Sayfa 66/350 İlkİlk ... 1656646566676876116166 ... SonSon
Arama sonucu : 2796 madde; 521 - 528 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma 2

1.  Alıntı Originally Posted by NUTCRACKER Yazıyı Oku
    Tiberius hocam

Hala emir iyilestirme emir iptal icin bir seyler yapamiyormuyuz, daha ust seviye sistemlerin önü acilacak büyük bir adim atacagiz bu konuyu çözebilirsek...

SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    tiberusun sistemden daha üst seviye bir sistem tanımıyorum :D

valla 500 bın puanı 4 5 yıllık bir vadede yakalayan birisi için bekleyen emır veya baska bir geliştirmeye pekte gerek kalmıyor gibi :D

önce dogru duzgun sistem tasarlayalım bence ondan sonra ek techizatları yükleriz.

daha biz 200 bin 250 binleri geçemiyoruz aynı veri aralıgında hani bekleyen göndersek ne çare :D

tabiki geliştirmeler yapılsın karşı degılımde sankı şu sistem mantık ve mantalıtesı üzerinden gitsek daha karlı birşey elde ederız gibi geliyor bana.

Ne dersin NUTCRACKER hocam tiberus hocam sistem mantıgı üzerinden gitsin ne gibi bir mantıkla 500 binlere ulaşabilir yada yakınından geçeriz.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

sn. tiberius, biliyorsunuz kayma, robot kullananların ortak derdi. viop un oldukça sığ olması, 20-30 pozdan fazla bağlamayı güçleştiriyor. zira robotların çoğu kapanış fiyatı ile emir iletiyor. oysa kapanıştan birkaç saniye önce emir gönderen tek satırlık robot vardı, sonra sanırım kaldırıldı. bu robot, şöyle çalışıyordu, örneğin sistem satta ve al sinyali yandı ve emir gönderildi, lakin kapanışta yeni emir kayboldu ise tekrar sat verilerek sistemin sinyaline dönüyordu. talebim bu tekrar dönme olmasın, sistemin tersi yönünde al da kalsın. çoğunlukla birkaç bar sonra kaybolan sinyal gerçekleşiyor. ki gerçekleşmese dahi belli puan zarar kes yaparak pozu kapatabiliriz. tek satırlık robotu bu şekilde uygulamaya koyabilirmiyiz?

3.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku

valla 500 bın puanı 4 5 yıllık bir vadede yakalayan birisi için bekleyen emır veya baska bir geliştirmeye pekte gerek kalmıyor gibi :D

önce dogru duzgun sistem tasarlayalım bence ondan sonra ek techizatları yükleriz.

daha biz 200 bin 250 binleri geçemiyoruz aynı veri aralıgında hani bekleyen göndersek ne çare :D

tabiki geliştirmeler yapılsın karşı degılımde sankı şu sistem mantık ve mantalıtesı üzerinden gitsek daha karlı birşey elde ederız gibi geliyor bana.

Ne dersin NUTCRACKER hocam tiberus hocam sistem mantıgı üzerinden gitsin ne gibi bir mantıkla 500 binlere ulaşabilir yada yakınından geçeriz.
    Puantajda YKOC önde.
    733 puanlık sistemi var.
    Sağolsun her sistemini benimle paylaşıyor.
    Resim atıyım mı YKOC, destur var mı ?
    vahap beyaz, ahmet çakar ....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    afyonkarahisar
    Gönderi
    791
    sayın Tiberius

manuel işlem yapanlar için ,pozisyonlarımıza kolayca stop emirler koymak ve bu bekleyen emirleri ve stop emirlerini grafik üzerinde görmek vede bu emirleri aşağıya yukarıya kaydırarak değiştirebilmek için bir çalışma veya bir kod yapılamazmı ?

saygılar

5.  Alıntı Originally Posted by alekss Yazıyı Oku
    sayın Tiberius

manuel işlem yapanlar için ,pozisyonlarımıza kolayca stop emirler koymak ve bu bekleyen emirleri ve stop emirlerini grafik üzerinde görmek vede bu emirleri aşağıya yukarıya kaydırarak değiştirebilmek için bir çalışma veya bir kod yapılamazmı ?

saygılar
    Selamlar,
    Bildiğiniz gibi borsada STOP emir tipi yok. Bunu gerçekleştirmek için sizin stop emirlerinizi bizim sunucularda tutup, fiyat görüldüğü anda borsaya iletmemiz gerekiyor. Teknik olarak bunu gerçekleştirmek çok kolay ancak bunu yapan bir veri dağıtım firması hakkında yakın zamanda sosyal medyada spekulasyonlar çıkmıştı. Biz bu tip spekulasyonlardan uzak kalmak için STOP emir olayına girmedik ancak bu hafta şirket el değiştiriyor. Yeni yönetime talebi ileteceğiz, uygun görürlerse ekleriz.

Saygı bizden
    vahap beyaz, ahmet çakar ....

6. Arkadaşlar mailime sistemden al/sat yaptığın da mail atsın diyorum ama yapamadım bir türlü. yardımcı olabilecek var mı ? Bunu robotun emir bitiş kısmına mı yapıştırıyoruz acaba ?

Sistem.MailServerAdres = "smtp.gmail.com"; //Çift tırnak içinde sizin mail server IP/Host bilginiz.
    · Sistem.MailServerPort = 587; //Gmail’in mailserver portu.
    · Sistem.MailKonu = "Robotum bilgilendirme";
    · Sistem.MailMetin = "Buraya ister yazı ister koddan veri alınabilir";
    · Sistem.MailGonderenAdres = "[email protected]"; //Maili gönderen kişinin mail adresi
    · Sistem.MailGonderenSifre = "xxxxxxx"; //Göndericinin mail şifresi
    · Sistem.MailAliciEkle([email protected], [email protected]); //Mailin alıcıları
    · Sistem.MailGonder();

7.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku

Erhan hocam her türlü iyileştirmeye gelişmeye açık olmak lazım. Tiberius hocam yeni bakış açısı kazandırabilirse ufkumuzu açabilirse bizim için çok güzel olur. Bir yerden sonra aynı yerlerde dönüp duruyoruz farklı bakış açıları kazanmak lazım.

8. 700 luk sistemin performans raporunu görme şansı varmı?
    Hedefin yok ise yardım edecek rüzgarı bulamazsın.

Sayfa 66/350 İlkİlk ... 1656646566676876116166 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •