Sayfa 69/79 İlkİlk ... 19596768697071 ... SonSon
Arama sonucu : 629 madde; 545 - 552 arası.

Konu: GSDDE - GSD Denizcilik

gsdhol tarafı iyi bildiğim bir alan

zamanında ciddi araştırma yaomıştık, hatta geçmiş dönem forum da yazılarım da oldu.

gsd marin 3 + gsd hol 6 gemi ile faaliyet gösteriyor. hepsinin işletmesini gsd marin (gsdde) yapıyor.

burada 3 gemi mülkiyeti var ve değerlemeler o şekilde gelişiyor. kalan 6 geminin ise değerlemesi holding tarafında yapılıyor.

holding tarafı biraz karışık, özellikle silopi elektrik hikayesi apayrı bir konu..

burası sade bir şirket işi gücü belli...

Alıntı Originally Posted by alpaslan Yazıyı Oku
    Sayın hayek yazılarınızı dikkatle takip ediyorum araştırmalar analizler mükemmel ötesi ky takip edenlere gerçekten faydaniz dokunuyor, vakfn analiz kaçırdım, bunu dikkatle takip ediyorum , ayrıca bir sorum var gsd holding inceleme imkanınız oldumu gsdde üst yapı olması ayrıca bildiğim kadarıyla başka şirket üzerinden gemileri var...şimdiden tşkler...

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Teşekkürler... aciklamaniza
     Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    gsdhol tarafı iyi bildiğim bir alan

zamanında ciddi araştırma yaomıştık, hatta geçmiş dönem forum da yazılarım da oldu.

gsd marin 3 + gsd hol 6 gemi ile faaliyet gösteriyor. hepsinin işletmesini gsd marin (gsdde) yapıyor.

burada 3 gemi mülkiyeti var ve değerlemeler o şekilde gelişiyor. kalan 6 geminin ise değerlemesi holding tarafında yapılıyor.

holding tarafı biraz karışık, özellikle silopi elektrik hikayesi apayrı bir konu..

burası sade bir şirket işi gücü belli...
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    burada yazdıklarım kişisel düşüncemdir , bağlayıcılığı yoktur yönlendirme babında değildir...yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın...

01.09.22 - 15.09.23 arası takas değişimi
    [emeklilik fonları + yatırım fonları ve yabancılar tahtadan ayrılmış]
    tam istenilen kıvama gelmiş

"Hat-San Gemi paylarının mevcut halka arzında 1,00 TL nominal değerli payların halka arz fiyatı 22,60 TL olarak açıklanmış olup belirlenen*halka arz fiyatı ile halka arz büyüklüğü 1.001.180.000 TL olarak gerçekleşmiştir.*
    Yurt İçi Bireysel Yatırımcılar tahsisat tutarının yaklaşık 3,7 katı, Yurt İçi Kurumsal Yatırımcılar tahsisat tutarının yaklaşık 14,3 katı, Yurt Dışı Kurumsal Yatırımcılar tahsisat tutarının 2,3 katı olmak üzere toplamda 5,7 kat filtrelenmemiş talep gelmiştir."

Bireysellere 9 lot hisse gelmiş... 7-8 tavan gider sanırım... piyasa değeri 10 milyarı bulur.. Gsd denizcilik bu hesaba göre min. 70 lira olmalı.. Bu hesaba göre ama

5.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    "Hat-San Gemi paylarının mevcut halka arzında 1,00 TL nominal değerli payların halka arz fiyatı 22,60 TL olarak açıklanmış olup belirlenen*halka arz fiyatı ile halka arz büyüklüğü 1.001.180.000 TL olarak gerçekleşmiştir.*
    Yurt İçi Bireysel Yatırımcılar tahsisat tutarının yaklaşık 3,7 katı, Yurt İçi Kurumsal Yatırımcılar tahsisat tutarının yaklaşık 14,3 katı, Yurt Dışı Kurumsal Yatırımcılar tahsisat tutarının 2,3 katı olmak üzere toplamda 5,7 kat filtrelenmemiş talep gelmiştir."

Bireysellere 9 lot hisse gelmiş... 7-8 tavan gider sanırım... piyasa değeri 10 milyarı bulur.. Gsd denizcilik bu hesaba göre min. 70 lira olmalı.. Bu hesaba göre ama
    hayırlı olsun bende adgyo nun halka arzına talep yaptım 34 lot gelmıs( bende cem okullu faktorune baktım) adgyo da 22,66 (fiyatların benzer olması ılgınç)..uzun bir zamandır da gsdde var elımde

sağolsun alım için fırsat veriyor

7. SAYIN HAYEK, sermayeyi hep ucuz kalmıs beklentili hisselere yukluyoruz ..birkac hıssede aynı yatırımlarımız var dıye tahmın edıyorum.ınsallah çok beklemeyız? veya beklentımızi karsılar hısseler

Benim anlamadığım dolar artmış,navlunlar geçen dönemde de çıktı indi falan ama ortalamada sıkıntı yoktu,bu nasıl kar açıklamıyor

Sayfa 69/79 İlkİlk ... 19596768697071 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •