Sayfa 231/350 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281331 ... SonSon
Arama sonucu : 2796 madde; 1,841 - 1,848 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma 2

1. [IMG][/IMG]

Varmı böyle bir olay , 2 defa dip-zirveden pozisyona girerek terste kalmış, 130 kademe gibi müthiş bir zarar var

Alıntı Originally Posted by atakanözbaki Yazıyı Oku
    [IMG][/IMG]

Varmı böyle bir olay , 2 defa dip-zirveden pozisyona girerek terste kalmış, 130 kademe gibi müthiş bir zarar var
    Geçmiş olsun üstad thy.de maximum 5 dk ta çalıştırmak gerekir.bence.
    böyle bir sistem hakkında ne düşünürsunuz?

Ekran Alıntısı2.PNG

3.  Alıntı Originally Posted by kenten Yazıyı Oku
    win 10 windows update zorlaması , zamansız restartlar falan başınızı derde sokabilir
    server 2012 r2 kurdurun bence .
    Win 10 kurdurmus oldum, biraz kullanayim tekrar ugrasmayayim. Birdahakine server 2012 r2 ye gecerim.

SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. geçmiş olsun atakan bey sisteminin geçmişinde en fazla kayıp ihtimalleri az cok bellidir. Bu kadar yoksa bıle buna yakın zararlar olmuştur. O yüzden bu hareketlere şaşırmamalısınız. Yavaş sistem trendlerı güzel alsa da çarpıldımı okkalı çarpılır.

Neyseki Şortladıktan sonra longlatmamışlar diyeceğim ama yarında muhtemelen longlatıp bırde oradan zarar ettirirler.

Yaşadıklarınız henüz hiçbirşey üst üste 15 20 sinyal boyunca zarar yazdığınız günler de olacak. gerçi yavaş sistemde üst üste genelde 4 veya 5 sınyal zarar yazıyor ama yinede bunlara hazırlıklı olmak lazım.

totalde 3 merdiven çıkıp 2 merdıven iniyorsanız 1 merdıven cıkmış olursunuz. 1 mediven cıkabıldıgınız sısteme yeterli gözüyle bakıyorum ben.

Para yönetimi stratejileri 5 8 merdıven cıkartıp bazan 1 bazan 6 merdıven inmenizi sağlasada cok daha hızlı sekılde 10. kata cıkarıyor. Para yönetimi olmayan sıstemlerde 3 cık 2 in 3 cık 1 ın seklınde ılerlıyor.

Gönül isterki hiç inmeden habire cıkalım onca yıldır calısıyorum sürekli merdıven cıkan sıstemi türetemedim daha.

Ykoç ve tiberus kısmen başarmış gibi görünüyorlar en azından 3 cıkıp 0,5 inen sistemleri var.

son 2 haftadır cok guzel bır trend oluştu ancak benım cogu sıstemım bır merdıven yol bıle alamadı.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

5. Arkadaşlar günaydınlar. 1dk'lık ve 5dk'lık VIP_THYAO, VIP_USDTRY ve VIPXU030 datalarımı kaybettim paylaşabilirseniz sevinirim.Teşekkürler.
    [email protected]

6.  Alıntı Originally Posted by kenten Yazıyı Oku
    win 10 windows update zorlaması , zamansız restartlar falan başınızı derde sokabilir
    server 2012 r2 kurdurun bence .
    merhaba Sn kenten ve Erhan hoca

dün gece zamansız restartlardan birini yaşadım, neyseki sabah farkettim herhangi bir soruna yol açmadı.

server 2012 r2 kurdurucam ama neden 2019 ya da 2016 kullanmıyorsunuz özellikle 2012 r2 tavsiye ettiniz.

Birde lisanslımı kullanıyorsunuz ?

7.  Alıntı Originally Posted by atakanözbaki Yazıyı Oku
    [IMG][/IMG]

Muhtemelen DI Plus - Minus yada vortex kullanıyorsunuz. Bu göstergelerin uzun periyotta bu tip hainliklerini ben de çok yaşadım, üzücü.

8.  Alıntı Originally Posted by belamim Yazıyı Oku
    Muhtemelen DI Plus - Minus yada vortex kullanıyorsunuz. Bu göstergelerin uzun periyotta bu tip hainliklerini ben de çok yaşadım, üzücü.
    sanki özellikle mumun en tepesıne ve en dibine denk getırmek için özel çaba sarfetmişler gibi değil mi ?

Çoğu zaman bu hisse kapılıyoruz sistemciler olarak ancak ben özellikle ayarlandığını sanmıyorum.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

Sayfa 231/350 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281331 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •