Sayfa 65/350 İlkİlk ... 1555636465666775115165 ... SonSon
Arama sonucu : 2796 madde; 513 - 520 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma 2

Tiberius Hocam bu çok enfes birşey olmuş.
    Sizi tanımıyorum ama yeni yeni sistem geliştirme işlerine başladım ve arşivi de okudum. Dönmeniz tam benim bu işlerle uğraşmama denk geldi çok şanslıyım.
    Hergün kontrol ediyorum burayı paylaşımlarınız için. Benim gibi bir sürü acemiye rehberlik ediyorsunuz. Emekleriniz için çoook sağolun.

2.  Alıntı Originally Posted by player2974 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar 5 dklık sistem editledim. 2017 öncesi facia resmen. 2017 - 2018 efsane oluyor.
    5 dklık viop sistemi ile uğraşan arkadaşlar 01.2015 - 01.2017 arası puanlarınız kaç acaba ?
    Sistemi 2018 e gore tasarladiysan gecmisin bozuk cikma ihtimalini arttirmis oluyorsun.

Bu sebeple sistemini olabilecek en uzun veri olabilecek en cok isleme gore tasarlamalisin.

Kayma ve komisyon giderleri dusuldukten sonra yillik ortalama 25 30 bin arasi puan topluyorlar

Farkli bir yontemle benim kazancim daha farkli oluyor. Ancak sistemcilerin genelde ortalama bu puanlar var.

1 dkkaliklarda oldukca iyi yillik 100 bin gibi teoride puanlar yakalanabiliyormus gordugumuz kadariyla orn tiberus ykoc.

Ancak bu isin ilmi nedir cozebilmis degilim bol bol sistem deniyor calisiyorum ancak 300 bin uretmek bile mucizevi gibi gorunuyor.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

3.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    Sistemi 2018 e gore tasarladiysan gecmisin bozuk cikma ihtimalini arttirmis oluyorsun.

Bu sebeple sistemini olabilecek en uzun veri olabilecek en cok isleme gore tasarlamalisin.

Kayma ve komisyon giderleri dusuldukten sonra yillik ortalama 25 30 bin arasi puan topluyorlar

Farkli bir yontemle benim kazancim daha farkli oluyor. Ancak sistemcilerin genelde ortalama bu puanlar var.

1 dkkaliklarda oldukca iyi yillik 100 bin gibi teoride puanlar yakalanabiliyormus gordugumuz kadariyla orn tiberus ykoc.

Ancak bu isin ilmi nedir cozebilmis degilim bol bol sistem deniyor calisiyorum ancak 300 bin uretmek bile mucizevi gibi gorunuyor.

Kurduğum yapının %80 ini YKOC'a aktardım.
    Başıma bir şey gelirse ekolun temsilcisi YKOC'tur.
    vahap beyaz, ahmet çakar ....

4.  Alıntı Originally Posted by Tiberius Yazıyı Oku
    Eyvallah üstad, teveccüh gösteriyorsun . Sır yöntemler hala sende ) Başina bir şey gelmesin bu işin idolü sensin ve ben dahil burada herkes senden cok şey öğrendi.

Kendi adima söyleyeceğim şu gercekten cok emek verdim, sıfır C bilgisiyle başlayip her gun yeni şeyler geliştirmeye uğraştim ve sonucta güzel getiriler ve devasa bir kütüphanem oldu, mutlaka daha yapilacak çok iş var, devam .
    Son düzenleme : umit_ykoc; 15-09-2018 saat: 12:18.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadeniz
    Gönderi
    179
     Alıntı Originally Posted by Tiberius Yazıyı Oku
    Allah sağlık sıhhat uzun ömür versin üstadım,başınıza birşey gelmesin,doğru kişiye aktarılmış👍

6. Aman hocam sizede birşey olmasın buralar siz olmadan daha sesiz ve soğuk geçer
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

7. Tiberius hocam

Hala emir iyilestirme emir iptal icin bir seyler yapamiyormuyuz, daha ust seviye sistemlerin önü acilacak büyük bir adim atacagiz bu konuyu çözebilirsek...

SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 65/350 İlkİlk ... 1555636465666775115165 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •