Sayfa 149/350 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249 ... SonSon
Arama sonucu : 2796 madde; 1,185 - 1,192 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma 2

1.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    bende ykoçun sistem paso konuşuluyor ortada ykoç yok diyordum

tek sistem yorulduk artık kar çekerek ilerleriz.

haa ben bir topık acıp klasık bir sistemle 2. wps server acıp ufak lotlarla gerçek hesap extrasını paylaşarak yayın yapacagım.

birşeylerle mesgul olmadan duramıyorum yardım etmeyıde seven bir tipim.

belkide sistem kiralama filan işlerinede girişebilirim gibi.

tabiki kendı kullandıklarımı değil. baska sistemlerle.

sen neler yaptın üstad. sistemin harika gidiyor valla böyle sistem olsa bir dakıka beklemem açıkcası para yönetimine filanda gerek yok zaten dogru duzgun zarar etmiyor sistemin oldukça düşük riskli.
    Buralardayim Erhan izlemedeyim ; riski azaltmanin en doğru yolu riski dağitmak. Birden çok hatta mümkünse en az 5 kod ile devam etmelisin.

Grafik üreteciyle denemeyi doğru bulmuyorum , çünkü her enstruman belirli bir dinamikle hareket ediyor ve bizde bu dinamiğe uyum saglayan sistemler üretmeye calisiyoruz.

2. Arkadaslar hepinize saka yaptik.

Boyle bir sistem mumkun mu arkadaslar akil var mantik var diyormussunuz

Muazzam gercekten akil almaz repaint gibi filan duruyor.

Gercek olmayacak kadar guzel.

Adnan oktarin kedileri gibi ovesim geldi ykoc hocamizi.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

3.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    Arkadaslar hepinize saka yaptik.

Boyle bir sistem mumkun mu arkadaslar akil var mantik var diyormussunuz

Muazzam gercekten akil almaz repaint gibi filan duruyor.

Gercek olmayacak kadar guzel.

Adnan oktarin kedileri gibi ovesim geldi ykoc hocamizi.
    Erhancim çok çaliştik biliyorsun, henüz testte olan iki tane daha var bunlar işlem sayisi olarak daha yuksek, getiri eğrisini lineer tutabilmek icin işlem sayisi da önem arz ediyor.

Kediler kodese düştü yav yazik oldu

4. Merhabalar
    bol bol ekran görüntüsü izliyoruz sayın tiberus;
    bu güzel sistemleri yapanların eline sağlık, bereketlerini görsünler.
    Bizlerinde bu tip verimlere yakın yada daha yüksek dizaynları oluşturmak için sayısal görsel içeriği olan paylaşımlara ihTiyaç duyuyoruz....

bAHSETTİNİZ EĞİTİM KONULARI İÇİN NET BİR TARIH OLUŞTUMU ?

esenlikler diliyorum..

5.  Alıntı Originally Posted by cem_songa Yazıyı Oku
    Merhabalar
    bol bol ekran görüntüsü izliyoruz sayın tiberus;
    bu güzel sistemleri yapanların eline sağlık, bereketlerini görsünler.
    Bizlerinde bu tip verimlere yakın yada daha yüksek dizaynları oluşturmak için sayısal görsel içeriği olan paylaşımlara ihTiyaç duyuyoruz....

bAHSETTİNİZ EĞİTİM KONULARI İÇİN NET BİR TARIH OLUŞTUMU ?

esenlikler diliyorum..
    Selamlar,
    Bu sistemlerin sahibi olan arkadaşlar 4 sene önce zarar ediyorlardı şu an ikisi de çok iyi seviyeye geldi.

YKOC yaptığı sistemleri gerçek piyasada test etmem ve yorumlamam için bana gönderiyor, ben de yorumluyorum.
    Erhan resim paylaşmıyor ama whattappdan gerçek bakiye resmini gönderiyor.

Erhan, sistemini çok kaliteli görmememle birlikte para kontrolu ve getiri eğrisiyle uğraşarak ciddi mesafe aldı ve sistemden kazancı dudak uçuklatacak seviyede. 200 lot bağlıyor, son 10 günde 137,000 TL kazanç sağladı. Bir sistem kullanıyor.
    YKOC 6 sistem bağlıyor fakat henüz yüksek montanlı iş yapmıyor.

Erhan'ı bilmiyorum ama YKOC'u iyi tanırım, sistem satma kiralama gibi bir niyeti kesinlikle yok, hobi olarak başladığı olayı bu seviyeye getirdi.

Bu arkadaşlar diğer arkadaşlarla neyi ne kadar paylaşmak ister onu bilemem.
    Zaten temel mevzularda önemli paylaşımlar yapıyorlar.
    vahap beyaz, ahmet çakar ....

6.  Alıntı Originally Posted by Tiberius Yazıyı Oku
    Selamlar,
    Bu sistemlerin sahibi olan arkadaşlar 4 sene önce zarar ediyorlardı şu an ikisi de çok iyi seviyeye geldi.

YKOC yaptığı sistemleri gerçek piyasada test etmem ve yorumlamam için bana gönderiyor, ben de yorumluyorum.

Erhan, sistemini çok kaliteli görmememle birlikte para kontrolu ve getiri eğrisiyle uğraşarak ciddi mesafe aldı ve sistemden kazancı dudak uçuklatacak seviyede. 200 lot bağlıyor, son 10 günde 137,000 TL kazanç sağladı. Bir sistem kullanıyor.

Erhan'ı bilmiyorum ama YKOC'u iyi tanırım, sistem satma kiralama gibi bir niyeti kesinlikle yok, hobi olarak başladığı olayı bu seviyeye getirdi.

Bu da sevgili Erhan'ın hafta içinde bana gönderdiği whatsapp mesajı.
    Tam bir başarı öyküsü, azmin tutkunun getirdiği yer.

vahap beyaz, ahmet çakar ....

7.  Alıntı Originally Posted by Tiberius Yazıyı Oku
    Selamlar,

Üstad sistem teknikleri konusunda ileri detay vermeyi cok doğru bulmuyorum; yaptiğimiz işin tek cümlelik tanimi başkasinin cebindekini almaya uğraşmak. Ve bu yolda karakteristik yönteminiz varsa başarili oluyorsunuz.

Kendi adima bu iş hala hobi düzeyinde evet. Hobi düzeyinde derken tabiki bu sistemlere 1 lot bağlayarak ilerlemiyorum biliyorsun, ancak hobi düzeyinden cikip profesyonel alana gecebilmesi icin cok farkli detaylari da degerlendirmek gerekiyor, araci kurum düzeninden tut piyasanin derinliğine kadar bir cok detay. Zaten bu yüzden Erhana da sistem cogaltmasini tavsiye ediyorum. 200 kontrat malı değil tek sisteme şu anki düzende ben 6 sisteme de bağlamiyorum. Yillarini gözünü kirpmadan ekran izleyerek geciren birisi olarak benim için şu an kabul edilebilir düzey sistem başina 10 -15 kontrattir. 30-40 bandina ciktiğim da oldu ama kaldirmiyor piyasa. Ekran izleyenler bilir piyasanin en son 85 lere indiği gün kademeler 3-5 kontratla boşalmişti. İşin icinde para varsa en kötüsüne her zaman hazirlikli olmak gerekiyor, dolayisiyla bu iş ancak bahsettiğim diğer detaylari da çözüme kavuşturduğum zaman hobi olmaktan cikacak.

8. Erhan'ın da dediği gibi nonlinear sistem yazamıyoruz ve malesef yurtiçi yurtdışı hiç bir yerde iyi getiriye sahip sistemler göremiyorum şahsen. Piyasa dinamiği trendde kar etmeye göre düzenlenmiş adeta yatay sistemlerde yatayın sonlarına doğru iyi çalışıyorken trendde ne yapmalı ? Ben flata geçiriyorum diğer türlü trend sistemine dönüşüyor ve sinyallere geç girerek getiriyi düşürüyor. Yatay sistemler denemelerimde kısa vadeli periyotlu araçlarla işlem yaptırdığımda karlı işlem sayısı oransal olarak çok düşük kalıyor ve işlem sayısı artıyor. Kazançlı işlem yüzdesini arttırdığımda maxdd büyük rakamlara ulaşıyor. işlem sayısı azalıyor. Sonuç olarak ben ikisini birleştirmeyi çok mantıklı bulmadım (kaliteli yatay sistem yazamadığım için) trend sisteminde lot miktarı değiştirerek benzer getiri eğrisi elde edilir.

Yatay sistem yerine swing sistemleri yazılsa ve trend sistemiyle birleştirilse bu sefer yatayda flat kalacak trendde işlem yapacak yine lot miktarını değiştirmeyle oluşan aynı getiri eğrisi oluşacak.

Sayfa 149/350 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •