Sayfa 2/15 İlkİlk 123412 ... SonSon
Arama sonucu : 117 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Sevgilli Günnük

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Sevgili Günnük.

Bugün;

Bir dolar sattım vadesiz hesaptan... hep o futbolcu çocuk yüzünden... Ama kısa vadeye long açtım dolara longgadanak...

Forumda bir bot yakaladım... ConDovs da gördü onu... terlikle ezdi... başka da var mıdır bilmiyorum... çok bottan bir iş bu bot işi...tiksindirici...

Blogda bir yazı yazdım... kimse okumuyor... çünkü kimse hisse.net endeksiyle ilgilenmiyor, takip ettikleri başka endeksler var.

KARAHAN'ı topiğinde gördüğüm hissenin kaatlarından bugün de üj bej tırtıkladım...

Bir saat kitap okudum, bir de sevdiğimiz o şiirini gene okudum İbrahim Sadri'nin.

Sevgili günnük, sarı öküzün hikayesini de okudum az önce... yeniden... bilmem kaçıncı kez oldu aynı hikayeyi okuyuşum...

Hüzünlendim... yazık olmuş sarı öküze...

Kendine iyi bak sevgili günnük, iyi geceler.

futbolcu kim dir,nedir!
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Sevgili Günnük.

Uyku tutmadı... ben de gene okudum sevdiğimiz o şiiri.

"Dünya dediğiniz abiler aha benim şu yüreğim kadar
    Hayat dediğiniz ne kadar gülebiliyorsak o kadar
    Boşverin gerisini sallayın gitsin dünyayı
    Paramız yoksa da haysiyetimiz var
    "

İyi uykular sevgili günnük.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Sevgili Günnük.

Günaydın... yağmur yağmaya devam ediyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Sevgili Günnük.

Bugün;

Akşam üstü yağmur durdu... On dakika kadar güneş gördük bulutların arasından.

Forumda bir anket açtım. Onbininci üye anketi. Seneye bu zamanlar yüzbününci ... yüzbinünci.... yizbününcü.... offf... söyleyemedim işte.. 100,000 ci üye anketi açmayı planlıyorum.

Blogdaki yazıma pek ilgi yok.... dört kere okunmuş ... Bir Obcektif okumuş, üç de ben okumuşum..

Kaatların durumu iyi değil, ama dövüzden longadanak longurdattığımız iyi olmuş...

Durumu azıcık iyi olan dört kaattan üçüsünü seans kapanırken karannık odaya gönderdim... satılmamışlar.. ağlayarak geri geldiler.... Söylemiyorlar ama, sankim istismara uğramışlar gibime geliyor o karannık odada... bu oda kapatılmalı bence...

Sevgili günnük, bugün sabah sana günaydın dedikten sonra traş olup duş alayım dedim... traş macunu yerine diş macunu sıkmışım... akşama kadar diş macunu diş macunu koktum..

Gidip ankete bakayım... En son dövücüler öndeydi.

Görüşürük..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Sevgili Günnük.

Sana bu satırları burnumu çeke çeke, hıçkıra kıçkıra yazıyorum... ağlıyorum bu yaşta.. Bekir düştü aklıma.. hani şu anasının emanetine sahip çıkamadığım askerim..

Emanete sahip çıkamamak ne demek.. sen bilir misin bunu sevgili günnük... hani sırtına bir sancı girer de, elini uzatamazsın sancıyan yerine... hani dişin ağrır da, söküp atmak gelir de içinden, sökemezsin... Hani gözüne çöp batar da.. yaş fışkırır gözünden.. ağlayamazsın...

Hani bazan.. hani bir kelime ararsın da, bulamazsın... ızdırabını tarif edecek kelimeyi bulamazsın.. işte gene öyleyim..

gene öyle..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Sevgili Günnük,

Seni bir iki gündür ihmal ettiğimin farkındayım... Ama başım kalaba bu aralar.. Affet.

Bugün;

KARAHAN'ı topiğinde gördüğüm hissenin kaadı tavan yaptı.. Ben de yehhuu dedim...

Bir de sevgili günnük, bir daha görüşemezsek hakkını helal et...

Görüşürsek görüşürük, görüşemezsek kal sağlıcakla..

yok bişey anlamadım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 2/15 İlkİlk 123412 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •