Special Days Image
Sayfa 265/350 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315 ... SonSon
Arama sonucu : 2796 madde; 2,113 - 2,120 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma 2

1. Hocam bize artısı eksisi yok tabiki hisse tarafını deneyebilirsin. Zaman kaybetmemen için tecrübelerimizi paylaştık.

Paylaşmaya da devam ederiz. Sor istediğini tabiki.

Bana göre hisse tarafında algoritmalar dolu diye sizinde illaki algorıtma kurmanız şart değil. abd nin %50 si algorıtmalardan olusuyor bizde daha bu sayı %5 dir belkide. Birde bizim algorıtmalarımızla diğer algorıtmalar arasında ucurum var onlar gunluk kademelık sevıyelere fılan oynuyorlar bizimki ise daha yavas orta vade 2 3 gunde bır al sat veren daha klasık tarzdakı algorıtmalar. Hisse piyasasında trade amaclı yatırım yaıyorsa evet işin zorlaştıgını soyleyebiliriz. Ancak temel bazlı orta vadeci takılıyorsa bence algorıtmasızda para kazanabılırsın. Kurdugumuz Algorıtmalar ne yapıyor kı sadece trende bakıp alıyor trende bakıp satıyor yani çok özel birşey yapmıyorlar o sebeple gözünüzde büyütmeyin kurdugumuz algoları.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

2.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    Hocam bize artısı eksisi yok tabiki hisse tarafını deneyebilirsin. Zaman kaybetmemen için tecrübelerimizi paylaştık.

Paylaşmaya da devam ederiz. Sor istediğini tabiki.

Bana göre hisse tarafında algoritmalar dolu diye sizinde illaki algorıtma kurmanız şart değil. abd nin %50 si algorıtmalardan olusuyor bizde daha bu sayı %5 dir belkide. Birde bizim algorıtmalarımızla diğer algorıtmalar arasında ucurum var onlar gunluk kademelık sevıyelere fılan oynuyorlar bizimki ise daha yavas orta vade 2 3 gunde bır al sat veren daha klasık tarzdakı algorıtmalar. Hisse piyasasında trade amaclı yatırım yaıyorsa evet işin zorlaştıgını soyleyebiliriz. Ancak temel bazlı orta vadeci takılıyorsa bence algorıtmasızda para kazanabılırsın. Kurdugumuz Algorıtmalar ne yapıyor kı sadece trende bakıp alıyor trende bakıp satıyor yani çok özel birşey yapmıyorlar o sebeple gözünüzde büyütmeyin kurdugumuz algoları.
    Sağolun Erhan Bey teşekkür ediyorum, aklıma takıldıkça sorarım artık, forumdaki diğer arkadaşlara da size de güzel bir hafta sonu geçirmeniz dileğiyle .

3. Hayırlı işler hayırlı kazançlar.

4. BASTIR ASLANIM ODAS KARIM %57,5 e cıktı an itibariyle 36 günlük kar

Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku

Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..

5. Bu ay iyi zarar ettik. 4800 puan zarar var. En kötü ayım oldu.

6. Yıl sonu geldiğine göre Birde çıkarttıgım hisselerin durumunu göstereyim dedim.

WPS 3 serverin gidişatını da merak eden varsa aşağıda paylaştım. İnfo yatırıma 6. ay geçtiğimiz için daha gerisi görünmüyor. 50,000 TL ile başladı.
    WPS 2 biliyorsunuz zaten.
    WPS 1 askıda 2020 de devreye alınacak. Biliyorsunuz 2019 başında 3/2 si hava olup gitti paranın sonra da yataya sardı son 4 aydır. Bende askıya aldım, wps3 deki sistemin oturmasını beklıyordum, orası da oturdu 2020 de wps 3 deki stratejinin benzerini buraya entegre edecegım.

İşte yıl sonu böyle geldi.

YENİ YIL ÖNCE SAĞLIK, SONRA HUZUR SONRADA BOL PARA GETİRSİN.

7.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku

İşte yıl sonu böyle geldi.

YENİ YIL ÖNCE SAĞLIK, SONRA HUZUR SONRADA BOL PARA GETİRSİN.
    Tebrik ederim Erhan hocam, güzel kazanç elde etmişsiniz, özellikle son ayları hesaba katarsak çok iyi kazanç.,
    Yeni yılda sizin ve tüm sistem kullanan arkadaşların kazancı daim olsun.
    Buradaki yorumlarım ve tavsiyelerim kişisel görüşüme dayanmaktadır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir!

8. Erhan tebrik ederim , sistemin güzel kazandırmış. 6 ayda 50000 tl sermayeye 51683 tl paramı kazandırdı sistemin. %100 yüzden fazla. Biraz bahseder misin nasıl kazandın. Kaç kaldıraç kullandın, sistem lot artırıp azaltma formülünü kullandı mı, 6 ayda ne kadar puan toplamış oldun.

Sayfa 265/350 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •