Sayfa 15/350 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon
Arama sonucu : 2796 madde; 113 - 120 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma 2

Alıntı Originally Posted by murattan Yazıyı Oku
    bu arada 1 ocaktan bugüne şu an viop 135.500 .2 dk.lik sistemim 63 işlemde 28225 puan toplamış.bu brüt hali.1 dk.lik sistemim 79 işlemde 20200 puan brüt ve 5 dkçlik sistemim 64 işlemde 17700 puan brüt almış.bu 3 sistemimi sürekli kullanıyorum bağımsız olarak.sizce nasıl?
    sistem birleştirmekle falan uğraşma bence. millet yeni maxdd yenilediğim dediği günlerde öp başına koy hatta hergün sev sistemini
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    anamızı aglattılar :D ne toparlaması :D adam verdi veriştirdi. Topasada dişe dokunur bır cacık cıkmıyor.
    24 saat olunca bugünleride arıcaz bence .. günde bir iki sinyal üreten sistemler 3 kat daha fazla sinyal üretir duruma geçer gibi. gece sığ olursa birde piyasa kayma maliyetleride katlanır.

çözüm ya xu30 a bağlıcam yada çok az sinyal üreten bir sistem ( sadece trend bazlı) olacak.

3. Arkadaşlar bende sistemlerimi ve performanslarını resim olarak size sunmak istiyorum ama foruma bir türlü resim ekleyemiyorum.bunun basit bir yolu varmı?

Alıntı Originally Posted by murattan Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bende sistemlerimi ve performanslarını resim olarak size sunmak istiyorum ama foruma bir türlü resim ekleyemiyorum.bunun basit bir yolu varmı?
    http://666kb.com/ burdan gözat bölümünden ekleyeceğiniz resimi seçip yükleyin.

sonra size altta BB kodu verecek.

o kodun tümünü ( linki yani ) buraya yapıştırın.

5.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    24 saat olunca bugünleride arıcaz bence .. günde bir iki sinyal üreten sistemler 3 kat daha fazla sinyal üretir duruma geçer gibi. gece sığ olursa birde piyasa kayma maliyetleride katlanır.

çözüm ya xu30 a bağlıcam yada çok az sinyal üreten bir sistem ( sadece trend bazlı) olacak.
    7 ay önce aylik olarak kazanmayi planladigim parayi komisyon olarak ödemeye başladigimi görunce sistemi yavaslatmistim ve kar zarar grafigime alt-ust band ekledim üst banda ulasinca 1 kaldiraca dustum alt band degince tekrar 3 kaldirac poz aldim bunu manuel yaptim yavas sistemde faydasi oldu , hizli sistem tasarliyanlarin cok saglam senaryosu ve kod bilgisi olmasi gerektiğini düşünüyorum
    24 saat seans uygulamasında kararim net esas olan spotsa gece islemleri benim icin anlamsız

6.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    http://666kb.com/ burdan gözat bölümünden ekleyeceğiniz resimi seçip yükleyin.

sonra size altta BB kodu verecek.

o kodun tümünü ( linki yani ) buraya yapıştırın.
    Teşekkür ederim ilk fırsatta deneyeceğim...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    özellikle ilk zamanlar sistemi 24 saat robota bağlı çalıştırırsan iflas etmezsin belki ama sermayeyi kuşa çevirebilirler...ilerleyen zamanlarda gece kademeler derinleşirse belki olur...bence bizim piyasanın 24 saat esasına göre düzenli çalışması için kafadan en az 5-6 sene lazım...hatta hiçbir zaman o derinliğe ulaşamayabilir bile...bence yani...

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku

8.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku

Emlak hocam ben de onu diyorum. Umarim en az 1-2 sene sonra olur bu degisim. Sistemciler icin ozellikle 60 dk altindaki peryotlular icin yıkıcı bi gelisme bence.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bang bang you shot me down..

Sayfa 15/350 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •