Sayfa 152/350 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252 ... SonSon
Arama sonucu : 2796 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma 2

1.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku

sistemi zorla almaya veya satmaya zorluyoruz sinyalın yandıgı noktayı baz aldıgım için bu kadar düşük kayma malıyetlerımız oluşuyor.

önce emir gider bizde sonra sinyal oturur diyeceksiniz repaint olabilir 2018 yılında sadece 2 kere başımıza geldi bu durum biri kafadan önümüze lotları çaktı. 1 2 sanıye sonra sistem mevcut yöne geri döndü.

tabi 300 500 puan gidiyor öyle bir durumda, Ama dediğim gibi bu risk bize göre oldukça düşük bir risk. BU riske değdiğine inanıyorum.
    örli börds get dı vörms
    early birds get the worms
    erken kalkan kuşlar solucanları toplar

sinyali önceden kestirmeye çalışmak akıllıca
    vahap beyaz, ahmet çakar ....

2. sayın orhan hocam. kodlama bilginiz çok iyi şakır şakır döktürüyorsunuz valla.

Sizin sistemler ne alemde

beraber çalışsak mı ?
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

3.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    sayın orhan hocam. kodlama bilginiz çok iyi şakır şakır döktürüyorsunuz valla.

Sizin sistemler ne alemde

beraber çalışsak mı ?
    saolun hocam, fena değil benimde.
    BVGD türünde geliştirdiğim, çalışma şeklim, çalıştırma şeklim farklı olduğu için detay atamıyorum.
    açık platformlarda benzer işlerle uğraşan kişilerle tartışmak-paylaşmak bir hobi fakat birlikte çalışmak bana göre değil, zaten çalışmak bana göre değil

Alıntı Originally Posted by Orhan AKDOĞAN Yazıyı Oku
    BVGD türünde geliştirdiğim, çalışma şeklim, çalıştırma şeklim farklı olduğu için detay atamıyorum.
    açık platformlarda benzer işlerle uğraşan kişilerle tartışmak-paylaşmak bir hobi fakat birlikte çalışmak bana göre değil, zaten çalışmak bana göre değil
    puhah yaşam şeklimiz benziyor
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

5.  Alıntı Originally Posted by Orhan AKDOĞAN Yazıyı Oku
    Hahah. "arbeiten macht frei" deseler de tembellik hakkindan yanayiz. Tembellik icin cok calisiriz
    bang bang you shot me down..

Alıntı Originally Posted by stradivarius Yazıyı Oku
    Hahah. "arbeiten macht frei" deseler de tembellik hakkindan yanayiz. Tembellik icin cok calisiriz
    hiç grafik atmıyorsun üstat.. yolla şu kutsal kaseyi artık !!

7.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    hiç grafik atmıyorsun üstat.. yolla şu kutsal kaseyi artık !!
    Hahah hocam ben de kutsal kase maalesef yok. Yani sakliycam grafigimde yok debeleniyorum. Kutsal kase su an ykoc ve erhan da. Hele tiberius ustad son on gunluk perf. Nedeniyle cope atin dedi tumden demoralize oldum asfhjk. Neyseki erhanin dusturundan gidiyoruz da biz bitti demeden bitmez diye gazliyoruz kendimizi.
    bang bang you shot me down..

Alıntı Originally Posted by stradivarius Yazıyı Oku
    Hahah hocam ben de kutsal kase maalesef yok. Yani sakliycam grafigimde yok debeleniyorum. Kutsal kase su an ykoc ve erhan da. Hele tiberius ustad son on gunluk perf. Nedeniyle cope atin dedi tumden demoralize oldum asfhjk. Neyseki erhanin dusturundan gidiyoruz da biz bitti demeden bitmez diye gazliyoruz kendimizi.
    kesinlikle onlarda

Sayfa 152/350 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •