Sayfa 221/350 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271321 ... SonSon
Arama sonucu : 2796 madde; 1,761 - 1,768 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma 2

1.  Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    sn erhan, ana sistemin nasıl gidiyor, geçen sene çok iyiydi, maşallah diyelim. bu sene başından beri getirisi nasıl?
    Sistemde bir problem yok asaga yukar son harekettede aldi bi yuzde 40 rallydede yuzde yuze vurdu. Ben rallyde mb karari var diye manuel shot kalmistim sacma bi bar olusur diye dusundum. Ancak o bar olmadi sisteme baglayayim demeye kalmadan gitti piyasa ha simdi ha simdi derken erittim parayi 3 de 2 si gitti.

Tahmini olarak 6 7 ay geriye sardim. 2019 sonunda ne olacak bklm

Yani kisisel disiplinsizlik mercimegi dusunurken bulgurdan olduk
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

2. Benim sistem maxdd yeniledi. Seçimden önce iyiydi seçim sonrası iyice testereye döndü piyasa.

Yeni test versiyonundaki Kar rasyosu filtresi canlı barda işlem yapanlarda doğru çalışıyor mu?

3.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    Sistemde bir problem yok asaga yukar son harekettede aldi bi yuzde 40 rallydede yuzde yuze vurdu. Ben rallyde mb karari var diye manuel shot kalmistim sacma bi bar olusur diye dusundum. Ancak o bar olmadi sisteme baglayayim demeye kalmadan gitti piyasa ha simdi ha simdi derken erittim parayi 3 de 2 si gitti.

Tahmini olarak 6 7 ay geriye sardim. 2019 sonunda ne olacak bklm

Yani kisisel disiplinsizlik mercimegi dusunurken bulgurdan olduk
    2018 in 4. ayından itibaren hareketlilik oldukça iyiydi ve sistemler için önceki 2 yıla oranla iyi bir dönemdi. 6-7 aydan daha fazla geri sarmış olabilirsiniz eğer benzer bir dönem yaşanmazsa. Tabi daha iyi bir dönem de yaşanabilir, kötümser olmaya gerek yok, nasıl bir dönem olacağı elimizde olan birşey değil. Bu kadar işin detayını öğrenmiş birinin bile böyle hata yapması akıl alır şey değil.Sistemcilik işte bu yuzden zor, yaptığınız onca doğru şeyi tek bir yanlıs götürebiliyor.

4.  Alıntı Originally Posted by Göktürk Yazıyı Oku
    Ben flat oldum yeter bukadar YTD.

GT-I9190 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Secimden once flatladiydim, parami korumus oldum.
    Tecrube kaybederek kazaniliyor.

GT-I9190 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Buradaki yorumlarım ve tavsiyelerim kişisel görüşüme dayanmaktadır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir!

5. ideal de donma yavaşlama yaşayan varmı 15 dk dır sorun var gibi ama ...

son iki haftada kazandırmayan sistem direk çöp olmalı.

bence.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    akıllara ziyan günler...son 2 haftada 13.000 puandan fazla aldı 1 dk lık...

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    son iki haftada kazandırmayan sistem direk çöp olmalı.

bence.

8.  Alıntı Originally Posted by eloy Yazıyı Oku
    2018 in 4. ayından itibaren hareketlilik oldukça iyiydi ve sistemler için önceki 2 yıla oranla iyi bir dönemdi. 6-7 aydan daha fazla geri sarmış olabilirsiniz eğer benzer bir dönem yaşanmazsa. Tabi daha iyi bir dönem de yaşanabilir, kötümser olmaya gerek yok, nasıl bir dönem olacağı elimizde olan birşey değil. Bu kadar işin detayını öğrenmiş birinin bile böyle hata yapması akıl alır şey değil.Sistemcilik işte bu yuzden zor, yaptığınız onca doğru şeyi tek bir yanlıs götürebiliyor.
    Bugune kadar yaşanmış 3 adet en büyük kişisel hataydı hemen hemene 3 üde benzer sebeple kayıp yaşattı.

Ciddi bir kazanç yaratmıştık biliyorsunuz. Bir kısmınıda realize ettik az bir miktar olsa da. Haliyle 300 500 puanlık bir zarar çok ciddi boyutlarda kayıplara yol açıyordu.

Tabi çok alışık değiliz bu tarz kazanç ve kayıplara psikoloji hemen devreye girdi. Ulen şurdan 500 puan kurtarsan bir araba parası kurtarırsın hesabı yapmaya başlıyorsun. Halbukı mıktarı görmezden gelsen belkıde hıc bunları düşünmeyeceksin. AMa miktar ve boyutlar arttıkça psikolojı daha bir hasaslaşıyor.

Senin disiplin direncini zorluyor. Biz de bu kadar piyasada sistemcilik yapmış birisi olarak onca tecrübeden sonra elbetteki psikolojıye çok ciddi bir direnç geliştirmiştik. Buna rağmen para çok büyük boyutlara ulaşınca o direnç sağlam duramıyor. Buda yeni bir tecrübe aslına bakarsanız bir süre sistemcilik yaptıktan sonra sisteme dokunmaman gerektiğini öğreniyor ve iyi bir disiplin geliştiriyorsun ancak miktar büyük boyutlara ulaşınca o direnç tekrar kırılıyormuş.

Her neyse buda yediğimiz kazık/tecrübeler hanesine + olarak yansıdı. Disiplin direncim bir kademe daha sıkılaştı. En azından bunu da öğrenmiş oldum. Tabi reçetesi oldukça pahalı oldu.

Dediğiniz gibi artık ne olur ne biter bilmiyorum bundan sonra iyi bir getiri elde ederek aynı kıvama tekrar gelebiliriz. bakarsınız çok daha fazla zaman geçtikten sonra geliriz. Piyasanın ve sıstemın uyum ve uyumsuzluğu belirleyecek.

BU ARADA 3. WPS SERVERI AKTİF ETTİM. ORTALAMA BİR YATIRIMLA DAHA KARARLI BİR STRATEJİ DAHA GELİŞTİRDİM. HENÜZ ALPHA KONUMUNDA GERÇEK HESABA BAĞLI OLSA DA BAZI VERİLERİ TOPLAMAM GEREKİYOR.

1.WPS SERVERİMDEKİ STRATEJİNİN GELİŞTİRİLMİŞ KARARLI HALİ. BAKALIM ORADA İŞLER NASIL YÜRÜYECEK ALPHA AŞAMASINI ATLATTIKTAN SONRA İSTEDİĞİM SONUÇLARI VERİRSE 1.SERVERA DA ENTEGRE EDECEĞİM. 2. SERVERIMI BILIYORSUNUZ ZATEN KLASIK BİR YAPIYLA DEVAM EDİYOR.

GECE GÜNDÜZ DEMEDEN İŞİ GÜCÜ BIRAKTIM HABİRE TEST ANALİZLE GEÇİYOR GUNLERIM YAKLAŞIŞ 120 SAATIM ANALİZ ETMEK VERİLERİ TEST ETMEKLE GEÇTİ 2 AYDIR AKTIF BIR BICIMDE HER BOŞ VAKTIMI BUNU TEST ETMEKLE GEÇİRİYORUM.

UMARIM BU KADAR EMEĞİN KARŞILIĞINI ALIRIM.

Kazananlar hiç hata yapmayanlar değil; asla vazgeçmeyenlerdir....
    Son düzenleme : erhanacikgoz1; 04-04-2019 saat: 21:42.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

Sayfa 221/350 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271321 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •