Sayfa 49/79 İlkİlk ... 39474849505159 ... SonSon
Arama sonucu : 629 madde; 385 - 392 arası.

Konu: GSDDE - GSD Denizcilik

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,739
     Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Gıbraşıyorda niye gıbraşıyor belli değil.
    Belli oldu.H.yılmaz mal satacakmış.Geçen ayda şirket satmıştı.
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/874031
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/878283

2. Bu sirket paylarindaki satışın amaci sebebi nedir cikacak hissenin önünü kesiyorlar

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Aynı bantlarda harekete devam, aslında gercekte değerini bulmuş bir hisse. Bir çok gemisini sattı faliyet hacmi çok düştü.
    Eninde sonunda ya Gemi filosu büyük başka gruba devrederek şirket birleşimi yapacaklar ya da faliyet alanını Enerji/madencilik veya Finans/bankacılık şekilinde değiştirek başka bir şirketi dönüştürecekler diye düşünüyorum

4. Kademe paylaşabilecek var mı acaba??

Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Aynı bantlarda harekete devam, aslında gercekte değerini bulmuş bir hisse. Bir çok gemisini sattı faliyet hacmi çok düştü.
    Eninde sonunda ya Gemi filosu büyük başka gruba devrederek şirket birleşimi yapacaklar ya da faliyet alanını Enerji/madencilik veya Finans/bankacılık şekilinde değiştirek başka bir şirketi dönüştürecekler diye düşünüyorum
    benim beklentimde aynı yönde bu yorumun altına imza atarım.

6. başınız sagolsun.

7.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Aynı bantlarda harekete devam, aslında gercekte değerini bulmuş bir hisse. Bir çok gemisini sattı faliyet hacmi çok düştü.
    Bu gemileri $ olarak satmışlardır heralde :)

8. Endeks cikiyor tum hisseler 122000 endeks seviyesindeki fiyata geldiler . 700 k alim onde neyi bekliyorsun 5 ustune atlamaliydin bu kadar alimla sirf 82_83-84 den 925 lot k mal alindi spek dandik baska hisse olsa tavana giderdi bu kadar alimla .

Sayfa 49/79 İlkİlk ... 39474849505159 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •