Sayfa 320/350 İlkİlk ... 220270310318319320321322330 ... SonSon
Arama sonucu : 2796 madde; 2,553 - 2,560 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma 2

1.  Alıntı Originally Posted by mk4588 Yazıyı Oku
    Birkaç yerde daha different time frame lerle işlem yapanları gördüm. Hakikaten mantıklı mı merak ediyordum hep? Tabi herkesin ona uygun bir kurgusu vardır illa ki ama...

1 dk da çalışan bir stratejiniz var.
    al koşulunu fiyatın 60 dk ehlers filter çizgisi üzerinde kaldığı şeklinde filtreleyin. tüm rasyoların iyileştiğini göreceksiniz. üst frame koşulları genellikle sistemleri iyileştirir.

2.  Alıntı Originally Posted by oguzvortex19 Yazıyı Oku
    Teşekkürler bilgi için sayın hector.

Ben bar kapanışından sonrakini kullandım canlı bar kullanmadım, Benim yaptıklarımda repaint oldu ben ondan dolayı dtfi bıraktım 1hlikte işlemmyaparken 3 saatlikten aldığın sinyalle onayla deyince 1 bar kaydırmak yine de kurtarmaz diye düşünüyorum belki 3 bar gerekir o da verimli olmaz. tradingview üzerinde yapmıstım.
    hem haftalık hemde 3 saatlik indikatörleri önceki bar üzerinden hesaplanıyorsa sorun yaşanmaz.
    tradingview kullanımları daha fazla dikkat gerektiriyor. örnek senaryo olsaydı üzerinden gidebilirdik.
    Özetle periyot çevrimi doğru kullanılırsa repaint yapmaz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,631
     Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    çok çok iyi performans gösteren arkadaşlar var hepsini tebrik ederim, başarıları daim olsun nazar değmesin.

benim son durumu paylaşayım.

01/05/2020

düzeltme
    1.hesap
    son ay getiri %52,63

opsiyonlar kapanınca içsel değerlilerin geri dönüşü oldu.
    Bear_Bull
    @BearBull26

4. Benim topal sistem nisan ayında yüzde 31,17 artı kapadı.Komisyonlar düşülmüş net tutar.

5.  Alıntı Originally Posted by Hector Salamanca Yazıyı Oku
    1 dk da çalışan bir stratejiniz var.
    al koşulunu fiyatın 60 dk ehlers filter çizgisi üzerinde kaldığı şeklinde filtreleyin. tüm rasyoların iyileştiğini göreceksiniz. üst frame koşulları genellikle sistemleri iyileştirir.
    Bunu deneyeceğim fakat kodunu nasıl yazacağım? :D

6.  Alıntı Originally Posted by mk4588 Yazıyı Oku
    Bunu deneyeceğim fakat kodunu nasıl yazacağım? :D
    dün yazdım dönem çevir için bir örnek zaten.aynısını şöyle..

PHP Code:
    //Ehlers60 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    var V_60  Sistem.GrafikVerileriniOku(Sistem.Sembol"60");
    var 
    E_60 Sistem.EhlersFilter(V_60 );
    var 
    E_60_1 Sistem.Liste(E_60.Count0); for (int i 1E_60.Counti++){ E_60_1[i] = E_60[i-1];}
    var 
    Ehlers60 Sistem.DonemCevir(Sistem.GrafikVerileriV_60E_60_1 ); 
    //---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

for....

if( 
    C[i-1] > Ehlers60[i] ) .... 

7.  Alıntı Originally Posted by Hector Salamanca Yazıyı Oku

PHP Code:
    //Ehlers60 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    var 
    var 
    E_60_1 Sistem.Liste(E_60.Count0); for (int i 1E_60.Counti++){ E_60_1[i] = E_60[i-1];}
    var 
    //---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

for....

if( 
    eyvallah çok teşekkür ediyorum. Ben dün görmüştüm kodu ama biraz acemiyim tam anlayamadım. Bu da armut piş ağzıma düş oldu utandım şimdi

8.  Alıntı Originally Posted by Hector Salamanca Yazıyı Oku

PHP Code:
    var 
    var 
    var 

for....

if( 
    Hocam bende aldım, çok teşekkür ederim.

Sayfa 320/350 İlkİlk ... 220270310318319320321322330 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz