeki her hangi bir geri hizmet pozisyonunda seni degerlendirebilirim. calisana kapim aciktir. Yalniz Bir kac ay egitimden gecme şartini kabul ediceksin.

4- ismim, cismim, yerim, yurdum belli çok şükür. Sende eğer karin ağrina deva ariyorsan kapinin arkasindan konuşmayi kes buyur gel anlat devani bul.

Seni bu başlikta son kez muhatap aldim hadi yolun acik olsun.Dediğim gibi varsa bir derdin zorun (belli ki var) ismim de yerim de yurdum da belli.

ilk olaya atlayan sendin ykoc.

unutma.

nereye ne zaman yorum yapacağımıda sana danışcak değlim sen kimsinki.

goy goy içinde birilerinin yancısı olma. ideali komple satın alırız sıkıntı yok. gelirsin kapıma sonra.

çözümü tüm samimiyetimle anlattım işte hatalarını kabul et. bu bir erdem !

hadi yoluna.

4 cü madde süpermiş ya.. ben sokakta yatıp kalkıyorum yerimde yurdumda belli değil puhah.

laf olsun yaz bakalım kıvıra kıvıra
    Son düzenleme : EMLAK; 10-10-2018 saat: 15:15.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

6.  Alıntı Originally Posted by Andromeda Yazıyı Oku
    ehlers iyidir, ancak son durak değildir.
    adam non-linear filtre arayanlar için oturmuş yapmış.
    boş bir vaktimde uzunca bir yazı hazırlayacağım.

Non Linear Ehlers Filters eklendi. Sistem modülünde Sistem.NonlinearEhlersFilter(15, 5); yazarak kullanabilirsiniz.
    (Tabi önce versiyon yenilemek gerek)

Herkese bol kazançlı ve mutlu günler dilerim.

7. güzel bir yazı oldu.. elinize sağlık.

8. süper

Sayfa 106/350 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •