Sayfa 68/79 İlkİlk ... 1858666768697078 ... SonSon
Arama sonucu : 629 madde; 537 - 544 arası.

Konu: GSDDE - GSD Denizcilik

1.  Alıntı Originally Posted by adestim Yazıyı Oku

adestim ın paylasımı

video açılmıyor? sn. palmet
     Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    adestim ın paylasımı

3.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    video açılmıyor? sn. palmet
    Altta adestim in paylaşımı var. Ordan açın. Genel olarak ucuz bir hısse olduğundan bahsediyor. Sizin de tesbitlerinizle ortisuyor.. Adestim adlı kullanıcıdan alıntı yaptim

4.  Alıntı Originally Posted by adestim Yazıyı Oku
    Burası.....

5. Bende açılıyor gönderdiğim link.. Ayarlarinizla ilgili bir sorun olabilir

tamamdır sn. palmet son hali ile açtım

11 ay önce çekilmiş ama verilerde çok değişim yok (kar düşüşü ve fk değişimi) + (navlun fiyatlarının artması dışında)

gemicilik sektöründe 2. şirketin biste dahil olması ile beraber bu şirketin resmen bedava işlem gördüğü açık hale geliyor.

o şirket (hat-san gemicilik) 5 milyar piyasa değeri ile halka açılıyorsa (spk onaylı, bi sürü aracı kurumun fiyat tespiti ile sabit) ve bu şirket 1.25 milyara işlem görüyorsa ortada ciddi bir anomali var demektir.

halka arz ile o şirket 8 milyar piyasa değerine giderken bu şirket buralarda kalamaz. birileri elbet bunu keşfedecektir, zaten toplasanız 46.5 milyon lot hisse var ! dolaşan ise o kadar az ki

fazla pozisyonum yok ama hatsan halka arzının olduğu gün biraz daha artırmayı planlıyorum. sonrası biraz daha

büyük değil çok büyük potansiyele sahip olduğunu düşümüyorum... yıl sonu değerlemeler de gelince böyle bir şirketin 17-18 liraları dip olması lazım.

herşey nasip tabi
     Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    Bende açılıyor gönderdiğim link.. Ayarlarinizla ilgili bir sorun olabilir

7. Sayın hayek yazılarınızı dikkatle takip ediyorum araştırmalar analizler mükemmel ötesi ky takip edenlere gerçekten faydaniz dokunuyor, vakfn analiz kaçırdım, bunu dikkatle takip ediyorum , ayrıca bir sorum var gsd holding inceleme imkanınız oldumu gsdde üst yapı olması ayrıca bildiğim kadarıyla başka şirket üzerinden gemileri var...şimdiden tşkler...
     Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    tamamdır sn. palmet son hali ile açtım

11 ay önce çekilmiş ama verilerde çok değişim yok (kar düşüşü ve fk değişimi) + (navlun fiyatlarının artması dışında)

gemicilik sektöründe 2. şirketin biste dahil olması ile beraber bu şirketin resmen bedava işlem gördüğü açık hale geliyor.

o şirket (hat-san gemicilik) 5 milyar piyasa değeri ile halka açılıyorsa (spk onaylı, bi sürü aracı kurumun fiyat tespiti ile sabit) ve bu şirket 1.25 milyara işlem görüyorsa ortada ciddi bir anomali var demektir.

halka arz ile o şirket 8 milyar piyasa değerine giderken bu şirket buralarda kalamaz. birileri elbet bunu keşfedecektir, zaten toplasanız 46.5 milyon lot hisse var ! dolaşan ise o kadar az ki

fazla pozisyonum yok ama hatsan halka arzının olduğu gün biraz daha artırmayı planlıyorum. sonrası biraz daha

büyük değil çok büyük potansiyele sahip olduğunu düşümüyorum... yıl sonu değerlemeler de gelince böyle bir şirketin 17-18 liraları dip olması lazım.

herşey nasip tabi
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    burada yazdıklarım kişisel düşüncemdir , bağlayıcılığı yoktur yönlendirme babında değildir...yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın...

yılın ilk çeyreğindeki ciddi düşüş sonrası , son dönemdeki ciddi yükselişler karlılığı ciddi olumlu etkileyecektir. zaten ciddi iskontolu işlem gören şirket bu hesaba göre daha da cazip hale gelecektir.

Sayfa 68/79 İlkİlk ... 1858666768697078 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •