Sayfa 812/823 İlkİlk ... 312712762802810811812813814822 ... SonSon
Arama sonucu : 6578 madde; 6,489 - 6,496 arası.

Konu: ARCLK - Arçelik A.Ş.

1. Yatırım Finansman Tahmini

2. endeks giderken yerinde sayan hisseye denk gelmek

3.  Alıntı Originally Posted by kenblock Yazıyı Oku
    endeks giderken yerinde sayan hisseye denk gelmek
    Her bilanço dönemi aynı şey isterse endeks 120k üzerine atsın bundan bilançoya kadar bi cacık olmaz, yani 3-4 yıldır bunu yapıyorlar. Var bir karın ağrısı orasını anladık da endeks izin verse nerelere kadar çekecekler onu ön göremiyorum. Yukarı da 21,50 ölüm kalım noktası zaten onun üzeri için çok büyük haber lazım yoksa teknik açıdan pek mümkün gözükmüyor, aşağıda da 18,65 altı pek mümkün gözükmüyor, bariz bir sıkışıklık oluştu bakalım ne olacak... Uzun vade için ben alıma devam ediyorum fiyatına bakmaksızın, kısa vade al sat yaptığım parayla almam için hala pahalı gözümde... Ytd.

4. 29'unda blanço açıklayacak. Ben bu son iki günlük hareketini olumsuz blanço algısı oluşturmaya bağlıyorum. Fitch, birçok not indirmeye karşılık Arçelik'in notunu teyit etti. Doçe - Citi paslaşmasıyla kağıdı frenleyebiliyorlar. Fakat malın %73'ü hala ellerinde. Ben gidecek diyorum acizane.

5. Bilançonun iyi geleceğini düşünüyorum ama sadece düşünüyorum, malda kalmamın sebebi endeks e güvenememem. başka hisseye yatırsam daha fazla zarar edecekmişim gibi geliyor.

hissenin gitmesi için habere ihtiyacı yok istese 27-28 e soluksuz gelir

6.  Alıntı Originally Posted by kenblock Yazıyı Oku
    Bilançonun iyi geleceğini düşünüyorum ama sadece düşünüyorum, malda kalmamın sebebi endeks e güvenememem. başka hisseye yatırsam daha fazla zarar edecekmişim gibi geliyor.

hissenin gitmesi için habere ihtiyacı yok istese 27-28 e soluksuz gelir
    İki senedir doşe sattı çiti aldı sonra çiti sattı döşe aldı ben mal gibi baktım kurşun yok elimde artık zurnanın son deliğine geldik bir sürü fırsat kaçırdım bunu bekleyeceğim diye anlamıyorum yabancı neden artık 27-28 bandına getirmiyor bu kağıdı iki senedir döktüler zaten çoğu kendi ellerinde anlaşılması güç cidden

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by polatalemdar Yazıyı Oku
    İki senedir doşe sattı çiti aldı sonra çiti sattı döşe aldı ben mal gibi baktım kurşun yok elimde artık zurnanın son deliğine geldik bir sürü fırsat kaçırdım bunu bekleyeceğim diye anlamıyorum yabancı neden artık 27-28 bandına getirmiyor bu kağıdı iki senedir döktüler zaten çoğu kendi ellerinde anlaşılması güç cidden

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    bir sürü hisse kaçırdık, son dönemde 20,5x fiyatlarından dönüp dönüp duruyor, bandı kırsa 23,xx seviyesi normal gibi görünüyor ama aşağıda uçurum var o beni ürkütüyor

8. Gel kuçu kuçu, gel!

Sayfa 812/823 İlkİlk ... 312712762802810811812813814822 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •