Sayfa 344/350 İlkİlk ... 244294334342343344345346 ... SonSon
Arama sonucu : 2796 madde; 2,745 - 2,752 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma 2

1. Şifreyi sıfırlayıp girmek isteseler girebilirlermiş.

Erhanın dedigi gibi olabilir. Benim hdd de 1 gb az bir yer kalmıştı. İdeal hdd de az yer kalınca otomatik yeniliyormu ki. Çünkü bütün veriler gitmiş. Fakat oluşturduğum sayfa aynen yerinde duruyordu.

2.  Alıntı Originally Posted by atakanözbaki Yazıyı Oku
    Şifreyi sıfırlayıp girmek isteseler girebilirlermiş.

Erhanın dedigi gibi olabilir. Benim hdd de 1 gb az bir yer kalmıştı. İdeal hdd de az yer kalınca otomatik yeniliyormu ki. Çünkü bütün veriler gitmiş. Fakat oluşturduğum sayfa aynen yerinde duruyordu.
    Hdd dolunca program duzgun calismiyor ve bir yerleri bozuluyor.

Soyle dusun arabana motor suyunu katmazsan bir sure sonra hararetten kalirsin yolda. Onun gibi.

Neyse bugun benimde baska bir serverimda meydana geldi.

Harddisk yeteri kadar bostu sabah baglandim bilgisayar resetlenmis sanki elektirik gitmiste tekrar acilmis gibi ideal filan kapanmis. Actim hemen tema siyahtan beyaza donmus.

Sifreler falan hesapnolar gitmis 0 lanmis gibi daha sonra kayitli ekrani actim robotlari ve hesabi tekrar aktif ettim.

Muhtemelen senin makinada ideal acikken biranda kapandi veya kapatildi. Normal yollarla kapatmadigin icin idealin ic dosyalari zarar gordu.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

sunucudaki herhangi bir çalışan istediği zaman girebilir sunucunuza.

sonuçta firma kim bilir ne için sunucu çalıştıran kişiler görmüştür

kanuna aykırı vs
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

4. windows un şifresini çözemeden giremezler , ama sistemi yeniden kurabilirler ve hdd kısmını görebilirler
    arıza falan olduğunda bizimkilerin alışkanlığı şifreyi ver bakalım olur , mecbur kalmadıkça yapmamak lazım , yapılacaksada geçici şifre vermek lazım
    hassas bilgilri tuttuğunuz kısmı şifreli bir sanal drive içine atmak iyi fikir
    chartsistem folderı lib.cs falanı
    truecrypt gibi bir uygulama sanal drive kurmaya yarar

istedikleri gibi girerler.
    sisteminiz dll şifrelidir bilmem ne orasını bilmem.

ama sunucunuza girme hakları var !

hemde hergün istedikleri gibi.

bunu kesin ve net olarak söylüyorum
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

6.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    Hdd dolunca program duzgun calismiyor ve bir yerleri bozuluyor.

Soyle dusun arabana motor suyunu katmazsan bir sure sonra hararetten kalirsin yolda. Onun gibi.

Neyse bugun benimde baska bir serverimda meydana geldi.

Harddisk yeteri kadar bostu sabah baglandim bilgisayar resetlenmis sanki elektirik gitmiste tekrar acilmis gibi ideal filan kapanmis. Actim hemen tema siyahtan beyaza donmus.

Sifreler falan hesapnolar gitmis 0 lanmis gibi daha sonra kayitli ekrani actim robotlari ve hesabi tekrar aktif ettim.

Muhtemelen senin makinada ideal acikken biranda kapandi veya kapatildi. Normal yollarla kapatmadigin icin idealin ic dosyalari zarar gordu.
    iDeal açıkken PC kapandıysa o anda kullanılmakta olan dosyalarınız hasar görmüştür. iDeal diskinizi temizlemek gibi bir işlemi yürütemez tamamen sorunlu kapanmadan dolayı olmuştur.

Çıkışâ€™a basmadan iDeal kapandığında bizim hep karşılaştığımız setting’de yer alan açılış sayfanız giriş bilgileriniz patern ayarlarınızı hatırlamayacaktır. Diğer dosyalarınız silindiyse örneğin ChartSistemde dosyanız yoksa geri dönüşümsüz silinmiştir.

Bilginize, ( ideal ekibinin cevabı)

7. Bu ay iyi geçirdiler. Portföyün yarısını kaybettim. Gün içi ani düşüşler çok fena zarar ettirdi.

Viop gireceksen paranın ençok 5/1 ile gireceksin. kar ettikçe çekeceksin. Fena geçirdikleri aydan sonra kar edip çektiklerinden ilave yapacaksın.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    afyonkarahisar
    Gönderi
    791

son 1-2 gün
    bugünkü düşüşü yakalamış ama karın buyuk kısmını alamamış

Sayfa 344/350 İlkİlk ... 244294334342343344345346 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları