Sayfa 156/350 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256 ... SonSon
Arama sonucu : 2796 madde; 1,241 - 1,248 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma 2

1.  Alıntı Originally Posted by oralet Yazıyı Oku
    Orhan hocam geçen hafta bi istegim vardi , kar zarar grafigine 2 cizgi çekeceğiz alt cizgiyi aşağı keserse sistem aktif olacak üst çizgiyi yukarı keserse flat olacak

Kaldıraç ayarı için kullandığım manuel yöntem

Çizgilerin değerlerini ben farklı yöntemlere gore manüel degistiriyorum

Mesela alt çizgi 5 puan üst çizgi 10 puan olacak şekilde bir şablon uyarlarsaniz çok sevinirim

Bol kazançlar....

C5-Mobile cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    yan nickler için bir tirad atmıştık daha önce..bilen bilir duru görüm vardır, yapmayın bunu bana
    zaten örneği var bunun.

2.  Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    gün sonu kapanışından yatay çizgi çektiğini bunun altında yada üstünde olma durumuna göre al-sat yapıldığını anlamıştım, demek ki yanlış anlamışım.
    sn orhan, kaseyi bulmak için ne gerekiyor? olmazsa olmazları nedir? çok iyi yazılımcı mı olmalı, teknik analiz indikatörleri çok iyi bilmeli yada çalışma sonucu şans eseri yada başka meziyetler.
    yazılım, teknik, algo yeteneği.

3. DOGRUMUBUYA.jpg
    Erhan Bey;repaintli olunca böyle bir çalışmamda olmuştu.

4. ve az işlemli olarak böyle birşeyde yapmıştım.Ama maalesef gerçekte çalıştırmak mümkün değil.Hem seviye hemde kapanışı birlikte barındırdığı için hibrit bir sistem olmuş ve tabiiki çalışmaz...Dosya büyük olduğu için kabul etmedi resim atamadım ama 2600 işlemle 920 bin ve 1350 işlemle 800 bin lik 2 adet sistem resmi yükleyecektim ama kullanamadıktan sonra neye yarar?

5. Benim şu anda kullandığım yapabildiğim en yüksek puanlı sistem 1750 işlemle 400 bin civarında.Bir kaç sistemi sistembirleştir ile kullandığımdada 425 bin lere ulaştım.Bu birleşik sisteminde 1600 gibi işlemi var.Yapbildiğim bu kadar daha fazlası için ileri yazılım bilgisi gerekiyor....İsterseniz kullandıklarımın resimlerinide atabilirim...

6. En yuksek sisteminizin 0.035 kaymali bilesik sistem getiri egrisinden yil secilmek kaydiyla atabilirseniz yorumlariz bende 2.wps servera koyacagim sistemi ayni sekilde atarim

Karsilastiririz
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

7. bu sistemlerde standart her ay düzenli getiri elde eden var mı? Mesela her ay %10-20-30-40.. VS

8.  Alıntı Originally Posted by serseri26 Yazıyı Oku
    bu sistemlerde standart her ay düzenli getiri elde eden var mı? Mesela her ay %10-20-30-40.. VS
    Her ay %10 sizi dünyanın en zengin insanı yapar. Öyle bir kişi herhalde aramızda gezmez

Sayfa 156/350 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •