Sayfa 523/811 İlkİlk ... 23423473513521522523524525533573623 ... SonSon
Arama sonucu : 6486 madde; 4,177 - 4,184 arası.

Konu: ARCLK - Arçelik A.Ş.

1. Herkes kazanır inşaallah.

Yanlış anlamalara neden olmamak için bir açıklama yapmak gerektiğini hissediyorum.

Ben bu Arçelik şirketini ve hisse senedini çok iyi tanımıyorum.

Bildiğim satışlarının %55 kadarını Avrupa bölgesine ihraç ettiğidir.

F/K oranı şu an 17 görünüyor, ben kendim hesaplarım.

Arçelik teknik olarak son bir yıl içerisindeki zirvesinden % 30 - 40 arası gerilediğinde trend yukarıya dönüyor, kuralı bu.

Dikkatimi çeken nokta bu oranda düştükten sonra yükselişe geçmeden önce hacimde büyük bir artış baş gösteriyor.

Kağıdı alınca iki sene beklemek uygun görünüyor.

Herkese kolay gelsin, bol kazanç diliyorum.

Beni ürküten başka bir şeyler var, bu da bugünkü dünya konjonktüründe doğal / insani bir şeydir.

Geleceğe dönük beklentim, eğer hacim artmıyorsa yukarıya hareketlerin sınırlı kalabileceğidir.

2. Selam arkadaşlar arçelikde bir süre daha 17.01-17.50 oynaşması olması muhtemelen Ma lardan anladığım kadarıyla roketleme ne zaman yapacağını tahmin edemiorm etsem zaten alırım. Geçmiş olsun cümleten güzel bir hisse senedi.unutmayın Sattığınız an zarardasınız ama satmadınız moral bozmayın. Stop loss olayını geçtiniz batık maliyettesiniz.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Z988 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by High Voltage Yazıyı Oku
    Herkes kazanır inşaallah.

Yanlış anlamalara neden olmamak için bir açıklama yapmak gerektiğini hissediyorum.

Ben bu Arçelik şirketini ve hisse senedini çok iyi tanımıyorum.

Bildiğim satışlarının %55 kadarını Avrupa bölgesine ihraç ettiğidir.

F/K oranı şu an 17 görünüyor, ben kendim hesaplarım.

Arçelik teknik olarak son bir yıl içerisindeki zirvesinden % 30 - 40 arası gerilediğinde trend yukarıya dönüyor, kuralı bu.

Dikkatimi çeken nokta bu oranda düştükten sonra yükselişe geçmeden önce hacimde büyük bir artış baş gösteriyor.

Kağıdı alınca iki sene beklemek uygun görünüyor.

Herkese kolay gelsin, bol kazanç diliyorum.

Beni ürküten başka bir şeyler var, bu da bugünkü dünya konjonktüründe doğal / insani bir şeydir.

Geleceğe dönük beklentim, eğer hacim artmıyorsa yukarıya hareketlerin sınırlı kalabileceğidir.
    Bigpara nın paralı uygulamasını kullanıyorum

F/k 13.72 pd/dd 1.68 gösteriyor

Heryer farklı veriyor

Bilgilerinize
    Selamlar

BLA-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    "Borsa sabırsızların parasının , sabırlılara aktarmanın bir aracıdır." Warren Buffet

4. Boyun çizgisi 18.40'tan geçen bir OBO mu görüyorum sanki? Daha önce OBO olasılığı forumda tartışıldı mı bilmiyorum. Diğer teknikçi arkadaşlardan da fikir almak gerek.

Alıntı Originally Posted by Aurum Yazıyı Oku
    Boyun çizgisi 18.40'tan geçen bir OBO mu görüyorum sanki? Daha önce OBO olasılığı forumda tartışıldı mı bilmiyorum. Diğer teknikçi arkadaşlardan da fikir almak gerek.
    Obo tobo kobo sobo hepsi tartışıldı ama nafile sonuç ortada

6. Kardeş arceliği yukseltmek icin uydurmadiğimiz formasyon , indikatör kalmadi nerdeyse hicbirini tınlamadı.. gider sacma sapan bi zamanda alakasiz bi gunde yukselmeye başlar bizde deriz ki belliydi canim yukseleceği o gunlere ivedilikle kavusmak dilegiyle..

7. Türk borsasından para çıkışı var, bütün mesele bu.

Bu çıkış bir iki ay daha devam edebilir ve üstelik hızlanabilir.

Yabancı yatırımcı seçim sonuçlarını görmeden ve hatta seçimden sonraki üç ayı da görmeden alıma geçmez diye düşünmekteyim.

8. Bazen sabretmek nelere sebep oluyor... Arçelik paçavraya döndü...

Lenovo A7020a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

Sayfa 523/811 İlkİlk ... 23423473513521522523524525533573623 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •