Sayfa 345/350 İlkİlk ... 245295335343344345346347 ... SonSon
Arama sonucu : 2796 madde; 2,753 - 2,760 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma 2

1.  Alıntı Originally Posted by atakanözbaki Yazıyı Oku
    Bu ay iyi geçirdiler. Portföyün yarısını kaybettim. Gün içi ani düşüşler çok fena zarar ettirdi.

Viop gireceksen paranın ençok 5/1 ile gireceksin. kar ettikçe çekeceksin. Fena geçirdikleri aydan sonra kar edip çektiklerinden ilave yapacaksın.

benimle paralel cevap vermiş idel ekibi de çünkü yanlıs kapatmada oluyor boyle sorunlar. Senin makinada ideal acıkken kapanıp acılmıstır.

klasık sistemler için önerimiz sermayenin 3 de 1 i ile ancka max dd 200 ü geçiyorsa 4/1 5/1 oranlarına kadar düşülebilir.

benim yeni sistemcilere tavisyem para çekmelerı yonunde oluyor sabit parayı koyup lotları ayarlayacan sonra her üretileni çekip devam edeceksın. ekleme cıkarma yok.

1 sene en az tecrübe ettikten sonra. ister lot eksık ister ekle orası sana kalmıs ama ılk tecrübeyi sabit sermaye ve sabit lotla tecrübe etmek lazım.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

2.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    benimle paralel cevap vermiş idel ekibi de çünkü yanlıs kapatmada oluyor boyle sorunlar. Senin makinada ideal acıkken kapanıp acılmıstır.

klasık sistemler için önerimiz sermayenin 3 de 1 i ile ancka max dd 200 ü geçiyorsa 4/1 5/1 oranlarına kadar düşülebilir.

benim yeni sistemcilere tavisyem para çekmelerı yonunde oluyor sabit parayı koyup lotları ayarlayacan sonra her üretileni çekip devam edeceksın. ekleme cıkarma yok.

1 sene en az tecrübe ettikten sonra. ister lot eksık ister ekle orası sana kalmıs ama ılk tecrübeyi sabit sermaye ve sabit lotla tecrübe etmek lazım.
    Hocam benim sistemin sortta iyi calismadigini test ettim.longta iyi.o yüzden hep long açıyorum.basit bi sistem macd ve ussel hareketli ortalamadan olusuyor.son 3 gune kadar zarar yoktu.son gunlerdeki yukselisi yakaladi.bu ay 3500 puan yapti.gerci vade basinda long acsam daha iyimiş.ayda 1500 puan yapiyor ortalama.ayda yaklasik 50 islem yapiyor.

3.  Alıntı Originally Posted by Mgules Yazıyı Oku
    Hocam benim sistemin sortta iyi calismadigini test ettim.longta iyi.o yüzden hep long açıyorum.basit bi sistem macd ve ussel hareketli ortalamadan olusuyor.son 3 gune kadar zarar yoktu.son gunlerdeki yukselisi yakaladi.bu ay 3500 puan yapti.gerci vade basinda long acsam daha iyimiş.ayda 1500 puan yapiyor ortalama.ayda yaklasik 50 islem yapiyor.
    Tek yönlü sistemin sürdürülebilir olacağını sanmıyorum sisteminizin bileşke getri eğrisinden uzun vadeli bir görüntüsünü görelim tek yönlü + kayma komısyon malıyetınıde girerek bir görelim daha saglıklı olacaktır.
    aynı sekılde ayrı bır resımdede yine çift yönlü olarak sonuçları görelim.

getiri eğrisini görecek sekılde fotolasanız yeter aylık ve yıllık getiriye gerek yok.

Geçmiş veriler yoksa zaten herşeyi boşa konuşmuş oluruz.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..

4. Benim vip 30 da kullandıgım 2 adet sistemim var. Bu iki sistemde 5 yıllık süreç içinde eylül ayında maxdd yedi. Hem de ikisi birden. Max dd 34.000 puana çıktı. Allahtan portföy azdı yoksa %50 zarar var. Ben ne yapayım bu sistemi çöpemi atayım. Yoksa max dd sonrası kendini toparlarmı.

5.  Alıntı Originally Posted by atakanözbaki Yazıyı Oku
    Benim vip 30 da kullandıgım 2 adet sistemim var. Bu iki sistemde 5 yıllık süreç içinde eylül ayında maxdd yedi. Hem de ikisi birden. Max dd 34.000 puana çıktı. Allahtan portföy azdı yoksa %50 zarar var. Ben ne yapayım bu sistemi çöpemi atayım. Yoksa max dd sonrası kendini toparlarmı.
    Son zamanlar sistemler açısından biraz zordu.5 yıldır reelde kullanıyorsanız eğer mümkünse biraz sermaye ekleyip lot sayısını 2 katına çıkarın.

hadi iyisiniz

iki gündür paraya para demiyonuzdur
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

7.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    hadi iyisiniz

iki gündür paraya para demiyonuzdur
    Ekim ayinda şu 6 gunde 5000 puan alan var mı acaba.

8.  Alıntı Originally Posted by atakanözbaki Yazıyı Oku
    Benim vip 30 da kullandıgım 2 adet sistemim var. Bu iki sistemde 5 yıllık süreç içinde eylül ayında maxdd yedi. Hem de ikisi birden. Max dd 34.000 puana çıktı. Allahtan portföy azdı yoksa %50 zarar var. Ben ne yapayım bu sistemi çöpemi atayım. Yoksa max dd sonrası kendini toparlarmı.

Bileskeden uv bir goruntu at maxdd uzmani olarak yorumlayalim

Sayfa 345/350 İlkİlk ... 245295335343344345346347 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •