Sayfa 291/350 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341 ... SonSon
Arama sonucu : 2796 madde; 2,321 - 2,328 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma 2

1. [IMG][/IMG]

Şubat Ayı bilançosu
    Ay boyu 16000 teminat ile işlem yaptı robotlar.
    Bugünkü hareketi saymazsak 10 000 tl kar bıraktı.
    Bugün sabah 17 000 karı görünce dayanamadım tüm pozisyonları kapattım. Neredeyse elimdeki hisselerin çogunu taban fiyata yakın verdim. Eger sabah o hareketi yapmasaydım Karın 10 000 tl si uçmuştu. Çünkü gün içinde hisseler epey bi toparlamıştım.

2. Tebrikler atakan bey kar ana portfoyu baz aldıgınızda oldukça iyi görünüyor.

Kaç adet pay vadelıde robot var merak ettım doğrusu.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

3.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    Tebrikler atakan bey kar ana portfoyu baz aldıgınızda oldukça iyi görünüyor.

Kaç adet pay vadelıde robot var merak ettım doğrusu.
    Arcelik- 4 lot , Aselsan-4 lot , Halkbank -10 lot , Kardemir-20 lot , Tekfen-4 lot , Pegasus-2 lot , Thy -10 lot , Garan - 15 lot

4.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    Evet portfoy paylaşma zamanım geldi

BU karla beraber sermaye 150 civarına gelmiş oldu. Küsüratı var da 150 diyelim biz hedef yıl sonu 250 iyi gidiyoruz şimdilik.

Yıl başından itibaren paylaştım.

Başımıza olmadık işler geldi ama biraz kırptı karı o kadar.

Büyük yatırımcı vs erhan temsili

Öncelikle şehitlerimiz için oldukça üzgün oldugumu belırtmeliyim. Bu noktada koyun can derdinde kasap et derdinde hikayesine girmeyeceğim. Şehit haberlerini de siyasete bağlayıp olayı dallanıp budaklandırmayalım işimize bakalım.

Sistemi 50 k ile 8 ay önce çalıştırmaya başladık 10 gün öncesinde 40 k aktarma daha yaptık ayrıca bugunde 15 k bir ekleme daha yaptım toplam ana sermayeyi 105 k ya cıkardık bugunle beraber.

Sistem üretimiyle beraber toplam portfoy değeri 247 K ya taşımış olduk.

2020 yılı toplam portfoy özeti aşağıdaki resimde görülüyor.

Gap manyagı gıbı 9 gundur dondurup durdular. Bugunku gaple beraber sistem kendi kendini devre dışı bıraktı bakalım bir sonrakı gırısı ne zaman yapacak göreceğiz.

hedefim yıl sonu 250 k idi ancak para ekleyince hedefe biranda geliverdik. Yıl sonuna kadar artık para eklemeyecegım gorunuyor. Yıl sonu hedefını 500 K ya çekiyorum. Bu zor bir hedef olacak benim için ama maksat o tarafa doğru yol alabilmekte.

Şu 0 atılma işi kafamı kurcalıyor robot güncellemesi vesaire nasıl olacak başımıza yine olmadık ne iş çıkacak acaba.

Ayrıca 2. serverıda aktifleştirdim orasıda kucuk bır mıktarla devrede ilk karını üretti orası da.

Şimdilik herşey yolunda portfoy tarafında twtter için belki klip çekerım henuz karar vermedim.

Bundan sonra paylaşım yapmaktan da çekinmeye başladım açıkçası portfoy çok büyüdü gibi bir hesap değişikliği de yapabilirim. Bilmiyorum bakarız duruma göre

Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

hisselerdeki vadeli nasıl oluyor bilmiyorum.

mesela garanda % 50 lik bir kar. viopta (xu030) kaç puana denk geliyor ?
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

atakan ve erhanı tebrik ederim.

güzel karlar..

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    hisselerdeki vadeli nasıl oluyor bilmiyorum.

mesela garanda % 50 lik bir kar. viopta (xu030) kaç puana denk geliyor ?
    Garan 10tl desek yani su an kabaca 90 kademe alsanız %50kazanc saglar
    DUHUL 2007...
    BİZİ BİLEN BİLİR....

Alıntı Originally Posted by devran42 Yazıyı Oku
    Garan 10tl desek yani su an kabaca 90 kademe alsanız %50kazanc saglar
    yani garanda % 50 lik kar . viopta xu030 endeksinde diyorum. 50 bin puan mı oluyor ?

Sayfa 291/350 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •