Sayfa 266/350 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316 ... SonSon
Arama sonucu : 2796 madde; 2,121 - 2,128 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma 2

1.  Alıntı Originally Posted by atakanözbaki Yazıyı Oku
    Erhan tebrik ederim , sistemin güzel kazandırmış. 6 ayda 50000 tl sermayeye 51683 tl paramı kazandırdı sistemin. %100 yüzden fazla. Biraz bahseder misin nasıl kazandın. Kaç kaldıraç kullandın, sistem lot artırıp azaltma formülünü kullandı mı, 6 ayda ne kadar puan toplamış oldun.
    Fazla bilgi veremyeceğim malesef.

Para yönetimi var. Her türlüsü var lot arttır azalt vesaire.

Sİstem anlık emir gönderiyor. Ciddi bir puan ürettiği söylenemez ortalamalarda takılan bir getirisi var.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

2. Biz büyükleri takip etmeyiz, büyükler bizi takip eder

İŞLEM HACMINDE 2. SIRADAYIZ

Hiç risk almayan kişi, belki acı ve üzüntülerden korunabilir; ama büyüyemez, sevemez, değişemez, hissedemez, öğrenemez. Garanti arayışlarıyla zincirlenmiş bir köle olarak yaşarken, bedelini, özgürlüğünü kaybederek öder. Sadece, riski göze alabilen kişi hürdür..

Leo Buscaglia

Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..

tebriker erhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

4.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    tebriker erhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan
    eywallah

yukarıdakı sözün bir anlamı vardı.

Çünkü yayınladıgım listenin odas bolumunde aynen şöyle yazıyordu ve en kırmızı renkte odas boyalıydı.

5. SUNUCU KİRALAMAYLA İLGİLİ AMATÖR VİDEOM YAYINDA

https://youtu.be/I6FRudtJOf4

6.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    SUNUCU KİRALAMAYLA İLGİLİ AMATÖR VİDEOM YAYINDA

Erhan videonu izledim. Bende paket 3 ü kullanıyorum. Sadece ideal yüklü, 20 bin bar ayarlı. Bu paket sorunsuz kaç robot çalıştırır sence. Hisse ve viop 10 robotu buldu benim. ileride 20 üzerine robota çıkabilir.

Birde telefonda rdp lite ile sunucuya bağlanma programınıda 2-3 dk anlatsaydın süper olurdu , ayrı bir video olabilir.

7.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    SUNUCU KİRALAMAYLA İLGİLİ AMATÖR VİDEOM YAYINDA

emeğine sağlık erhan. güzel bir video olmuş.
    bende şöyle bir katkıda bulunayım. kullanıcı adı : administrator olarak kalırsa bazı programlar ile şifre kırılıp sunucuya erişiliebiliyor. (benim başıma geldi. hacklendim)
    uzak sunucu kiraladıktan sonra şunları mutlaka yapın:
    1- Windows güncellemelerini yapın . (ayda yada 2 ayda bir yine manuel güncelleyin)
    2- Windows otomatik güncelleme ayarlarını ASLA yapın.(yoksa bir gece güncelleme yapıp sabaha restart yapmış bir ekran olabilir)
    3- kullanıcı adı ve şifrenizi değiştirin.
    kullanıcı adı değiştirme:
    Windows işletim sistemlerinde Administrator hesabı varsayılanda işletim sistemi ile birlikte geldiğinden dolayı Administrator hesabının adını değiştirmemiz en iyi çözümü sağlayacaktır. Microsoft işletim sistemi yüklendikten sonra Administrator hesabının adını değiştirmemizi veya çok güçlü bir şifre ile korumamızı tavsiye etmektedir. Administrator hesabının adını değiştirmek için Başlat\Çalıştır€™a secpol.msc€ yazın. Yerel Güvenlik İlkesi konsolu karışınıza gelecektir. Yerel Güvenlik İlkesi konsolunun sol tarafında bulunan Yerel İlkelerâ€in altından €œGüvenlik Seçenekleri€ kısmını tıklayın. Sağ tarafta yeni açılacak seçeneklerden Hesaplar: Yönetici hesabının adını değiştirin€ seçeneğini çift tıklayarak açın ve Administrator adını kendinize göre değiştirin.

şifreni nasıl değiştiğinide şu linkten.

ayrıca uzak sunucunuzdan twitter,facebook yada forumlar gibi yerlere girmeyin.
    arada birde ideal klasörünüzden, chartsistem,chartsayfa gibi klasörlerin yedeğini alın.
    kolay gelsin
    Son düzenleme : matador38; 12-01-2020 saat: 10:38.

Alıntı Originally Posted by atakanözbaki Yazıyı Oku
    Erhan videonu izledim. Bende paket 3 ü kullanıyorum. Sadece ideal yüklü, 20 bin bar ayarlı. Bu paket sorunsuz kaç robot çalıştırır sence. Hisse ve viop 10 robotu buldu benim. ileride 20 üzerine robota çıkabilir.

Birde telefonda rdp lite ile sunucuya bağlanma programınıda 2-3 dk anlatsaydın süper olurdu , ayrı bir video olabilir.
    Uzun süredir rdp lite ı kullanıyordum gecen baska bi program ögrendem on numurq deneyin derim. RD client Uygulamanın adı
    DUHUL 2007...
    BİZİ BİLEN BİLİR....

Sayfa 266/350 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •