Sayfa 300/350 İlkİlk ... 200250290298299300301302310 ... SonSon
Arama sonucu : 2796 madde; 2,393 - 2,400 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma 2

matriks kullananlar gece seansında robota hangi seçenekten bağlıyor ?

emirgerçekleşmeme durumu oluyor mu ?
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

2. Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

erhan hayırdır.

birşey yoktur umarım ?

şu piyasada kaybettim deme !!!!

resmen akıyo
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

4.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    Öncelikle şehitlerimiz için oldukça üzgün oldugumu belırtmeliyim. Bu noktada koyun can derdinde kasap et derdinde hikayesine girmeyeceğim. Şehit haberlerini de siyasete bağlayıp olayı dallanıp budaklandırmayalım işimize bakalım.

Sistemi 50 k ile 8 ay önce çalıştırmaya başladık 10 gün öncesinde 40 k aktarma daha yaptık ayrıca bugunde 15 k bir ekleme daha yaptım toplam ana sermayeyi 105 k ya cıkardık bugunle beraber.

Sistem üretimiyle beraber toplam portfoy değeri 247 K ya taşımış olduk.

2020 yılı toplam portfoy özeti aşağıdaki resimde görülüyor.

Gap manyagı gıbı 9 gundur dondurup durdular. Bugunku gaple beraber sistem kendi kendini devre dışı bıraktı bakalım bir sonrakı gırısı ne zaman yapacak göreceğiz.

hedefim yıl sonu 250 k idi ancak para ekleyince hedefe biranda geliverdik. Yıl sonuna kadar artık para eklemeyecegım gorunuyor. Yıl sonu hedefını 500 K ya çekiyorum. Bu zor bir hedef olacak benim için ama maksat o tarafa doğru yol alabilmekte.

Şu 0 atılma işi kafamı kurcalıyor robot güncellemesi vesaire nasıl olacak başımıza yine olmadık ne iş çıkacak acaba.

Ayrıca 2. serverıda aktifleştirdim orasıda kucuk bır mıktarla devrede ilk karını üretti orası da.

Şimdilik herşey yolunda portfoy tarafında twtter için belki klip çekerım henuz karar vermedim.

Bundan sonra paylaşım yapmaktan da çekinmeye başladım açıkçası portfoy çok büyüdü gibi bir hesap değişikliği de yapabilirim. Bilmiyorum bakarız duruma göre

Bir Döngünün daha sonuna Geldik! Güncel Sermayeyi de paylaştım.

Umarım terste kalanınız yoktur.

Klasık günün anlam ve önemini anlatan müziğimizi paylaşalım.

Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    bu pay vadelide kar-zarar işi nasıl oluyor yav? şimdi rastgele elimdeki sistemlerden birisi ile FTHYAO 1 dk test yaptım...

25 aralıktan bu yana 42 işlem %32.43 getiri, son overall 4,54 diyor...bu ne demek yani?

örneğin 10 kontrat FTHYAO ile ne kazanmış olur bu?

6.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    bu pay vadelide kar-zarar işi nasıl oluyor yav? şimdi rastgele elimdeki sistemlerden birisi ile FTHYAO 1 dk test yaptım...

25 aralıktan bu yana 42 işlem %32.43 getiri, son overall 4,54 diyor...bu ne demek yani?

Açtığınız her 1 kontrat 1 TL, her bir kademe kar zararda 1 TL kar veya zarar ediyorsunuz.
    YTD

7. 10 kontrat demek bin lot THY demek.. Ona göre hesaplayın..
    Zararda kar da bin lota göre olur gibi düşünün..
     Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Yazılanları en başından itibaren okudum, değerli paylaşımlarınız için hepinize teşekkür ederim. Birçok kişinin kendine ait kodlama ile yapılmış sistemleri mevcut benim merak ettiğim konu idealin çıkarmış olduğu idealgo ile kendi sistemlerini yapan ve bunlardan başarı sağlayan birileri oldu mu?

Genel itibari ile indikatörler ile yapılan kurguların başarı oranı düşük olduğu belirtilmiş, benim çok fazla bir kod bilgim yok, forumlardaki konularda paylaşılan kodlar ile bir şeyler yapmaya çalışıyorum fakat kimse kazandıran kodunu paylaşmaz zaten dolayısıyla bulduğum kodlarda çok başarılı değil.

İdealgonun içerisinde de indikatör ağırlıklı sistemler olduğu için çok başarılı sistemler çıkartamadım, çıkartan birileri varsa en azından umut olur, denemeye devam ederim diye sormak istedim.

İkinci olarak sormak istediğim şey şu, genelde hep olmuş bitmiş grafikler üzerinden sistem taramaları, optimizasyonları yapılıyor ve kurgular tasarlanıyor. İdealin oluşturduğu "Grafiklere bar veya patern ekleme" özelliğini kullanarak, grafiklere önümüzdeki günlerde nasıl barlar oluşabileceğine yönelik tahminlerde bulunup hayali barları veya paternleri ekleyerek mevcut sistemlerinizi test etmek veya optimizasyon yapsak başarı oranı artar mı? (tabi sanal bar ekleyip bu şekilde sistemler test edilebiliyor mu henüz denemedim)

Sayfa 300/350 İlkİlk ... 200250290298299300301302310 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •