Sayfa 290/350 İlkİlk ... 190240280288289290291292300340 ... SonSon
Arama sonucu : 2796 madde; 2,313 - 2,320 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma 2

1.  Alıntı Originally Posted by devran42 Yazıyı Oku
    aga robotuna tam anlamıyla güvenen olsa bag, bahce ,tarla,at,araba satar baglar geçmiş verileri güvenip bişeyler yapmaya çalışıyoz ... ya gelecek
    Onu yapanın sonu malesef hüsran olacaktır büyük ihtimalle.. Uçuk kaçık bir şey bakmıyoruz zaten. Hisse VİOP emtilarda yıllık yüzde 50-70 arası kazanç herkesi tatmin eder. Yıllık 1e 10 100 gibi imkansıza yakın hedeflerle uçup tekrar düşmekten iyidir. Yıllardır burada olan bu değil mi ?

2. Yeni bir vade sonu daha yaklaştı. Pay vadeli işlemlerde robot çalıştırıp , İşlem yapılacak sembol olarak VIP-THY , VIP-GARAN gibi en yakın vadenin sembollerine emir göndertip, yeni vadeye otomatik geçme durumu oluyor mu, kullanan oldu mu?

Vade sonları bana epey eziyetli gelmeye başladı. 30 civarı ayrı robot var. bu robotları ben F_THY0220 gibi en son vadeden kurdum. Yarın oturup 1 saat bu robotları mart vadeye taşıyacagım. Aracım kurum 2 gün boyunca vade sonu pozisyonlarını kapatın diye zırt pırt arayacak.

Bu sorunla ilgili ideali arayıp sordum. VIP-THY sembolüne emir göndersek aynı endeksteki gibi otomatik vadeye taşınırmı diye sordum. Evet taşınır dediler. Bende test etmek için bir tane sanal, 1 tane de gerçek robot kurarak deneme yaptım. Sanal robot yeni vadeye geçti. Gerçek robot yeni vadeye geçmemişti. VIP-EREGLİ sembolüne gerçek emir kurmuştum. Ocak vadenin son günü son dakikalarında eregli short pozisyondaydı. Şubat vade başlayınca bakayım ne yapmış diye. Ortada ereglinin robotu olmadıgı gibi, hisseler arasında da 100 adet açığa satılmış ertesi güne kalmış eregli hisseleri vardı. Ben mi yanlış yaptım yoksa yakın vade sembollerinde bilmediğim birşeymi var.

Deneme amaçlı 2 ayrı yakın vadeli robot kurdum. Bakalım bu ay ne yapacaklar.

Yakın vadeli pay sembolleri , vadenin son günü saat 17:50 civarı pozisyonu kapatıp, 17:55 gibi yeni vadeye robotu taşısa çok güzel olacak.

3. Gap manyagi oldum ney lan bu
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

4. Bu gapı yenecek bir sistem yok mu sayın Erhan bey
     Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    Gap manyagi oldum ney lan bu
    MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    Bu gapı yenecek bir sistem yok mu sayın Erhan bey

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Her gun nakite gececeksin.

Bu gece seansi gapleri arttirdi.

Birde gapler yuksek oluyor. 1000 gap 1500 oluyor
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

6. Bunca hemgamede , ortam karışıklığında tüm pozisyonları kapattım, robotları durdurdum. 1 hafta felan ortamın durulmasını bekleyecegim.

7. bende sabah flat oldum

sistemciler subat da kuzuyu kestik darısı marta inşallah
    DUHUL 2007...
    BİZİ BİLEN BİLİR....

Sayfa 290/350 İlkİlk ... 190240280288289290291292300340 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz