Sayfa 343/350 İlkİlk ... 243293333341342343344345 ... SonSon
Arama sonucu : 2796 madde; 2,737 - 2,744 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma 2

1.  Alıntı Originally Posted by atakanözbaki Yazıyı Oku
    Benimkide aynı. Geçen ayın son haftasından bu ayın 20. kadar şamar olana döndü sistemler. 10 000 puan zarar olmuştur.
    Eylul ayi bendede bozuk yavas yavas dokuyorlar son bir kac gundur iyiyiz.

Bir tarafa sert kirilim gelecek bence
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,702
    Bist işlemlerini yapay zeka kullananlar(hangi x şirketi hisseleri daha fazla yükselebilir?buna kafa yoran )
    ve sadece kod yazıp robotlara işlem yaptıran sistemciler
    ve manuel işlem yapan yatırımcılar olarak 3 gruba ayırmak mümkün müdür? bunlardan en üstünü ilk sıradaki sonra sistemciler sonr manuelciler gelir diye düşünebilir miyiz?

3. Arkadaşlar sizlerden sunucu firması tavsiyesi istiyorum.

Ben makdos firmasının internet kesintilerinden bıktım usandım. Dün endekste long sinyali grafik veri alamadıgından emir gitmemiş. Dünden beri shortta bekliyor pozisyonlar. 3 aydır hergün ideal şifre penceresi açılıyor. Defelarca ideal- makdos arasında iletişim kurdum fakar bir sonuç alamadım. Herkes kendisi haklı çıkarıyor.

4.  Alıntı Originally Posted by atakanözbaki Yazıyı Oku
    Arkadaşlar sizlerden sunucu firması tavsiyesi istiyorum.

Ben makdos firmasının internet kesintilerinden bıktım usandım. Dün endekste long sinyali grafik veri alamadıgından emir gitmemiş. Dünden beri shortta bekliyor pozisyonlar. 3 aydır hergün ideal şifre penceresi açılıyor. Defelarca ideal- makdos arasında iletişim kurdum fakar bir sonuç alamadım. Herkes kendisi haklı çıkarıyor.

Genelde sunucu kaynakli gibi gorunuyor bir arkadas yeni bir paket alarak farkli bir ipye gecti sorunu duzeldi
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..

5. Benim sunucuya birileri giriyor sanırım. 2 gün önce benim ideali sıfırdan kurmuşlar. Idealin içinde birikmiş olan dataların hepsi gitmiş.20 bin bar yeni kurulmuş datalar vardı.

SM-A105F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by atakanözbaki Yazıyı Oku
    Benim sunucuya birileri giriyor sanırım. 2 gün önce benim ideali sıfırdan kurmuşlar. Idealin içinde birikmiş olan dataların hepsi gitmiş.20 bin bar yeni kurulmuş datalar vardı.

Kimsenin erişme yetkisi yok.

Hardiskinde yer var mı dolmuş olmasın ?

7.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    sanki özellikle mumun en tepesıne ve en dibine denk getırmek için özel çaba sarfetmişler gibi değil mi ?

Çoğu zaman bu hisse kapılıyoruz sistemciler olarak ancak ben özellikle ayarlandığını sanmıyorum.

nacizane ayarlandığını düşünüyorum . bizim gibi orta küçük ölçeklilerin kullandığı teknikler,hesaplamalar üç aşağı beş yukarı belli. cin gibi zekiler , hangi hareketlerde nelerin döküldüğünü biliyorlar.

8.  Alıntı Originally Posted by atakanözbaki Yazıyı Oku
    Benim sunucuya birileri giriyor sanırım. 2 gün önce benim ideali sıfırdan kurmuşlar. Idealin içinde birikmiş olan dataların hepsi gitmiş.20 bin bar yeni kurulmuş datalar vardı.

girememeleri lazım farklı bir problem olabilir. Herhangi bir sebeple datalar silinmiş olabilir.

Sayfa 343/350 İlkİlk ... 243293333341342343344345 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •