Sayfa 296/350 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346 ... SonSon
Arama sonucu : 2796 madde; 2,361 - 2,368 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma 2

1.  Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    2020 başlangıcında geri teptik.

Abi simdi ana para mi o oadar eksildi yani bu kolona temsili olarak 10.000 tl ile baslatip aciklarsan daha anlamli olur

Bileske yapa yapa gidip yuzde 48 zarar edersen basa donersin ondan dedim
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

Akşam seansında yarım saat önce sinyal gelmiş, emirler limitli fiyat oldugu için galiba ,kademelerde sıg oldugu için sadece satım gercekleşmiş kademedeki lot yeterli gelmemiş anlaşılan ,shortu acmamış rastgele 5 dk gecikmeyle girdim farkettim manuel actım. Gecen zamanlardada sinyal gelmişti ama o zaman gercekleşmişti. Kademelerde knt yok emir galiba pasife düşüyor .akşam senasında robotunuz acıksa kontrol etmekte fayda var
    DUHUL 2007...
    BİZİ BİLEN BİLİR....

Robotlarla yuklu poz acanlar nasil yapiyor ,olani karsilyor desek kalani kademeye yaziyor olsa ve fiyat asagi baski devam edip karsilanmayan kademedeki fiyati tekrar yukari donup gormezse buyuk sikinti
    DUHUL 2007...
    BİZİ BİLEN BİLİR....

4. Taban fiyata emir gondermek en dogrusu, aktif satmis gibi olursunuz...
     Alıntı Originally Posted by devran42 Yazıyı Oku
    Robotlarla yuklu poz acanlar nasil yapiyor ,olani karsilyor desek kalani kademeye yaziyor olsa ve fiyat asagi baski devam edip karsilanmayan kademedeki fiyati tekrar yukari donup gormezse buyuk sikinti
    SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Oyle olacagini pek zannetmiyorum tabana satis yollanirsa elemanin biride tabana alis girerese o fiyatlardan veya tabana yakim fiyatlardan gerceklesmezmi emir.aksam seansinda fiyat yazin deniyor serbest yok illa bi rakam yazilacak anladigim... -+ 3 marj var bildigim adam salliyorum +3 denk gelecek salliyorum 50 kademyi cizdi sonra hisse mantigi tavana yapismis gibi emirmi beklicez mesela
    DUHUL 2007...
    BİZİ BİLEN BİLİR....

6.  Alıntı Originally Posted by devran42 Yazıyı Oku
    Oyle olacagini pek zannetmiyorum tabana satis yollanirsa elemanin biride tabana alis girerese o fiyatlardan veya tabana yakim fiyatlardan gerceklesmezmi emir.aksam seansinda fiyat yazin deniyor serbest yok illa bi rakam yazilacak anladigim... -+ 3 marj var bildigim adam salliyorum +3 denk gelecek salliyorum 50 kademyi cizdi sonra hisse mantigi tavana yapismis gibi emirmi beklicez mesela
    akşam için saat kontrol edilip %3 limitli KIE emir yollanır. 3 sn delay verip porfoy den dönen lotu sayaca update edersiniz. robot kalan varsa sinyali yeniden işler. işlemezse de canı sağolsun.

Akşam seansında yarım saat önce sinyal gelmiş, emirler limitli fiyat oldugu için galiba ,kademelerde sıg oldugu için sadece satım gercekleşmiş kademedeki lot yeterli gelmemiş anlaşılan ,shortu acmamış rastgele 5 dk gecikmeyle girdim farkettim manuel actım. Gecen zamanlardada sinyal gelmişti ama o zaman gercekleşmişti. Kademelerde knt yok emir galiba pasife düşüyor .akşam senasında robotunuz acıksa kontrol etmekte fayda var
    akşam seansı kimin aklından çıktıda böyle yaptılarki.

saçma saçma şeyler uyduruyorlar. madem gece komple açık kalsın bi işe yarasın.

sabah aç akşam kapa gece 3 5 saatliğine yine aç kapa sabah tekrar aç . artema mübarek
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    hayır diyelim fiyat 140 o anda atıyorum akşam seansında tabanda 135.800 olsun siz 135.800 e satış yollarsanız mesela 100 kontrat önce 140 taki alıcıya verir ardından 139.975 ardından 139.950 o 100 kontratı hangi kademede tamamlarsa o kademeye kadar satar...belki 2 kademede biter işlem belki 5 kademe o an kademelerde yazılı emirlere bağlı...ama siz tabana satış girdiniz tabanda da birisi alış girdi diye gidip o fiyata vermez...en iyi fiyattan vermeye başlar...haa 100 kontratı ancak 135.800 e kadar tamamlarsa oraya kadar satar serbest fiyatlı emir gibi düşünün...ara kademelerde emriniz tamamlanırsa tabana falan gitmez...

akşam seansında yüklü işlem yapılacaksa bence 3-4 kademe aşağı yukarı olacak şekilde emir girilebilir...o an fiyat 140 ise 140.100 den emir gönderilir mesela işlemi tamamlayana kadar ara kademeleri çizer 140.100 deki mallarıda almasına rağmen hala açık varsa onu da 140.100 e girer pasifte bekler...falan filan...

Sayfa 296/350 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •