Sayfa 112/350 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon
Arama sonucu : 2796 madde; 889 - 896 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma 2

Alıntı Originally Posted by Orhan AKDOĞAN Yazıyı Oku
    bar kapanışla işlem yapan sistemlerden bugün kar eden olduğunu sanmıyorum.
    kaos günleri bar kapanışlı robot kullanmak yerine yazı tura atmayı tercih ederim.
    benim sistemlerin durum iyiydi.seviyeli sistemler. ama robotları kapatıp longa geçmiştik yazı geldi. danışmanlık almaya kalktığımız adamların papazını bırakmamak olmazdı.

fikir vermesi için Vidya ile seviyeli bir örnek paylaşacağım aşağıda.
    kullandığım 3 hızlı sistemde bugün salıverilen papazı buldu. bar kapanışlı olmayan robot nasıl yapılır bilmediğimizden maalesef bu robotları kullanıyoruz. 3 yıldır forumdayım, bir örneğine de rastlamadım. basit bir örnek görmek isterdim.

2.  Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    kullandığım 3 hızlı sistemde bugün salıverilen papazı buldu. bar kapanışlı olmayan robot nasıl yapılır bilmediğimizden maalesef bu robotları kullanıyoruz. 3 yıldır forumdayım, bir örneğine de rastlamadım. basit bir örnek görmek isterdim.
    sn. şef Vidya örneği seviyeli yöntem sistem örneğidir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,638
    Robotlarımız Papaza karşı korumasız yazılmış.

Alıntı Originally Posted by NUTCRACKER Yazıyı Oku
    ne çarpıldık be..
    hızlı sistemin gazabı...
     Alıntı Originally Posted by oralet Yazıyı Oku
    Hocam yavaş sistemlerde farkli degil inan -3200 yazmiş bugun

sistemci adam çabuk toparlar çok takilma
    merak etme anlık işlem yapan 3-5-10-15 dk lık sistemleride haşat etti papaz aşşa papaz yukarı derken.

3 dk sistem > dipte sat tepede al yaptı durdu >> http://BB26.16MB.com/20181012203732.png

Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    Bear_Bull
    @BearBull26

Alıntı Originally Posted by Orhan AKDOĞAN Yazıyı Oku
    sn. şef Vidya örneği seviyeli yöntem sistem örneğidir.
    yani koşul sağlandığı anda dakika sonunu beklemeden alış-satış emri veriliyor, doğrumudur?
    lakin sanırım tek satırlık robot kapanışla birlikte emir gönderdiğinden tek satırlık robotuda kullanmamak gerekecek.

5.  Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    yani koşul sağlandığı anda dakika sonunu beklemeden alış-satış emri veriliyor, doğrumudur?
    lakin sanırım tek satırlık robot kapanışla birlikte emir gönderdiğinden tek satırlık robotuda kullanmamak gerekecek.
    evet öyle.
    tek satır robotun seviye desteklisini (ve farklı şeyler ekleyerek kullanmak için) yazdım onu kullanıyorum ama user.dll ile kullanıyorum.yani sistemi yazınca yine tek satırla robot yapıyorum.karışık olduğu ve sizin işinize yaramayacağı için onu paylaşamıyorum.
    fakat sizinde kullanabileceğiniz basit formatta emre dönüştüren örnekleri forumda vardı.

6. Gecmiş olsun herkese, benim kodlardan da bugun dayak yiyen oldu iyi çıkan oldu. Görsel atarim.

7. ilahlar kan istedi bugün, geçmiş olsun arkadaşlar.
    vahap beyaz, ahmet çakar ....

8. bar kapanışını beklemeyen sistemler böyle uzun barlarda o kadar da iyi değil . ciddi kaymaya sebep oluyor
    aşağıdaki bügünkü loglar
    15:35 de mesela 525-700 arası açık 7 ve 26 lot bekleyen var
    1 lot 3 lot bekleyen kademeler var yukarıda

uzun barların sık olduğu zamanlar için kapanışı bekleyen sistemler daha iyidir bence

bugün kayma fena idi sonuç olarak
    log.jpg

Sayfa 112/350 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •