Sayfa 247/350 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297347 ... SonSon
Arama sonucu : 2796 madde; 1,969 - 1,976 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma 2

1. Aynen katiliyorum ne kadar mudahale edilmemesi gerektigini bilsenizde ozellikle ilk zamanlarda illaki insan bu aci deneyimi yasiyor.

Bunun altinda hep acaba sistemin onune gecebilirmiyim, su zararli islemi yapmayayim, biraz daha fazla kar edeyim ler ler ler yatiyor.

SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Mart ayından beri robot çalıştırıyorum. 1 kere bile manuel trade etmedim. Sadece arada bir robot düzgün çalışıyor mu diye kontrol ediyorum.

Benim manuel tradem rezalettir. Kazanma oranı % 10 , profit factörüm 0.50 felandır.

3. Benim Robot, tam bir dansöz bir Al veriyor bakıyorsun 15 DK sonra fikri değişmiş Sat olmuş. Mümkün değil ben ona yetişemem, çok sık karar değiştiriyor. Ben kişilik olarak düşüncesi sık sık değişen birisi değilimdir, çoğunlukla sabit fikirli birisiyim. Bu özellikler maalesef trade için çok olumsuz özellikler. Trader, piyasaya göre aniden dönebilmeli, aniden kararını değiştirebilmeli, çok acımasız olmalı, kârlı giden pozunu işler terse döndüğünde zararla dahi sonlandırarak ters işlem açabilmeli, buz gibi soğuk olmalı, haber akışına ters poz açabilmeli. Bunları ben bir insan olarak mümkün değil yapamam. Açıkçası benim Robot'un sistemi müthiş bir buluş değil, sıradan bir sistem, bu zayıf yönü. Kuvvetli yönü ise, ona asla kimsenin müdahale etmeyecek olması. Robot'a güveniyorum. Bakalım Eylül ayı sonunda kazanacak mı!

4. dönemcevir kullanmadan 15 dk verileri yapabilmek mümkün müdür?

5.  Alıntı Originally Posted by tuncahm Yazıyı Oku
    dönemcevir kullanmadan 15 dk verileri yapabilmek mümkün müdür?
    5dk verilere çevirmek mümkün mü

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    afyonkarahisar
    Gönderi
    791

01,07,2019 da 1050 tl ye başladığım manuel alım satım işlemlerim sonucu
    bu hafta sonuna kadar 2,830 tl kardaım

7.  Alıntı Originally Posted by alekss Yazıyı Oku

01,07,2019 da 1050 tl ye başladığım manuel alım satım işlemlerim sonucu
    bu hafta sonuna kadar 2,830 tl kardaım
    Tebrikler dostum, bu paraya çok mükemmel bir kazanç, başarıların devamını diliyorum, asla hırs yapma.
    İtibar verecektim daha önce verdiğim için kabul etmedi.
    Buradaki yorumlarım ve tavsiyelerim kişisel görüşüme dayanmaktadır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    afyonkarahisar
    Gönderi
    791
     Alıntı Originally Posted by Göktürk Yazıyı Oku
    Tebrikler dostum, bu paraya çok mükemmel bir kazanç, başarıların devamını diliyorum, asla hırs yapma.
    İtibar verecektim daha önce verdiğim için kabul etmedi.
    dostum güzel dileklerin için teşekkürler
    en buyuk tecrübe ednimim 2 şey oldu
    fazla kaldıraç insanın kimyasını bozuyor ,insan sağlıklı düşünemiyor adeta , asla fazla kaldıraç işlem açmayacaksın
    portföyüm ufak olduğu için ben portföye göre bazen fazla kaldıraç kullanıyom ama stop seviyem belli işler tersine giderse stop oluyom çıkıyom ,bu işin olmazsa olmazı stop , stop olamayanı tavana asıyorlar

Sayfa 247/350 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297347 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •