Sayfa 302/350 İlkİlk ... 202252292300301302303304312 ... SonSon
Arama sonucu : 2796 madde; 2,409 - 2,416 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma 2

1.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    Yazıda ilk gözüme çarpan ben sisteme uyarım problem değil oldu. Bunu ilk seferde başarabilen kimse oldugunu sanmıyorum. Erhan dedi dersin. Mutlaka mudahle edeceksın ya kardan erken cıkacaksın yada karı kacıracaksın. Yada zararda fişi çekeceksin. Mutlaka en az bir tanesi yaşanacak. Bu konuda büyük konuşuyorum.

Zarar riskine ne kadar alışıksınız. 100,000 TL par akoydugunuzu varsayalım yaklaşık 70 Bin tl sini kaybedecek sistem hemde 1 ayda fişi çekmeyeceksin doğru mu anladım ?

Bunu yapan sistem aynı zmanada yıllık ortalama %50 kazandırıyor.

Uyar mı mesela size ?
    Problem değil derken yani o kadar riski zamanında çoğu kez göze alıp kaybettiğim için artık o pskolojiyi yendiğime inanıyorum. %50 kazandıran sistem olursa neden uymasın bana uyar. 1 ay fişini çekmeden deneyeceğim, başlangıç için 1 lot ile 5.000 TL sermaye ile gerçek testlere başlayacağım, para yönetimine ilişkin önceki sayfalarda olan yazılarınızı not almıştım, sonuçta bu sizin bir stratejiniz, ilerleyen dönemlerde belki biraz daha açıklama yaparsınız belki, bu stratejinin mantığını biraz daha anlayabilirsem onuda eklemeyi düşünüyorum.

2. SON KLIP SON PAYLAŞIM HESAP DEGISIKLIGIDE YAPACAGIM ZATEN ARTIK PAYLASAMAYACAGIM ARKADASLAR.

YIL SONUNA KADAR PAYLASMA PLANIMIZ VARDA HEM BIR MIKTAR PARAYA IHTIYACIM VAR HEMDE HESABI DEGISTIRECEGIM.

UMARIM BURADAKI ARKADASLARIMDA HEDEFLERINE YOL ALIR.

Zaten daha fazlası tehlikeli gerekte yok.

https://twitter.com/erhanacikgoz1/st...804565504?s=20
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

% 8 düşen borsada para kazanamayan tek sistemci olarak kendimi teprik ediyorum.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

[IMG][/IMG]
    gece shortladı öglende 600 puanlık haraç verdik ...abv
    DUHUL 2007...
    BİZİ BİLEN BİLİR....

5. Hisse senetleri perişan etti beni. Endex 120 000 lerde gezerken 8-10 arası hisse robotu kurmuştum. O zamandan beri çalışır durur, sürekli alıp stop oluyor. Endeks az bir yeşillense robotlar al gönderiyor, sonra stop oluyor. Böyle 3 defa sert bir yükseliş ve sonra sert bir stop oldu.

Düşüş trendinde hissede kazanmanın imkanı yok.

Dönüş olur, tepki olur , zararın birazını kapatırım diye robotları da kapatamıyorum da

2 ayda hisse portföyünün tamamının % 25 i civarı eridi gitti.

Alıntı Originally Posted by atakanözbaki Yazıyı Oku
    Hisse senetleri perişan etti beni. Endex 120 000 lerde gezerken 8-10 arası hisse robotu kurmuştum. O zamandan beri çalışır durur, sürekli alıp stop oluyor. Endeks az bir yeşillense robotlar al gönderiyor, sonra stop oluyor. Böyle 3 defa sert bir yükseliş ve sonra sert bir stop oldu.

Düşüş trendinde hissede kazanmanın imkanı yok.

Dönüş olur, tepki olur , zararın birazını kapatırım diye robotları da kapatamıyorum da

2 ayda hisse portföyünün tamamının % 25 i civarı eridi gitti.
    bu ay ekstreler çok farklı gelecek.

tahminimce bazı sistemciler hayatında görmediği parayı görecek/kazanacak.

bazılarıda batmış olabilir.

kimseden ses yok..

8.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    kimseden ses yok..
    Mart ayinda sistemleri VIX-X030 (aksam seansi yok) uzerinde calistirmak ile F_XU0300420 (aksam seansi dahil) uzerinde calistirmak arasinda buyuk getiri farklari var. Basindan bu yana aksam seansina katilmamayi tercih ediyorum. Katilmis olsam bu ay +7000 puan kar yerine -5000 puan zararda olacakmisim. Devre disi olan hizli sistemimin VIX-X030 ile F_Xu0300420 getirileri arasindaki ucurum cok daha buyuk; VIX-X030'un +22000 puan fazlasi var.

Sayfa 302/350 İlkİlk ... 202252292300301302303304312 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •