Sayfa 232/350 İlkİlk ... 132182222230231232233234242282332 ... SonSon
Arama sonucu : 2796 madde; 1,849 - 1,856 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma 2

1.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    sanki özellikle mumun en tepesıne ve en dibine denk getırmek için özel çaba sarfetmişler gibi değil mi ?

Çoğu zaman bu hisse kapılıyoruz sistemciler olarak ancak ben özellikle ayarlandığını sanmıyorum.
    Erhan hocam sizinle ayni fikirdeyim.

Yavas bir sistem ortalamanin uzerinde kar aldiktin sonra robotu dinlerdirmek, islemlere ara vermek cikilan merdivenlerden mumkun oldugunca az inilmesinde yardimci olabilir. Olusturulan sistemin karli/zarar ettiren islemelerinin statistikleri analiz edip, o sisteme ozgu bir dinlendirme stratejisi gelistirilebilecegini dusunuyorum.

Alıntı Originally Posted by 3c1a Yazıyı Oku
    Erhan hocam sizinle ayni fikirdeyim.

Yavas bir sistem ortalamanin uzerinde kar aldiktin sonra robotu dinlerdirmek, islemlere ara vermek cikilan merdivenlerden mumkun oldugunca az inilmesinde yardimci olabilir. Olusturulan sistemin karli/zarar ettiren islemelerinin statistikleri analiz edip, o sisteme ozgu bir dinlendirme stratejisi gelistirilebilecegini dusunuyorum.

Ya kusura bakmayın. Genelde yazmam.
    Yani siz diyorsunuz ki benim bir robotum var. çok çalıştı dinlensin.
    İşlemi analiz etmeyeceksiniz, analize göre işlem yapacaksınız. lütfen kusuruma bakmayın.
    bugun 3 robot çalıştırdım. 15.00 de çalıştırdım. yoksa en az %10 alırdı.
    garan işlem yapmadı
    eregli 6 kademe aldı
    avod 1 kademe aldı.
    Bol kazançlar

3.  Alıntı Originally Posted by belamim Yazıyı Oku
    Muhtemelen DI Plus - Minus yada vortex kullanıyorsunuz. Bu göstergelerin uzun periyotta bu tip hainliklerini ben de çok yaşadım, üzücü.
    tam üstüne bastın vortex var sistemin içinde . İlginçtir vortex çok işlem açan bir indikatör oldugu halde , böyle durumlarda çok geç tepki veriyor.

4.  Alıntı Originally Posted by hasan tahsin Yazıyı Oku
    Ya kusura bakmayın. Genelde yazmam.
    Yani siz diyorsunuz ki benim bir robotum var. çok çalıştı dinlensin.
    İşlemi analiz etmeyeceksiniz, analize göre işlem yapacaksınız. lütfen kusuruma bakmayın.
    bugun 3 robot çalıştırdım. 15.00 de çalıştırdım. yoksa en az %10 alırdı.
    garan işlem yapmadı
    eregli 6 kademe aldı
    avod 1 kademe aldı.
    Bol kazançlar
    ben anlayamadım acıkcası neyi eleştirdiğinizi ve ne demek istediğinizi ? daha açık ifade edebilirmisiniz hocam
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

5.  Alıntı Originally Posted by NUTCRACKER Yazıyı Oku
    merhaba Sn kenten ve Erhan hoca

dün gece zamansız restartlardan birini yaşadım, neyseki sabah farkettim herhangi bir soruna yol açmadı.

server 2012 r2 kurdurucam ama neden 2019 ya da 2016 kullanmıyorsunuz özellikle 2012 r2 tavsiye ettiniz.

Birde lisanslımı kullanıyorsunuz ?
    tecrübe edilmiş , sorunsuz olması açısından , sonraki versiyonları birileri denesin uzunca süre sorun çıkmassa geçilir.
    şahsen benim 2 makina var biri 2008 r2 diğeri 2012 r2. 2008 win7 ye 2012 win8 e benziyo, win8 arayüzünü hiç sevmemiştim ama sonuçta uzak makina .
    makinada IIS falan aktive etmez ideal ve belki browser dışında bi program kullanmazsanız iyi olur .

6. server ve pc ye ayrı ayrı idealmi kuruyorsunuz. 2 ayrı ideal mi var ,server olayının yabancısıyımda.

7.  Alıntı Originally Posted by kenten Yazıyı Oku
    tecrübe edilmiş , sorunsuz olması açısından , sonraki versiyonları birileri denesin uzunca süre sorun çıkmassa geçilir.
    şahsen benim 2 makina var biri 2008 r2 diğeri 2012 r2. 2008 win7 ye 2012 win8 e benziyo, win8 arayüzünü hiç sevmemiştim ama sonuçta uzak makina .
    makinada IIS falan aktive etmez ideal ve belki browser dışında bi program kullanmazsanız iyi olur .
    Bugun 2012 r2 yi kullanmaya basladim, deneyelim bakalim... daha stabil olacaga benziyor. Dediginiz gibi hic bir sey aktive etmeden ve baska bir program vs. Kurmadan sadece ideali kurdum calistiriyorum

SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by atakanözbaki Yazıyı Oku
    Sisteminizin durumunu görmek, performansını ölçmek için Ereglinin son 2 ayını kullanarak test edin. Eger kar etmişse sisteminiz gerçekten başarılıdır.

Eregli son 2 ayda perişan etti sistemleri.

LG-D802TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ciddi olarak bir yorum alabilirmiyim?Aslnda kazanç daha yukarı %10 gibi

Ekran Alıntısı.PNG

Sayfa 232/350 İlkİlk ... 132182222230231232233234242282332 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •