Sayfa 41/79 İlkİlk ... 31394041424351 ... SonSon
Arama sonucu : 627 madde; 321 - 328 arası.

Konu: GSDDE - GSD Denizcilik

1. Geçen hafta o kadar hisseyi toplamaları sonrası cuma kapanış 3. 88 tavandı. Bugün de açılışta 4.26 yine tavan.

2. gün..

3. Bu kağıdın 10 lira üzerini göreceğini düşünerek 3,58 tavandan alıp patron satışı sonrası dökülmüştüm. Bugün 4,26 kapatmış. Vaybe. Nasipsizliğimizi yenemedik gitti. YTD

4. arkadaşlar dün genel kurul yapılmış,

Genel Kurul Yapıldı mı?
    Evet
    Genel Kurul Sonuçları

Şirketimiz'in, 14 Mayıs 2020 tarihinde yapılan 2019 faaliyet dönemi Olağan Genel Kurul Toplantısında alınan kararların özeti aşağıda belirtilmiş olup Genel Kurulu'na ilişkin toplantı tutanağı, hazır bulunanlar listesi, oylama sonuçları ve kar dağıtım tablosu pdf olarak ekte sunulmuştur.

1. Şirket Yönetim Kurulu'nca hazırlanan 2019 yılına ait yıllık faaliyet raporu, Şirket'in bağımsız denetçisince hazırlanan 2019 yılına ait bağımsız denetim rapor ve Şirket'in 2019 yılına ait mali tabloları onaylanmıştır.

2. Yönetim Kurulu Üyeleri 2019 yılı faaliyetlerinden dolayı ayrı ayrı ibra edilmiştir.

3. Yönetim Kurulu'nun, karın dağıtılmaması önerisi kabul edilmiş olup bunun nedenleri ile dağıtılmayan karın kullanım şekline ilişkin pay sahiplerine bilgi sunulmuştur.

4. Bağımsız Yönetim Kurulu Üyelerinin her birinin ücretinin aylık net 7.500,00 TL ve diğer Yönetim Kurulu Üyelerinin her birinin ücretinin aylık net 3.750,00 TL olması kararlaştırılmıştır.

5. Şirket'in 2020 yılı için bağımsız denetimini yapmak üzere Yönetim Kurulu tarafından Bağımsız Denetim Kuruluşu olarak seçilen KPMG Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş.bağımsız denetim kuruluşu olarak onaylanmıştır.

6. Şirket'in 2019 yılı içerisinde yaptığı bağışlar hakkında pay sahiplerine bilgi sunulmuş ve Şirket'çe bir hesap döneminde yapılabilecek bağış sınırının 125.000,00 TL olarak kabulüne karar verilmiştir.

7. Şirket'in 2020 ve izleyen yıllara ilişkin kar dağıtım politikasının kabulüne oybirliği ile karar verilmiştir.

8. Şirket Ana Sözleşmesinin Kayıtlı Sermaye Başlıklı 6. Maddesinin değiştirilmesine ilişkin tadil metninin aynen kabulüne karar verilmiştir.

Hak Kullanım Süreçleri İle İlgili Alınan Kararlar
    Kar Payı Dağıtım
    Görüşüldü
    Kayıtlı Sermaye Tavanı
    Kabul edildi
    Genel Kurul Kararları Tescili
    Genel Kurul Kararları Tescil Edildi mi?
    Evet
    Tescil Tarihi
    01.06.2020
    Genel Kurul Sonuç Dökümanları
    EK: 1
    gsdde ogk 2019 yılı tutanak 140520.pdf - Tutanak
    EK: 2
    gsdde ogk 2019 yılı hazır bulunanlar listesi 140520.pdf - Hazır Bulunanlar Listesi
    EK: 3
    gsdde ogk 2019 toplantı sonuçları 140520.pdf - Diğer Genel Kurul Sonuç Dokümanı.

5.  Alıntı Originally Posted by Underground Yazıyı Oku
    Hay maşallah. Şirket 1.6 milyon lotu da bugün sattı. Bunun 500 bin lotu tavan 3.88 den 600 bin lotu da tavana birkaç kademe kala.

Tedavüldeki Hisse sayısı 48.770.000. Operasyon bitti mi yoksa yeni mi başlıyor.

Yanlış algılanmasın ben de hisse yok lakin olanlara bol kazançlar.

Alıntı Originally Posted by Underground Yazıyı Oku
    29 mayısta 1.6 milyon lot satış ortalaması 3.85 diyelim.

28 mayısta 330 bin lot satış ortalaması 3.60 diyelim.

27 mayısta 130 bin lot satış ortalaması 3.50 diyelim.

22 mayısta 180 bin lot satış ortalaması 3.50 diyelim.

21 mayısta 90 bin lot satış ortalaması 3.50 diyelim.

20 mayısta 700 bin lot satış ortalaması 3.58 diyelim.

---------------------------------------------------------------------------

Son 2 haftada toplam 3 milyon civarında satış ortalaması 3.50-3.85 arasında.

Alan her kimse tahtaya tavan kıyağını da yaptı.

Alıntı Originally Posted by Underground Yazıyı Oku
    Geçen hafta o kadar hisseyi toplamaları sonrası cuma kapanış 3. 88 tavandı. Bugün de açılışta 4.26 yine tavan.
    Ve dünkü kapanış yine tavan 4.68. Sadece son 5 işlem gününde hisse 3.27 den 4.68 e geldi. Demekki her şirket hisse satışı kötü sonla bitmiyormuş.

6. Underground, sence bu yükselişin sebebi nedir kalıcımı yoksa farklı birşeymi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,701
    Açılışta 5.00 gördü.Birinci dakikada seans durdurma geldi,4.75 görünce. Enteresan işler oluyor.

8.  Alıntı Originally Posted by bay404 Yazıyı Oku
    Underground, sence bu yükselişin sebebi nedir kalıcımı yoksa farklı birşeymi.
    Hocam sadece son 2 haftada Kap haberlerini takip ettim. Hisseyle ilgili ayrıntılı bilgi sahibi değilim.

Sayfa 41/79 İlkİlk ... 31394041424351 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •