Sayfa 342/350 İlkİlk ... 242292332340341342343344 ... SonSon
Arama sonucu : 2796 madde; 2,729 - 2,736 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma 2

1.  Alıntı Originally Posted by orcngls Yazıyı Oku
    Arkadaslar yarın kırmızılı olan 2 dk lık viopu calıstırmayı dusunuyorum. Sizce kırmızlı olanı mı yoksa 3 dk lık yesil olanı mı calıstırmalıyım. Birde sistem hakkında yorum yapar mısınız. İlk defa yarın robot calıstıracam. Sizce prformansı nasıl. Yorumlar mısınız

ben kurtarayım senı sakın yarın bu robotları açma kaymayı 0,35 yapman lazımdı.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,296
    erhan uzmanlaştın ha bu konularda
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    erhan uzmanlaştın ha bu konularda
    öyle bir level'e geldik ki artık yazdığımız robotlara idealin hızı yetişemez oldu mili saniyeleri hesaplıyoruz.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,296
     Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    öyle bir level'e geldik ki artık yazdığımız robotlara idealin hızı yetişemez oldu mili saniyeleri hesaplıyoruz.
    Allah bozmasın.... Helal olsun..çok uğraştın senelerce...keşke zamanında bende sana takılsaydım..öğrenirdim birşeyler
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

5. Filtrelemeleri yanlış , gereksiz sinyalleri elemek için kullanıyoruz degilmi. Şimdi benim sistemler ayda 8-10 işlem yapıyor ben buna birde filtre eklememe gerek yok sanırım. Eklersem sistem curve fitting olayına dönecek.

6.  Alıntı Originally Posted by atakanözbaki Yazıyı Oku
    Filtrelemeleri yanlış , gereksiz sinyalleri elemek için kullanıyoruz degilmi. Şimdi benim sistemler ayda 8-10 işlem yapıyor ben buna birde filtre eklememe gerek yok sanırım. Eklersem sistem curve fitting olayına dönecek.
    mantıklı şekilde ekrenıyorsa sorun yok. ekledıgın filitrenin mantıgını bilecek ve gerçekten calısması gereken yerde calısıyorsa sorun yok.
    Ama optimize edince saçma sapan yerlerde kesmeler yaparak kurtarıyorsa curve fitting ihtimali artar.

Bu ay sistemleremi oynuyorlar yoksa benim sistemleremi resmen dip tepe yapıyoz siZde durum nası su an için -5k puan öptü
    DUHUL 2007...
    BİZİ BİLEN BİLİR....

8.  Alıntı Originally Posted by devran42 Yazıyı Oku
    Bu ay sistemleremi oynuyorlar yoksa benim sistemleremi resmen dip tepe yapıyoz siZde durum nası su an için -5k puan öptü
    Benimkide aynı. Geçen ayın son haftasından bu ayın 20. kadar şamar olana döndü sistemler. 10 000 puan zarar olmuştur.

Sayfa 342/350 İlkİlk ... 242292332340341342343344 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •