Sayfa 79/79 İlkİlk ... 2969777879
Arama sonucu : 629 madde; 625 - 629 arası.

Konu: GSDDE - GSD Denizcilik

1. gsdde çanak-kulp yapıyor

gsdde çanak-kulp yapıyor. kesinlikle iyi yükselecek. mutlaka inceleyin.

analiz takibi icin asagidaki bağlantıdan takip edebilirsiniz.
    https://tr.tradingview.com/u/ERYT3/#published-charts

CRLN direnci 10.59 ... geçerse beyaz mendil.. ancak haftalıktaki olası düzeltmesini yaparsa, çok çok yakın takibe girmeli..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    CRLN direnci 10.59 ... geçerse beyaz mendil..
    hoplayıp zıplaman benim işime geliyor ama ne gereği var.. 10.59 üzerinde kalamayacaksan 2 kapanış yapamayacaksan
    otur oturduğun yerde.. haftalıktaki düzeltmeni tamamla biz de işimize bakalım.. 9.70 kırılırsa 9.49 aktif olur..
    iyi çalışmalar..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

günlükte 3 büyük feyk attın..yine hopladın zıpladın trambolin güzeli.. eline ne geçti.10.59 seviyesini 10.39 yaptın..yine 2 kapanış yok... bu kadar zıplamana gerek yok.. bilseydim o sarı çizgiyi, ben sana sulu boya ile çizerdim...

5. Sanırım gemiler Karadeniz’de battı onu fiyatlıyor

Sayfa 79/79 İlkİlk ... 2969777879

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •