Sayfa 216/350 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316 ... SonSon
Arama sonucu : 2796 madde; 1,721 - 1,728 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma 2

1. Sn. Tiberius, erhanacikgoz1 ve YKOC hocalarim, öncelikle ellerinize sağlık. MA tabanlı tüm sistemlerde yatay piyasa da getiri eğrisi düşüşe giriyor. Burada sistemi kapatılmış sistem en iyi sonuclari veriyor gibi görünüyor. Sn. Tiberius hocam F_THYAO0319 Sembolü nde 1 DK Lik periyotta TOMA(10,1) indikatörü ve parametreler için deneme yapmanız mümkün müdür? Kullanılan Karlı işlem rasyo filtresi midir yoksa farklı bir kodlama mi?

2. Maşallah yine torna tezgahı açılmış Benim sistem 100bini 1,5 yapıyor (teoride).

3. Server win 7 iphone rdp baglanti saglamiyor.

Omerisi olan varmi eski program artik baglanmiyor iphonelerde
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

4. slm arkadaşlar
    onlarca sistemim aynı anda çalışıyor. herhangi bir sistemimim günde x adetten fazla sinyali gerçek hesaba göndermesini engellemek için nasıl bir kod yazabilirim?
    kurumdan gerçekleşen işlem sayısını okuyup toplam sinyal sayısını sınırlama kodundan bahsetmiyorum.o var zaten.
    sistem özelinde sınırlama varmıdır? tşkr

5.  Alıntı Originally Posted by matador38 Yazıyı Oku
    slm arkadaşlar
    onlarca sistemim aynı anda çalışıyor. herhangi bir sistemimim günde x adetten fazla sinyali gerçek hesaba göndermesini engellemek için nasıl bir kod yazabilirim?
    kurumdan gerçekleşen işlem sayısını okuyup toplam sinyal sayısını sınırlama kodundan bahsetmiyorum.o var zaten.
    forumda , "defa kontrol" gibi adet seklinde ornekler vardi bildigim kadariyla. orneklerden uyarlayabilirsiniz.
    bang bang you shot me down..

6.  Alıntı Originally Posted by matador38 Yazıyı Oku
    slm arkadaşlar
    Sistemin gün içi x işlemden sonra flate geçmesi işini görüyor mu ? yoksa x işlemden sonra son yönde devammı edicek?

7.  Alıntı Originally Posted by umit_ykoc Yazıyı Oku
    Sistemin gün içi x işlemden sonra flate geçmesi işini görüyor mu ? yoksa x işlemden sonra son yönde devammı edicek?
    FLat olması işimi görür. hatalı işlem döngüsünü engellemek amaçlı.

bende şu vardı. belki birilerinin işine yarar.
    var ViopHesap = Sistem.ViopHesapOku();
    if (ViopHesap != null)
    {
    var Gerceklesen = ViopHesap.GerceklesenEmirler;
    if (Gerceklesen.Count > 300)
    Sistem.RobotStop();
    }
    gün içi manuel ve sistem dahil toplam 300 işlem sonrasında robotların döngüsü duruyor. Yani yok,sanal,gerçek kısmı yok a geçiyor.

8.  Alıntı Originally Posted by stradivarius Yazıyı Oku
    forumda , "defa kontrol" gibi adet seklinde ornekler vardi bildigim kadariyla. orneklerden uyarlayabilirsiniz.
    ilginize tşkr ederim ancak bulamadım. geniş bir vakitte bakayım

Sayfa 216/350 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •