Sayfa 157/350 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207257 ... SonSon
Arama sonucu : 2796 madde; 1,249 - 1,256 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma 2

1.  Alıntı Originally Posted by cashhflow Yazıyı Oku
    Her ay %10 sizi dünyanın en zengin insanı yapar. Öyle bir kişi herhalde aramızda gezmez
    Bence vardır.Mesela geçen bu gerçek extralar açıklanmaya başlayınca sanırım Sayın Cağlar 1 yılda %100 ulaştığını söylemişti.Yanılmıyorsam.

2.  Alıntı Originally Posted by serseri26 Yazıyı Oku
    Bence vardır.Mesela geçen bu gerçek extralar açıklanmaya başlayınca sanırım Sayın Cağlar 1 yılda %100 ulaştığını söylemişti.Yanılmıyorsam.
    Buradaki soru, her ay düzenli getiri elde eden var mı. Benim attığım grafikte 6 ay para kazanamadım. Daha sonra da hızlı bir şekilde kazandım. Yani düzenli getiri mümkün değil benim için. Eğer düzenli getirim olsaydı evi arabayı satıp yatırırdım.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

3.  Alıntı Originally Posted by Caglar Yazıyı Oku
    Buradaki soru, her ay düzenli getiri elde eden var mı. Benim attığım grafikte 6 ay para kazanamadım. Daha sonra da hızlı bir şekilde kazandım. Yani düzenli getiri mümkün değil benim için. Eğer düzenli getirim olsaydı evi arabayı satıp yatırırdım.

İnş oda olur Sayın Cağlar..

Bence mümkün ama çok fazla done var.Ben hala o seviyeye gelmek için test aşamasında uğraşıyorum.Gerçek işlemlere yakında başlayacağım.

4.  Alıntı Originally Posted by Caglar Yazıyı Oku

Dediğiniz gibi önemli olan düzenli, istikrarlı getiriyi sağlayabilmek.

5. 2018 özellikle trend takip eden sistemler için iyi geçti. her senenin böyle olacağını düşünmemek lazım. ilk defa trend takibinden 2018 de para kazanmışsanız dikkatli olmakta fayda var.

6. YKOC ustanın sistem düzenli getiri sağlıyor sanki..
    Erhacım SMS teyidini göndericem birazdan ama son kez.. (zahmetli oluyor)

vahap beyaz, ahmet çakar ....

7.  Alıntı Originally Posted by Tiberius Yazıyı Oku
    YKOC ustanın sistem düzenli getiri sağlıyor sanki..
    Erhacım SMS teyidini göndericem birazdan ama son kez.. (zahmetli oluyor)

SMS onayı ...
    Buradan piyasa çökerse Allah kerim...

vahap beyaz, ahmet çakar ....

8.  Alıntı Originally Posted by serseri26 Yazıyı Oku
    İnş oda olur Sayın Cağlar..

Bence mümkün ama çok fazla done var.Ben hala o seviyeye gelmek için test aşamasında uğraşıyorum.Gerçek işlemlere yakında başlayacağım.
    Teşekkürler. Keza sizin de istediğiniz olur umarım.

Sayfa 157/350 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207257 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •