Sayfa 1120/1120 İlkİlk ... 120620102010701110111811191120
Arama sonucu : 8959 madde; 8,953 - 8,959 arası.

Konu: Foreks Haberleri II

*(brexıt) avrupa konseyi başkanı tusk, 10 nisan çarşamba günü ab liderlerinin bir araya geleceğini açıkladı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

*avrupa komisyonu, 12 nisan için 'anlaşmasız bir brexıt'ın şu anda muhtemel bir senaryo olduğunu bildirdi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

*(skripal davası) abd, rusya'ya yeni yaptırımlar hazırladı-gazeteler

Yarin fx piyasalarında tatil var .

Bilgi :

23 Nisan Salı Resmi Tatil olması sebebiyle seans yapılmayacaktır. 19 Nisan 2019 Cuma tarihli işlemlerin takası 24 Nisan 2019 Çarşamba tarihinde gerçekleştirilecektir.

22 Nisan 2019 Pazartesi tarihli işlemlerin takası 25 Nisan Perşembe 2019 tarihinde gerçekleştirilecektir

Vadeli İşlemler Opsiyon Piyasası'nda ise 23 Nisan 2019 Salı tarihinde takas/teslimat işlemleri gerçekleştirilmeyecektir

Ayrıca :

Ayrıca : 18 Nisan Cuma ABD Nasdaq ve New York Borsaları, Almanya Frankfurt Borsası, Arjantin Buenos Aires Borsası, Avustralya Sidney Borsası, Brezilya Sao Paulo Borsası, Belçika Brüksel Borsası, Fransa Paris Borsası, Güney Afrika Johannesburg Borsası, Hollanda Amsterdam Borsası, Hong Kong Borsası, İngiltere Londra Borsası, İspanya Madrid Borsası, İsviçre Borsası, İtalya Milano Borsası, Yunanistan Atina Borsası 'Kutsal Cuma' nedeniyle kapalı olacak.

Foreks piyasasında Altın, Gümüş, Petrol gibi ürünler 19 Nisan Cuma günü işlem görmeyecektir. Pariteler işlem görmeye devam edecektir. (Açık olacak foreks işlemlerinde Piyasa Likiditesi düşük olacağından yaşanacak fiyat hareketlerine dikkat edilmelidir)

6. Merhaba

7. başlamak isteyenler için amarkets'ten ares aslan'ın ücretsiz eğitimi var udemy'de onu tavsiye edebilirim, bilmeden girmek risk gerçekten

Sayfa 1120/1120 İlkİlk ... 120620102010701110111811191120

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •