Sayfa 13/350 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon
Arama sonucu : 2796 madde; 97 - 104 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma 2

1. Benimde sistemlerde maxdd yeniledi.
    Bunun uzerine guzel gunler umit ediyoruz, buralarda pes etmeyen meyvesini yer kanaatimce....

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

varlık fonu ile alakası olduğunu düşünmüyorum kısmen var bence.

asıl sıkıntı bu fonun günü kurtarmak amacı ile yapılan işlemlerden kaynaklanıyor. spk nın yapmış olduğu durmadan değişikliklerde çabası.

durmadan güncellenen borsa yapısı.

hali ile kafalar hep karışık önünü görüp borsaya yatırımcı çekilemiyor

bu durumun ortavadede çözüleceğini düşünmüyorum bence kalıcı bile olabilir.

olaya sadece viop ile baktığımızdan durum size böyle geliyor bence. borsanın tümüne bakarsanız elle tutulur 20 tane hisse kalmış gerisi çöp. bist 200 bin olsa bile çoğu hisse hala 5-10 sene öncesinin fiyatlarında bunun gibi sorunlar yatırımcıyı soğuttu ve borsaya tamamen kumar gözü ile bakılıyor.

piyasa canlı birşeyse bunu beslemek lazım ama bu besleme şuan doğal yolla olmuyor yani yatırımcı gelmiyor fon ise hacimden başka bişey yaratmıyor bu 20 hisssede.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

durumlar nasıl toparlandıkmı ?
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

4. Herkese selamlar iyi çalışmalar dilerim.yapmak istediğim şey şu;2 adet 1 dk.lik--2 adet 2 dk.lik--2 adet 5 dk.lik ve 3 adet 10 dk.lik toplam 9 sistemimin yönlerini (al-sat-flat) total olarak bakıp tek sinyal elde ediyorum.yani birbirlerine filtre olarak kullanıyorum.orneğin 5 i al da 1 i satta,3 ü flat iken;nette4 al ile total yön 4 al ile al olarak gerçekleşiyor.versiyonlarını biliyorsunuz zaten.sonuçta nette 1 fazla al da ise al, bir fazla satta ise sat olunca sat sinyali geliyor.sistemler tek tek kullanılıyor repaint yapmıyorlar.hepsinden gelen sinyalleri tek sinyal olarak manuel kullanıyorum.bunu nasıl otomatize edebilirim?yani her 1 dakikada 9 sistemin durumuna tek tek bakacak ve total sinyal al mı sat mı flat mı belirleyecek o sinyali sürdürecek.ne zaman durum değiştiyse o 1 dakikalık barın sonunda sinyali değiştirecek.böyle bir robot kodu nasıl yazılabilir?(dikkat birleşik sistem kodu istemiyorum,sadecepoz.ları kontrol edip emir göndercek robot kodunu oluşturmak amacım) Sayın üstadlar bir el atarsanız sevinirim.çok kişide kulanır diye düşünüyorum,çünkü maxdd. de çok düşüyor böylece.....

5.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    Yarin + gap yaparsa verdiğinin hepsini tek seferde geri alır
    Buradaki yorumlarım ve tavsiyelerim kişisel görüşüme dayanmaktadır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir!

6.  Alıntı Originally Posted by murattan Yazıyı Oku
    Herkese selamlar iyi çalışmalar dilerim.yapmak istediğim şey şu;2 adet 1 dk.lik--2 adet 2 dk.lik--2 adet 5 dk.lik ve 3 adet 10 dk.lik toplam 9 sistemimin yönlerini (al-sat-flat) total olarak bakıp tek sinyal elde ediyorum.yani birbirlerine filtre olarak kullanıyorum.orneğin 5 i al da 1 i satta,3 ü flat iken;nette4 al ile total yön 4 al ile al olarak gerçekleşiyor.versiyonlarını biliyorsunuz zaten.sonuçta nette 1 fazla al da ise al, bir fazla satta ise sat olunca sat sinyali geliyor.sistemler tek tek kullanılıyor repaint yapmıyorlar.hepsinden gelen sinyalleri tek sinyal olarak manuel kullanıyorum.bunu nasıl otomatize edebilirim?yani her 1 dakikada 9 sistemin durumuna tek tek bakacak ve total sinyal al mı sat mı flat mı belirleyecek o sinyali sürdürecek.ne zaman durum değiştiyse o 1 dakikalık barın sonunda sinyali değiştirecek.böyle bir robot kodu nasıl yazılabilir?(dikkat birleşik sistem kodu istemiyorum,sadecepoz.ları kontrol edip emir göndercek robot kodunu oluşturmak amacım) Sayın üstadlar bir el atarsanız sevinirim.çok kişide kulanır diye düşünüyorum,çünkü maxdd. de çok düşüyor böylece.....
    bileşik sistemi niye istemediğini anlamadım bileşik sistem dediğini yapmıyormu orayla ilgili sıkıntı ne
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

7.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    anamızı aglattılar :D ne toparlaması :D adam verdi veriştirdi. Topasada dişe dokunur bır cacık cıkmıyor.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..

8. Psikolojimiz oyle bozuldu ki bu mesaji yazarken acaba tekrar yukari kirip carparlarmi ki diye dusunuyorum

Sayfa 13/350 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •