Sayfa 150/350 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250 ... SonSon
Arama sonucu : 2796 madde; 1,193 - 1,200 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma 2

1. 1 lotla serüven devam ediyor, bu hafta hepimiz için güzel geçti diye düşünüyorum,
    Her hafta sonu kar-zarar raporu yayınlamaya devam.
    Buradaki yorumlarım ve tavsiyelerim kişisel görüşüme dayanmaktadır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir!

2. piyasanın kaldırmadıgı çok açık yanlız düşünün kayma malıyetlerıne ragmen ki bizim sistem çok işlem açar. ödediğimiz komısyon düşük olmasına ragmen parasal anlamda büyük bir meblag tutuyor.

yanlız tabiki özel bir algoritma ile kayma maliyetlerini mimuma indirdik inanmayacaksınız ama longdan şorta geçişte biliyorsun çift işlem gider. son işlemlerden bir tanesini söyleyeyim sdece 46 puan kaydık. çok kaydıgım zamanlarda oldu. ancak genel itibariyle kaymalarımız klasık bir yapıya nazaran oldukça düşük görüyorum ben.

sistemi zorla almaya veya satmaya zorluyoruz sinyalın yandıgı noktayı baz aldıgım için bu kadar düşük kayma malıyetlerımız oluşuyor.

önce emir gider bizde sonra sinyal oturur diyeceksiniz repaint olabilir 2018 yılında sadece 2 kere başımıza geldi bu durum biri kafadan önümüze lotları çaktı. 1 2 sanıye sonra sistem mevcut yöne geri döndü.

tabi 300 500 puan gidiyor öyle bir durumda, Ama dediğim gibi bu risk bize göre oldukça düşük bir risk. BU riske değdiğine inanıyorum.

bakalım planlar yapıyoruz farklı pıyasalar farklı sıstemler konusunda. Nereye gidecek göreceğiz.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

3.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    piyasanın kaldırmadıgı çok açık yanlız düşünün kayma malıyetlerıne ragmen ki bizim sistem çok işlem açar. ödediğimiz komısyon düşük olmasına ragmen parasal anlamda büyük bir meblag tutuyor.

yanlız tabiki özel bir algoritma ile kayma maliyetlerini mimuma indirdik inanmayacaksınız ama longdan şorta geçişte biliyorsun çift işlem gider. son işlemlerden bir tanesini söyleyeyim sdece 46 puan kaydık. çok kaydıgım zamanlarda oldu. ancak genel itibariyle kaymalarımız klasık bir yapıya nazaran oldukça düşük görüyorum ben.

sistemi zorla almaya veya satmaya zorluyoruz sinyalın yandıgı noktayı baz aldıgım için bu kadar düşük kayma malıyetlerımız oluşuyor.

önce emir gider bizde sonra sinyal oturur diyeceksiniz repaint olabilir 2018 yılında sadece 2 kere başımıza geldi bu durum biri kafadan önümüze lotları çaktı. 1 2 sanıye sonra sistem mevcut yöne geri döndü.

tabi 300 500 puan gidiyor öyle bir durumda, Ama dediğim gibi bu risk bize göre oldukça düşük bir risk. BU riske değdiğine inanıyorum.

bakalım planlar yapıyoruz farklı pıyasalar farklı sıstemler konusunda. Nereye gidecek göreceğiz.
    Basarilar erhan hoca emeklerinin karsiligini almissin.. daha cok daha bol daha hizli kazanclar senin olsun, buradaki arkadaslarin hepsinin olsun.

SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

riski yaymak konusunda. malum piyasa derinliği 100-200 kontratı kaldırmıyor.

USDYVADE de sistemlerinizi deneyebilirsiniz.

USDTRY değil usdyvade bu riski dağıtmaya değdiğini overala bakınca görebilirsiniz. endeks 30 dan daha iyi getiriler elde etmiş mesela en azından bendekilerin bir çoğu.

ayrıca genel olarak izlediğim kadaryla son 10 gündür sistemler iyi çalışmış görünüyor bana göre mayıs ayı hariç mayıstan buyana çokiyi çalıştı. mayıstan buyana piyasa resmen belli bir şablona göre gitti diyebilirim.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Alıntı Originally Posted by cem_songa Yazıyı Oku
    Merhabalar
    bol bol ekran görüntüsü izliyoruz sayın tiberus;
    bu güzel sistemleri yapanların eline sağlık, bereketlerini görsünler.
    Bizlerinde bu tip verimlere yakın yada daha yüksek dizaynları oluşturmak için sayısal görsel içeriği olan paylaşımlara ihTiyaç duyuyoruz....

bAHSETTİNİZ EĞİTİM KONULARI İÇİN NET BİR TARIH OLUŞTUMU ?

esenlikler diliyorum..
    piyasa artı ise long olan bir sistem yazın. piyasa eksi ise short.

gerisi çorap söküğü gibi gelir.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

6. teşekkürler

7.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    piyasanın kaldırmadıgı çok açık yanlız düşünün kayma malıyetlerıne ragmen ki bizim sistem çok işlem açar. ödediğimiz komısyon düşük olmasına ragmen parasal anlamda büyük bir meblag tutuyor.

Başarıyı görmezden gelmek haksızlık olur. Tebrik ederim . Her ne kadar bu kar oranlarının (yıllığa indirgenmiş) sürdürülemeyeceğini defalarca görmüş olsam da belki gerçekten kutsal kaseyi bulmuşsundur. Kim bilir.. Herkese bol kazançlar dilerim

8.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku

Seviyeli bir sistemde 1 lotla oynansa dahi tarif ettiğiniz şey güvenli şekilde kolay aslında.
    yapılan şey doğrumu yanlış mı strateji ve miktara göre değişir bu ayrı konu.
    yön kalıbında if içerisinde kontrol edilen değerden kayma çıkarılarak kontrol edilir.
    sistem.seviye ise stratejide belirlenen seviye olur.
    Yani aynı iş, işlemlerle sinyallerin senkron olması garanti altına alınarak da yapılabilir.

PHP Code:
    //Ayarlar 
    float  AntiKayma  0.025f;

//Veriler
    var Sistem.GrafikVerileri;
    var 
    Sistem.GrafikFiyatOku(V"Kapanis");
    var 
    Sistem.GrafikFiyatOku(V"Açılış");
    var 
    Sistem.GrafikFiyatOku(V"Yüksek");
    var 
    Sistem.GrafikFiyatOku(V"Düşük");

//İndikatörler
    var HHSistem.HHV(30,"Yuksek");
    var 
    LL Sistem.LLV(30,"Dusuk");
    var 
    VIDYASistem.VIDYA(60,9);

//Değişkenler
    var AS = Sistem.Liste(0); var SS Sistem.Liste(0);
    var 
    SonYon "";double SonFiyat 0.0;

//Strateji
    for (int i 200V.Counti++)
    {
        AS[
    i] =    new float[] {  

O[i]
                                , 
    Math.MinVIDYA[i-1], O[i]*1.005f )
                                , 
    Math.MinHH[i-1]   , O[i]*1.005f )
                               }.
    Max();

SS[i] =    new float[] {  

O[i
                                , 
    Math.MaxVIDYA[i-1], O[i]*0.995f )
                                , 
    Math.MaxLL[i-1]   , O[i]*0.995f )
                         }.
    Min();

//Yön Kalıbı                 

if (  H[i] >= AS[i]-AntiKayma  && SonYon != "A" )  
        {

Sistem.Yon[i] = "A";

Sistem.Seviye[i]= AS[i];

SonYon Sistem.Yon[i];
        }
        else if ( 
    L[i] <= SS[i]+AntiKayma   &&   SonYon != "S" 
        {

Sistem.Yon[i] = "S";

Sistem.Seviye[i]= SS[i];

SonYon Sistem.Yon[i];
        }