Sayfa 36/79 İlkİlk ... 26343536373846 ... SonSon
Arama sonucu : 627 madde; 281 - 288 arası.

Konu: GSDDE - GSD Denizcilik

**GSDDE*** BORSA İSTANBUL BISTECH DEVRE KESİCİ UYGULAMASI( İşlem Sırası Durdurma Bildirimi )

İlgili Şirketler [GSDDE]
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Devre Kesici Uygulaması

Bildirim İçeriği

Açıklamalar

GSDDE.E işlem sırasında sürekli işleme ara verilmiş, tek fiyat emir toplama başlamıştır.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/801756
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

asıl hareketini daha yapmadın biliyorum

yol uzun.. piyasa değeri /defter değeri daha 1 bile olmadı.

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    neyi bekliyor acaba ?

gemilere kanat takılmasını falan mı ?
    benden başka hissede kimse yok nede olsa..

5.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    benden başka hissede kimse yok nede olsa..

Ben de varımilk sayfa ve oncesinden beri burdayım maalesef..

Bana da burada iş var gibi geliyor..Tahta sığ, bir iki güzel bilançoya bakar gibi ki rakamlara bakinca ..Fakat borsamiz bilindik ve patrona da bakınca insan üç kez düşünüyor. .Stoplu olmak kosuluyla seyirdeyim. .

'6362 sayılı kanunun maddeleri dikkate alınmıştır, kesinlikle yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.'

6. Yüzlerce milyonu yatır gemilere ama bu gemiler yıllardır kayda değer bir kar yapmasın. Kar yapmadan sürekli eskiyip dursunlar.

Yani yatırılan paraya oranla böyle her yıl doğru dürüst bir kar olacaksa, gemiler her yıl amortismana uğrayıp zamanla ömürlerini doldurup hurdaya ayrılacaklar hiç kar etmeden, yatırılan yüzlerce milyonda uçup gitmiş olacak.

Gemilere yatırılan paralar, hiç kar etmeden hurda olacak gemilerle birlikte hiç olacaksa, yani gemicilik faliyetinde, bu gemilere yatırılan paralar çıkarıp üstüne kar üretilemiyorsa, bu gemilerin yıllarca denizlerde okyanuslarda boş boş dolaştırmanın anlamı nedir? Mantık aşırı durumlar. Gemileri satın gitsin!!

7. Gemilerin bir kusmını devretmelerinden sonra, gsdde yi başka faliyet alanına dönüştürüp yeniden yapılandıracaklarına dair bir izlenim oluşmuştu. Ama uzun sürendir bu yöndedir pek bir girişim olmadı.

8. sosyal medya üzerinden hisse ile ilgili olarak araştırmam neticesi bir miktar satın aldım yıllarca stabil yerinde beklemiş eğer şirketin hakim ortağı olumlu bakış açısına dönerse, yatırımlarını sonuna geldiğini düşünüyorum kar yapmaya başlar şirket hisselerine talep gelir buralar şenlenir ov tutmayı düşünüyorum ky al-sat herzaman zarar etmektedir, bizim için alıp beklemek ya nasip ....ytd...
    burada yazdıklarım kişisel düşüncemdir , bağlayıcılığı yoktur yönlendirme babında değildir...yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın...

Sayfa 36/79 İlkİlk ... 26343536373846 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •